Moderní byty 1 km od moře, s bazénem a terasami, Lo Pagán

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

V okouzlujícím městě Lo Pagán představujeme rezidenci s 28 pečlivě navrženými byty včetně příze

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

151,900 € 4219 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM 2izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 45 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na prenájom krásny, slnečný a mo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

IMPEREAL-PREDAJ: Nové, moderné rodinné domy v Rezidencii Hubický Park, RD 5.1B

Reality Hubice

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

V Rezidencii Hubický Park sme sa rozhodli spojiť čistú modernú architektúru s atmosférou, ktorú

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hubice

251,700 € 2151 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Garáž vo Zvolene, ul. Hať Podharajch

Reality Zvolen

Garáž | 18 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj murovanú garáž v osobnom vlastníctv

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

22,900 € 1272 €/m²

Novinka
Novinka

==KÚPA== 2i BYT ŠLN BREZNO

Reality Brezno

2 izbový byt | Štvrť Ladislava Novomestského | 0 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Petra Petráša tel.č. 0904 276 214 hľ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

Novinka
Novinka

4i byt s predzáhradkou 156,22 m2- novostavba Bell Residence

Reality Poprad

4 izbový byt | Suchoňova | 107.83 m²

Vaša malá oáza pokoja v novom domove s vysokou mierou súkromia a bezpečnosti. Hľadáte bývanie,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

363,000 € 3366 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 2-izbový byt úplnom centre mesta Senec na predaj

Reality Senec

2 izbový byt | Turecká | 64.67 m²

Wealth group ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný, priestranný 2-izbový byt v absolútnom c

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senec

209,990 € 3247 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj veľkom. 3-izb. byt so záhradou, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

125,000 € 1524 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj priestranný pozemok so stav. pov., Ňárad

Reality Ňárad

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,567 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a slnečný po

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ňárad

34.2 €/m2 34 €/m2

Novinka
Novinka

Predaj rodinný dom, Turzovka. Cena: 167 000 €

Reality Turzovka

Rodinný dom | 150 m²

MGM reality Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný 4-izbový dom, situovaný priamo v centre mest

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turzovka

167,000 € 1113 €/m²

Novinka
Novinka

VIVAREAL* AKTUÁLNE! Nízkoenergetický 1-izb. byt, zariadený, výmera 35 m2, Šelpice, parkovacie státie, cca 6 km Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame na prenájom nizkoenergetickú novostavbu 1-izbový byt, v peknej lokalite v obci Šelp

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trnava

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | Príjemný 1-izbový byt s balkónom pri Vive

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 34 m²

BYT: Byt má celkovú rozlohu 30 m² a nachádza sa na 2. poschodí bytového domu s výťahom. Byt je

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 90m2 » novostavba » cena 855,- EUR / 9,5 ,-EUR/m2 (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 99 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v kvalitne postavenej polyfunkč

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

855 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 114m2/146m2 na Hviezdoslavovom námestí (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu na naozaj ex

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPREAL »»» Ružinov »» Ekonomické bývanie pre 4 osoby »» 2 izby + samostatná kuchyňa » cena 590,- (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 87m2 v ZWIRN OFFICE (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 87 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu v úplne nove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,170 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 3 izb. byt - Ekonomické bývanie pre 3 osoby, samostatná kuchyňa » cena 650,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Gregorovej | 69 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre tri osoby v celkovej cene 800,- EUR. Tento by

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DOM-REALÍT, - Obchod s výkladom do frekventovanej ulice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Podunajská | 100 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj obchodný priestor s veľkoplošnými výkladmi orientovanými priamo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

270,000 € 2700 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie