VIVAREAL* AKTUÁLNE! KOMPLETNE PREROBENÝ OBCHODNÝ PRIESTOR v ÚPLNOM CENTRE MESTA

Reality Trnava

Obchodné priestory | Zelený Kríčok | 30 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v tehlovom bytovom dome priamo v centre mesta. Obchodný

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na predaj Trnava

103,000 € 3433 €/m²

VIVAREAL* PRENÁJOM EXKLUZÍVNYCH KANCELÁRIÍ ! Výmery od 13 m2 do 32 m2, kompletná rekonštrukcia, Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Špačinská cesta | 1 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne kancelárske priestory v novozrekonštruovanej budove na ulici Šp

Publikované: 09.07.2018 Aktualizované: 03.05.2022
Priestory na prenájom Trnava

210 €/mesiac 210 €/mesiac/m²

VIVAREAL* AKTUÁLNE! Nízkoenergetický 1-izb. byt, zariadený, výmera 35 m2, parkovacie státie, Šelpice, 6 km Trnava

Reality Šelpice

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame na prenájom nizkoenergetickú novostavbu 1-izbový byt, v peknej lokalite v obci Šelp

Publikované: 02.12.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Šelpice

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VIVAREAL* OBCHODNÉ -REŠAURAŇÉ, NEBYTOVÉ PRIESTORY, HISTORICKÉ CENTRUM, výmera 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Horné bašty | 209 m²

Ponúkame Vám na predaj dom stojaci v historickom centre mesta na ulici Horné bašty v Trnave. Je

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 17.06.2025
Objekty na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* NOVOSTAVBA! ATRAKTÍVNY 4-izb. tehlový byt, výmera až 93 m2, 2x loggia, parkovacie státie, Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Štefana Moyzesa | 92 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Spiegelsal, ulica Štefana

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

258,900 € 2814 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! VEĽKÝ 3 izb. byt, zariadený, rekonštrukcia, uzatvorená loggia, výmera až 71 m2, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľký zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2365 €/m²

VIVAREAL! ATRAKTÍVNA LOKALITA! 2 izb. byt, zateplený bytový dom, ulica Vladimíra Clementisa, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 48 m²

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v OV vo vyhľadávanej lokalite Trnavy na ulici Vladimíra C

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

156,000 € 3250 €/m²

VIVAREAL* PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV V CENTRE, vstup priamo z ulice, možnosť terasy, výmera 91 m2, TRNAVA

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Františkánska | 91 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne obchodné priestory v centrálnej mestskej zóne v Trnave, s výmer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

VIVAREAL* NOVÁ CENA! Vydané stavebné povolenie, Stavebný pozemok, výmera 829 m2, Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenná cesta | 829 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami pre ktorý je vydané právoplatné sta

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 17.04.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

LEVELREAL | Na prenájom 1-izbový byt v Seredi, Srdiečkovo

Reality Sereď

1 izbový byt | D. Štúra | 36 m²

V zastúpení majiteľa, ponúkame na prenájom 1-izbový byt v Seredi na ulici D. Štúra v novostavbe

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Sereď

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

OC ISLAND - Na prenájom skladové priestory v Trnave, LEVELREAL

Reality Trnava

Skladový objekt | Ulica Mikovíniho | 1,300 m²

LEVEL REAL ponúka na prenájom skladové priestory v OC ISLAND na sídlisku Linčianska na križovat

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na prenájom Trnava

6.9 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

LEVELREAL | Na prenájom kaviareň na Mikovíniho ulici | MIKO

Reality Trnava

Iný objekt | Ulica Mikovíniho | 85 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúkame na prenájom kompletne zariadenú, zabehnutú kaviareň

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

LEVELREAL | Na prenájom kancelárske priestory v OC ISLAND

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Zelenečská ulica | 20 m²

LEVEL REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v OC ISLAND na sídlisku Linčianska v Trnave

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

LEVELREAL | Na prenájom 2-izbový byt v Seredi - Cisárky

Reality Sereď

2 izbový byt | Čepeňská | 56 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúkame na prenájom úplne nový, doposiaľ neobývaný 2-izbový

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Sereď

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

OC ISLAND - Na prenájom viac-účelový priestor, LEVELREAL

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 422 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trnava, Mikoviniho. Úžitková plocha

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

8 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

LEVELREAL | Na predaj 2-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

2 izbový byt | Tehelná | 46 m²

Ako exkluzívny predajca, ponúkame na predaj novostavbu 2-izbového bytu na Čermáni na Tehelnej u

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,990 € 3261 €/m²

LEVEL REAL - Dopredaj posledných bytov v projekte Cisárky

Reality Sereď

3 izbový byt | Hornočepeňská | 86.69 m²

LEVEL REAL ako exkluzívny predajca projektu Cisárky ponúka na predaj 3-izbový byt na periférii

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

Mesačná ul., Častá - stavebný pozemok s prípojkami

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | 793 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok so sieťami v novom zastavanom území obc

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Častá

186 €/m2 186 €/m2

Garsónka na prenájom v Štefanovej

Reality Štefanová

Garsónka | 24 m²

Ponúkame na prenájom útulnú, kompletne zariadenú garsónku v obci Štefanová (okres Pezinok). Byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Štefanová

400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2 izbovy byt - Nove Mesto, Kukučínova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 57.5 m²

Realitná kancelária Domov Snov vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4122 €/m²

Stavebný pozemok s bonusom

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 464 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok, ktorý je ako stvorený pre stavbu moderného prízemného rod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

64,500 € 139 €/m²

6 izbový dom v lukratívnej časti Modry

Reality Modra

Rodinný dom | Lúčna | 400 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v lukratívnej a vyhľadá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Modra

647,000 € 1618 €/m²

LEVELREAL | OC ISLAND - Na prenájom kancelárske priestory

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 180 m²

LEVEL REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v novovzniknutom OC ISLAND na sídlisku Linč

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

13 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

LEVELREAL | Na prenájom kancelársky priestor v OC ISLAND

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 70 m²

LEVELREAL ponúka na prenájom kancelársky priestor v OC ISLAND na sídlisku Linčianska o výmere 2

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

11 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie