Rodinný dom | 230 m²
Ponúkame na predaj atraktívny a samostatne stojaci 5 izb. RD s garážou a predzáhradkou v Trnave
430,000 € 1870 €/m²
2 izbový byt | Ulica Študentská | 54 m²
Ponúkame na prenájom pekný tehlový 2 izb. byt, v OV v Trnave v atraktívnej a vyhľadávanej lokal
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci čiastočne podpivničený rodinný dom v obci Dvorníky, mies
118,000 € 562 €/m²
Rodinný dom | 131 m²
Ponúkame na predaj pekný samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Abrahám, okres Galanta.
189,000 € 1443 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v atraktívnej a najvyhľadávanejšej mestskej
396,000 € 3300 €/m²
Obchodné priestory | Ulica Hlavná | 36 m²
Ponúkame na prenájom obchodné priestory na prízemí meštianskeho domu na ulici Hlavná na pešej z
1,000 €/mesiac 28 €/mesiac/m²
Reštauračné priestory | Horné bašty | 209 m²
Ponúkame Vám na predaj dom stojaci v historickom centre mesta na ulici Horné bašty v Trnave. Je
450,000 € 2153 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 17 m²
Ponúkame na prenájom zariadenú kanceláriu v Trnave na pešej zóne, ulica Hlavná. Kancelária má
250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Trnava | 0 m²
VYKUPUJEME a hľadáme pre našich klientov v Trnave a blízkom okolí garzónky, 1-izbové, 2-izbové,
1 €
Objekt pre obchod | Horné bašty | 209 m²
450,000 € 2153 €/m²
Obchodné priestory | Horné bašty | 209 m²
450,000 € 2153 €/m²
3 izbový byt | Zelenečská ulica | 65 m²
Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne novo zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej loka
175,000 € 2692 €/m²
1 izbový byt | Ulica Juraja Slottu | 30 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Trnave na sídlisku Družba, ulica Juraja Slotu. Nachádza sa
480 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Šúrovce | 180 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 5 izb. rodinný dom v tichej bočnej ulici v obci Šúrovce,
250,000 € 1389 €/m²
3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 69 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj pekný zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian
175,000 € 2536 €/m²
3 izbový byt | Ulica Botanická | 73 m²
Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v Trnave na ulici Botanic
252,500 € 3459 €/m²
Garsónka | Ulica Hospodárska | 20 m²
Ponúkame na predaj garsónku v OV v Trnave na ulici Hospodárska. Byt sa nachádza v zateplenom b
103,000 € 5150 €/m²
Obchodné priestory | Ulica Hlavná | 121 m²
Ponúkame na prenájom obchodné priestory v atraktívnej lokalite centrálnej mestskej zóny v Trnav
1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nižná | 75 m²
Ponúkame na predaj útulný 2 izbový rodinný domček v obci Nižná, cca 22 km od krajského mesta Tr
85,000 € 1267 €/m²
Záhradná chatka | Kamenný Mlyn | 25 m²
Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Trnava Kamenný Mlyn. Pozemok je v
103,000 € 4120 €/m²
Záhrada | Kamenný Mlyn | 550 m²
103,000 € 187 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 48 m²
Ponúkame na predaj krásny moderný dvojizbový byt v obci Opoj, v novostavbe projektu TERRA OPOJ.
135,000 € 2813 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame na prenájom moderný 4 izbový rodinný dom v Trnave vo vyhľadávanej lokalite Kamenná ces
1,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jarná | 630 m²
Ponúkame na predaj krásnu novostavbu samostatne stojaceho 3 izbového rodinného domu s terasou a
279,000 € 443 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.