ZNÍŽENÁ CENA_Rodinný dom vo Volkovciach s pozemkom 994 m2

Reality Volkovce

Rodinný dom | 143 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka rodinný dom v obci Volkovce, ktorý sa nachádza na rovinatom poz

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Volkovce

99,000 € 692 €/m²

SKVELÁ INVESTÍCIA! NA PREDAJ KRÁSNY A SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (1100 m2), SIETE V DOSAHU, TRENČIANSKA TURNÁ.

Reality Trenčianska Turná

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavený pozemok o rozlohe 1100 m2, (40 x 28 m), nachádzajúci sa v Tr

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Turná

185,000 €

Stavebný pozemok pre Obchodné centrum

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,362 m²

EXKLUZÍVNY POZEMOK V CENTRE POVAŽSKEJ BYSTRICE – S PROJEKTOM NA ADMINISTRATÍVNO-OBCHODNÉ CENTRU

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

300 €/m2 300 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj výrobná hala na plastové okná – kompletne zariadená, Topoľčany

Reality Topoľčany

Priestor pre výrobu | 3,032 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si: VIDEO ***** h

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

1,650,000 € 544 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 5-izbového rodinného domu s terasou, dvomi kúpeľňami, Senec, 181 m2

Reality Senec

Rodinný dom | 181 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj: 5-izbový rodinný dom s väčším pozemkom vo Sv

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

296,000 € 1635 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Znížená cena, 4 izbový byt 89m2 s loggiou v Kremnici, 4x nepriechodné izby

Reality Kremnica

4 izbový byt | 89 m²

Ponúkame veľký 4 izbový byt priamo v Kremnici o rozlohe 89m2 + pivnica. Všetky 4 izby sú neprie

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Kremnica

120,000 € 1348 €/m²

Pripravujeme!!Predaj 4.izbového bytu v centre Bratislavy,s balkónom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 4 .izbový byt v srdci Bratislavy – Hollého ulica, len pár

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

358,000 € 4991 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SUPER CENA A LOKALITA!!!PONÚKAME NA PREDAJ VEĽKORYSÝ STAVEBNNÝ POZEMOK O ROZLOHE 1063m2 V SLANSKEJ HUTE, LOKALITA KE-OKOLIE

Reality Slanská Huta

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj pozemok s ovocnými stromami v tichej lokalite – Slanská Huta, len 30 km od Košíc Pon

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Slanská Huta

66,000 €

PREDANÉ!!!V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ PONÚKAME NA PREDAJ VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM – S GARÁŽOU A PIVNICOU, LEN 15 MINÚT OD KOŠÍC V DRUŽSTEVNEJ PRI HORNÁDE(Malá Vieska)

Exkluzívne na predaj iba v TUreality 5-izbový rodinný dom v obci Družstevna pri Hornade ponúka:

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Družstevná pri Hornáde

279,500 € 342 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ MODERNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU KOŠICE-ŤAHANOVCE

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | 610 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom v novostavbe s celkovou úžitkovou plochou približne 135

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

327,990 € 538 €/m²

PREDANÝ!!!NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ RODINNÝ DOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE MYSLAVY

Reality Košice-Myslava

Vidiecky dom | 956 m²

TUreality ponúka na predaj nádherný rodinný dom (155 m²) na pozemku 956 m² v srdci žiadanej lok

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

470,000 € 492 €/m²

Investičné stavebné pozemky s návratnosťou s výhľadom na Piešťany, od 580 m2

Reality Banka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Kto by nechcel piť takto kávu v centre kúpeľného, kultúrneho a športom žijúceho mesta Piešťany

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banka

190 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok vhodný na stavbu domu

Reality Kurov

Pozemok pre rodinné domy | 951 m²

Na predaj pozemok v k.ú. Kurov – pokojná a vyhľadávaná lokalita ???? Ponúkame na predaj pozemok

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kurov

35 €/m2 35 €/m2

Na predaj garáž v meste Partizánske, 21m2

Reality Partizánske

Garáž | 21 m²

TUreality ponúka na predaj garáž s montážnou jamou v osobnom vlastníctve v meste Partizánske, n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Partizánske

23,000 € 1095 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 80 M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3izbový byt s balkónom, o výmere (80m2) nachádzajúci na sídl

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,990 € 1875 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V ILAVE S VÝMEROU 68 M2.

Reality Ilava

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj trojizbový byt (nepriechodné izby) v Ilave na ulici Ľ.Štúra. Byt sa

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ilava

110,090 € 1573 €/m²

Skvelá poloha,veľký potenciál!3.izbový byt na rozhraní Starého Mesta a Ružinova.80m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúkajú na predaj: 3-izbový byt s atmosférou staromestského bývania, ktorý zaujme

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,000 € 3225 €/m²

Polyfunkčná budova so stabilnými nájomcami v Diviakoch

Reality Turčianske Teplice

Obchodné priestory | 600 m²

TUreality ponúka na predaj exkluzívne : Polyfunkčný objekt v Diviakoch. Hľadáš investíciu, kt

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality predáva pozemok pri dobrej časti Poprad-Veľká. Zľava!!!

Reality Poprad

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 2,690 m²

TUreality hádže na stôl poriadny kus zeme v Poprad – časť Veľká – a teraz pozor, so zľavou. Áno

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

314,999 € 117 €/m²

PERFEKTNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA LIPTOVE PRIPRAVENÉ NA VÝSTAVBU !

Reality Jamník

Pozemok pre rodinné domy | 616 m²

V TUreality ponúkame na predaj stavebné pozemmy ktoré sú podľa územného plánu určené na výstav

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jamník

59,000 € 96 €/m²

PREDANÉ!!!EXLUZIVNE na predaj 106 m2 LUXUSU v centre Košíc: 3izb tehlový veľkorysý byt na Hlavnej ulici v Košiciach s parkovacím miestom

Reality okres Košice I

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne v TUreality na predaj – 3-izbový podkrovný byt v centre Košíc, Hlavná ulica TUreali

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

390,000 € 3679 €/m²

Trojizbový byt 88 m2, pôvodný stav s vizualizáciou prerábky, v tehlovom bytovom dome, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | 88 m²

TUreality ponúka na predaj veľký trojizbový byt, v tehlovom bytovom dome v Novom Meste nad Váho

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

125,000 € 1420 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Výnimočná Investičná príležitosť, 2182m2 nám. G. Štefánika, Brezno

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | 2,182 m²

V priamom srdci mesta Brezno na námestí G.Štefánika Vám TUreality ponúka výnimočnú investičnú p

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDÁME Dom, ktorý rastie s Vami! 5i novostavba v Hrubej Borši

Reality Senec

Rodinný dom | 108 m²

➡️ Začnite ako 3-izbový, dokončite ako 5-izbový ➡️ Moderný dizajn, inteligentná domácnosť, perfek

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

129,990 € 1204 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23071)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Upresniť hľadanie