2 IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, LOGGIA, PARKOVACIE MIESTO, ŠTÝL A KOMFORT, TRENČÍN ZÁBLAITE

Reality Trenčín

2 izbový byt | 52 m²

Na predaj pripravujeme priestranný a štýlovo zariadený 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v novšej

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

179,999 € 3462 €/m²

NA PRENÁJOM PLNE SERVISOVANÉ BUTIKOVÉ KANCELÁRIE, RECEPCIA, PARKOVANIE! HISTORICKÁ BUDOVA - ŠTEFANOVIČOVA UL., BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 200 m²

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/II0q6UYZ06

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU (HOLODOM) V OBCI SLAVNICA, POZEMOK AŽ 1072 m2, S TERASOU, SÚKROMNÁ CESTA.

Reality Slavnica

Rodinný dom | 1,072 m²

TUreality ponúka na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v obci Slávnica, okres Ilava

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Slavnica

239,000 € 223 €/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! MODERNÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV PODLUŽANY

Reality Podlužany

Rodinný dom | 465 m²

TUreality ponúka na predaj dve moderné novostavby nízkoenergetických 4-izbových rodinných domov

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Podlužany

224,000 € 482 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ZAHRAD. CHATKA VO VEĽKOM KOŠECKOM PODHRADÍ S POZEMKOM 383M2.

Reality Košecké Podhradie

Záhradná chatka | 383 m²

TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku vo Veľkom Košeckom Podhradí s výmerou pozemku 383 M2

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košecké Podhradie

32,000 € 131 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemky v obci Zlatníky 700m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 700 m²

NA PREDAJ – Stavebné pozemky v novej ulici, Zlatníky TUreality vám prináša príležitosť! V ponu

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

32,000 € 46 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Jacovce okr. Topoľčany

Reality Jacovce

Pozemok pre rodinné domy | 680 m²

TU reality ponúka na predaj pozemok určený na stavbu rodinného domu v obci Jacovce pri Topoľčan

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jacovce

93,000 € 137 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V PODHORÍ SO ZÁKLADOVOU DOSKOU, VÝMERA 1472m²

Reality Podhorie

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,472 m²

Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/fO2OZoAN94g TUreality ponúka vo výhra

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podhorie

138,000 € 94 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predané!!!Lokalita, priestor, pokoj 2-izbový byt s možnosťou úpravy na 4-izbový v blízkosti centra - 94 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 84 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája veľkorysý priestor, dostatok svetla a výnimočnú polohu v širšom ce

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

378,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE! Rodinný dom, Ostrovany, pozemok 2202 m2

Reality Ostrovany

Rodinný dom | 2,202 m²

Skôr, než začnete čítať text inzerátu, pozrite si videoprehliadku: https://youtu.be/1MlPq6q--bI

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ostrovany

137,000 € 62 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA Krásny Prémiový dom Prešov, Kendice!

Reality Prešov

Rodinný dom | 124 m²

TU Reality ponúka tento plne vybavený rodinný dom Prešov Kendice. Nachádza sa v dvojdome, kolau

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prešov

247,000 € 1992 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2/3 BYTOV PREDANÝCH !!! TUreality ponúka novostavbu v štandarde o rozlohe 150 m2 aj so záhradkou v blízkosti kúpeľov Piešťany s DPH!

Reality Banka

4 izbový byt | 150 m²

Hľadáte dokonalý zdravý domov, investičnú príležitosť alebo miesto pre aktívny život? TUrealit

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banka

229,990 € 1233 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOPKOVÁ 4-izbová NOVOSTAVBA s krásnym pozemkom 600m2 ! REZERVOVANÉ

Reality Boleráz

Rodinný dom | 600 m²

TUreality ponúka na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Boleráz, ktorá sa nac

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Boleráz

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčný priestor Skalica, Vrchovského 2, 1982m2, Skalica

Reality Skalica

Obchodné priestory | 1,982 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj polyfunkčnú budovu v blízkosti centra mesta Skalica. Stav

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Skalica

665,000 € 336 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ !NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT, VLASTNÉ KÚRENIE, PARKOVACIE MIESTO, DVOR, TRENČIANSKA TEPLÁ

Reality Trenčianska Teplá

2 izbový byt | 63 m²

TUREALITY PONÚKA na predaj nový 2-izbový byt s vlastným kúrením v obci Trenčianska Teplá - Cuk

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,000 € 1540 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou v Hornej Vsi

Reality Horná Ves

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií v slušnej lokalite obci Horná Ves n

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Horná Ves

135,000 € 1875 €/m²

Stavebný Pozemok Udiča

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok o výmere 2 362 m², nachádzajúci

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

33 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

SUPER CENA ! TUreality ponúka na predaj dom s pozemkom 772 m2 v obľúbenej tichej lokalite za príjemnú cenu – Jasenie

Reality Brezno

Rodinný dom | 772 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliad

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Brezno

189,900 € 246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba - Polyfunkčný dom, 683m2, Centrum, Brezno

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | 683 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Brezno

699,990 € 1025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - unikátny rekreačný objekt v srdci Malej Fatry

Reality Krasňany

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú, architektonicky i polohovo jedinečnú drevenú c

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krasňany

197,000 € 2463 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: Na predaj rodinný dom v centre obce Batizovce – blízko Vysokých Tatier, výhľad na Tatry priamo z okna

Reality Batizovce

Rodinný dom | 164 m²

Ponúkame na predaj priestranný a zrekonštruovaný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a slušn

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Batizovce

199,000 € 1213 €/m²

Stavebný pozemok v obci Mojmírovce

Reality Mojmírovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 675 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Mojmírovce, okres Nitra. ___________________________

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

60,000 € 89 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 4459 m2, Liešno

Reality Martin

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,459 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/9riKkKJHoBk ________________________

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ PRVOTRIEDNY ZABEHNUTÝ PENZIÓN + REKREAČNÝ DOM - BEŠEŇOVÁ

Reality Bešeňová

Hotel, penzión, ubytovňa | 918 m²

PONÚKAME NA PREDAJ PENZIÓN S REKREAČNÝM DOMOM NA POZEMOKU O CELKOVEJ VÝMERE 918 m2 ! ► pri AQU

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

949,000 € 1034 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie