Reštaurácia na predaj! - možnosť okamžitého prevádzkovania. Plne vybavená!

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | 251 m²

SUPER PONUKA – Gastro prevádzka na predaj! Lokalita: Bratislava - Petržalka, v blízkosti Veľké

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

248,000 € 988 €/m²

Na prenájom hala (4410 m2) v Námestove

Reality Námestovo

Skladový objekt | 4,410 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom hala (4410 m2) v Námestove. Rozloha = 4410 m2 Prízemie Minimálna

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Námestovo

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor 40 m2 v BA - Súkennická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Súkennícka | 40 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor 40 m2 v BA - Súkennická ulica. Úžitkov

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 38 €/mesiac/m²

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV. Text: Vector in sector s.r o. (

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,000 € 3426 €/m²

Na predaj – štýlový moderný 3-izbový byt v Šamoríne (blízko Bratislavy)

Reality Šamorín

3 izbový byt | 65 m²

Na predaj – štýlový moderný 3-izbový byt v Šamoríne (blízko Bratislavy) Kompletne zrekonštruov

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Šamorín

253,000 € 3892 €/m²

Elegantný byt v srdci Starého Mesta, 150 m² Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 150 m²

Elegantný byt v srdci Starého Mesta, Bratislava Ponúkame na dlhodobý prenájom veľký a svetlý by

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom pozemok v Ružinove 2 800 m2 v lokalite Pod gaštanmi na komerčné využitie

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Pod gaštanmi | 2,800 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom pozemok v Ružinove 2 800 m2 v lokalite Pod gaštanmi na komerčné vyu

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Investičná príležitosť – 2-izbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75.22 m²

Investičná príležitosť – 2-izbový byt v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Typ: 2-

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

HĽADÁME PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 800 m²

HĽADÁME PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV Pre sieť potravinových predajní hľadáme obchodné pries

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na prenájom prízemný, skladový priestor (ÚP=300 m2) v Rači - Púchovská ulica

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Púchovská | 300 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, skladový priestor (ÚP=300 m2) v Rači - Púchovská ulica.

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

1,950 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad 140 m2 v Rači - Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Nezadaná | 140 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad 140 m2 v Rači - Na Pántoch. ÚP = 140 m2 Prízemie IS: vš

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj stavebné pozemky – Borský Svätý Jur (Záhorie)

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,570 m²

Na predaj stavebné pozemky – Borský Svätý Jur (Záhorie) Ponúkame na predaj 7 stavebných pozemko

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,900 € 20 €/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=70 m2) v Palárikove, pri novom Tescu

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 70 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=70 m2) v Palárikove, pri novom Tesc

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Palárikovo

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Hľadáme na prenájom priestor vhodný na gastro prevádzku v meste Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštauračné priestory | Tomášikova | 100 m²

Hľadáme na prenájom Priestor o rozlohe 100–120 m² vhodný na gastro prevádzku v meste Bratislav

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Na predaj kancelárske priestory, Vajnorská, Bratislava, parking

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²

V zastúpení vlastníka ponúkame na predpredaj administratívne priestory na Vajnorskej ulici v Br

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

72,500 € 2200 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 2452 m2 v BA.

Reality Bratislava-Rača

Priemyselná zóna | Staviteľská | 2,452 m²

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti Bratislavy v lokalite Žabí Majer. Pozemok je vy

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

627,712 € 256 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov – Michalská ulica, historické centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 21 m²

Prenájom kancelárskych priestorov – Michalská ulica, historické centrum Bratislavy BEZ PROVÍZIE

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 2-izbového bytu v Ivanke pri Dunaji (centrum)

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 55 m²

Prenájom 2-izbového bytu v Ivanke pri Dunaji (centrum) Útulný byt v tichom centre vyvýšené pr

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDANÉ: 1 izbový byt s veľkým balkónom, pivnicou + parking a zariadenie

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 41.8 m²

Predajte za najvyššiu cenu aj Vy ! Tento byt bol predaný, ak aj Vy uvažujete o predaji nehnuteľ

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Stupava

147,500 € 3529 €/m²

Na predaj pozemok 27,5 a, na ktorom je vidiecky dom, hospodárska budova, záhrada v Malých Dvorníkoch

Reality Malé Dvorníky

Vidiecky dom | Malé Dvorníky | 603 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj stavebný, slnečný pozemok 27,5 ára, na ktorom je vidiecky dom, hospod

Publikované: 20.06.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Domy na predaj Malé Dvorníky

180,000 € 299 €/m²

Na predaj záhrada 403 m2 so skladíkom v Rači vhodná pre výstavbu chatky

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Pekná cesta | 403 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj záhradu 403 m2 v Rači (Žabí majer), ktorá sa nachádza v záhrad

Publikované: 13.04.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

79,000 € 196 €/m²

Garáž na predaj, Rača - Východné, 20 m2, elektrika, v tehlovom bytovom dome

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na predaj väčšiu zateplenú garáže, Rača, Východné, na Dopravnej ulici. - výmera 20 m2

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

35,000 € 1750 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom (1109 m²) v Česku

Reality Karlovy Vary

Rodinný dom | Česká republika | Karlovy Vary

Na predaj: Rodinný dom s veľkým pozemkom (1109 m²) v Česku Lokalita: Blízko kúpeľného mesta

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Karlovy Vary

470,000 € 324 €/m²

Na prenájom nadštandartný, obchodný priestor (ÚP = 176,73 m2 + terasa = 47,26m2) na 6. poschodí s výhľadom na prezidentský palác, hrad aj tatrabanku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hodžovo námestie | 176.73 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom nadštandartný, obchodný priestor (ÚP = 176,73 m2 + terasa = 47,26 m

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie