Na prenájom obchodné priestory 1448 m2 v Starom Meste na 1. poschodí, 1 km od Obchodnej ulice a 1 km od Nív

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 1,448 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom obchodné priestory 1448 m2 v Starom Meste na 1. poschodí, 1 km od O

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj rovinatý pozemok (záhrada = 701 m2) v BA III. - Nové Mesto (Vinohrady)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Nezadaná | 701 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj rovinatý pozemok (záhrada = 701 m2) v BA III. - Nové Mesto (Vinohrady

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 984 €/m²

Na prenájom slnečný priestor v centre BA - Župné nám. (ÚP=82 m2) na 4. poschodí s výhľadom na Michalskú vežu pre komerčné využitie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Župné námestie | 82 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom slnečný priestor v centre BA - Župné nám. (ÚP=82 m2) na 4. poschodí

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

680 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Nebytový priestor, Staré Mesto, Gunduličova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gunduličova | 70 m²

Na predaj nebytový priestor, vhodný ako kancelársky priestor, prípadne na sídlo firmy. Nachádza

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

189,450 € 2706 €/m²

Na prenájom šíkovný, prízemný, klimatizovaný priestor s kuchynkou (ÚP=126 m2) vo Vrakuni - Dvojkrížná ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Obchodné priestory | Dvojkrížna | 126 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom šíkovný, prízemný, klimatizovaný priestor s kuchynkou (ÚP=126 m2) v

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,365 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 haly (17 000 m2 a 10 000 m2) v Bratislave

Reality Bratislava

Skladový objekt | 17,000 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom 2 haly (17 000 m2 a 10 000 m2) v Bratislave. Rozloha = 17 000 m2 a

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom hala (17 501 m2) v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 17,501 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom hala (17 501 m2) v Banskej Bystrici. Rozloha = 17 501 m2 Prízemie

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Banská Bystrica

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny Bratislava a okolie. ľudia sú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Na predaj priemyselný objekt pre komerčné využitie (3 594 m2) na pozemku (17 614 m2) vo Vrbovom

Reality Vrbové

Výrobný objekt | 3,594 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj priemyselný objekt pre komerčné využitie (3 594 m2) na pozemku (17 61

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na predaj Vrbové

1,550,000 € 431 €/m²

Predáme zabehnutú gastro prevádzku (pozemok = 100 m2) v Rimavskej Sobote - Kurinec priamo v areáli kúpaliska

Reality Rimavská Sobota

Reštaurácia | 100 m²

Voľnébývanie.sk Predáme zabehnutú gastro prevádzku v Rimavskej Sobote - Kurinec priamo v areáli

Publikované: 01.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

55,000 € 550 €/m²

Orná pôda v Podunajských Biskupiciach, 3 samostatné parcely

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Orná pôda | Odeská | 18,182 m²

V zastúpení vlastníkov predáme pozemky v KÚ Podunajské Biskupice, druh pozemku orná pôda, extra

Publikované: 03.04.2024 Aktualizované: 08.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

5 €/m2 5 €/m2

Na prenájom sklad na poschodí(200 m2) v BA - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 190 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na poschodí(200 m2) v BA - Stará Vajnorská. ÚP = 200 m2

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

2-izbový byt – Bratislava, Staré Mesto (Sky Park, Továrenská)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 54 m²

2-izbový byt – Bratislava, Staré Mesto (Sky Park, Továrenská) výmera: 54 m² 20. poschodie s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Predaj rodinného domu v Jablonici s úžasným pozemkom

Reality Jablonica

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Realitná kancelária Vector in Sector ( vyše 30 rokov praxe v odbore predaj nehnuteľností) , Vám

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Jablonica

160,000 € 889 €/m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave Lokalita: Karlova Ves Patrónka začiatok Dlhý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena na vyžiadanie

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (120 m2) v BA - Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 120 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (120 m2) v BA - Obchodná ulica. ÚP =

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,300 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave .

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave . Preferované lokality: začiatok Ružinova aleb

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NA PREDAJ – VÝNIMOČNÝ RODINNÝ DOM, Dolný Štál pri Dunajskej Strede v Trnavskom kraji

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | K Vinohradom | 120 m²

NA PREDAJ – VÝNIMOČNÝ RODINNÝ DOM, Dolný Štál Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný, teh

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Dolný Štál

258,988 € 2158 €/m²

Veľká murovaná garáž v Rači, osobné vlastníctvo vrátane pozemku

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 25 m²

V zastúpení vlastníka predáme - veľkú murovanú garáž - výmera 25 m2 - vyporiadaný pozemok v oso

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

44,000 € 1760 €/m²

Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Voľnébývanie.sk Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor. ÚP = 78 m2 P

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj

150,000 € 1923 €/m²

Na prenájom prízemná kancelária (ÚP=18 m2) so skladom o rozlohe 10,8 m2 s výmerou 2 x 5,4 m - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 29 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemná kancelária (ÚP=18 m2) so skladom o rozlohe 10,8 m2 s výmer

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemný priestor s rozmermi: 17,5 m x 5,70 m (ÚP=100 m2) v BA (Stará Vajmorská)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 100 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný priestor s rozmermi: 17,5 m x 5,70 m (ÚP=100 m2) v BA (St

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Hľadáme budovu na kúpu (projekt apart-hotela)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | 4,500 m²

Hľadáme budovu na kúpu (projekt apart-hotela) Investor hľadá budovu vhodnú na konverziu na apa

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie