Družstvo, chovateľský objekt | Prešovská | 5,625 m²
Ponúkame na predaj tri samostatné jednopodlažné objekty situované v areáli družstevného dvora v
260,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malá Vieska | 1,149 m²
Slnečný pozemok v centre obce Družstvevná pri Hornáde časť Malá Vieska • Stavebný pozem
150,000 € 131 €/m²
Rodinný dom | Trebejovská | 130 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 130 m², nachádzajúci sa v obci Druž
179,900 € 1384 €/m²
Rodinný dom | Púpavová | 157 m²
CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný ponúkajú na predaj modernú novostavbu z roku 2024 v obci Družs
385,000 € 2452 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj štýlové bývanie pre väčšiu rodinu, l
369,000 € 1845 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj moderný rodinný dom len pár minúť od
299,000 € 1759 €/m²
Rodinný dom | 818 m²
Exkluzívne na predaj iba v TUreality 5-izbový rodinný dom v obci Družstevna pri Hornade ponúka:
279,500 € 342 €/m²
Rodinný dom | 166 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Družstevná pri Hornáde, č
309,000 € 1861 €/m²
Záhrada | Mala Vieska | 12,000 m²
Ponúkame Vám na prenájom investičný pozemok o výmere 12000m2 v intraviláne obce Družstevná pri
Info v RK
Záhrada | Mala Vieska | 12,000 m²
Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok o výmere 12000m2 v intraviláne obce Družstevná pri Ho
Cena dohodou
Rodinný dom | Za Kasárňou | 186 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný udržiavaný murovaný, dvojpodlažný, 5 izbový rodinný dom v tichej
252,000 € 1355 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.