NA PRENÁJOM - Historické srdce mesta Žilina - 4 izbový byt s výhľadom

Reality Žilina

4 izbový byt | Námestie Andreja Hlinku | 164 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v historickom centre Žiliny Ponúkame na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Žilina

999 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v obci Rosina 876 m2

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | Odtrnovie | 876 m²

Stavebný pozemok s projektom v exkluzívnej časti Rosiny – pripravený na okamžitú výstavbu Hľad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

250 €/m2 250 €/m2

Priestranný 3+KK izb. byt (69 m2) na prenájom - Vrútky

Reality Vrútky

3 izbový byt | I.československej brigády | 69 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom priestranný 3-izbový byt (69 m²) s pivnicou. Ponúkame na

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Vrútky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM / Administratívne a kancelárske priestory v centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v historickej budove priamo v centre Žiliny na M

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

440 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ /Záhradná chatka s veľkým pozemkom v Mojšovej Lúčke

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | Mojšova Lúčka | 457 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku o výmere 17 m2 postavenej na priestrannom rovinatom poze

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

49,990 € 109 €/m²

Na prenájom Kancelárske priestory o celkovej výmere 102 m2

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 102 m²

Ponuka na Prenájom kancelárskych priestorov s úžitkovou plochou 80 m2 v Považskej Bystrici v pr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ / 2 -izbový byt centrum (časť Staré Mesto) v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | Pivovarská | 60 m²

Pripravujeme do ponuky 2-izbový byt v srdci Žiliny. Byt s celkovou výmerou 60 m² + balkón 4 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Žilina

Info v RK

Pozemok na Predaj 5500 m2, Mesto: Žilina

Reality Žilina

Komerčná zóna | P. O. Hviezdoslava | 5,500 m²

Unikátna Príležitosť v Žiline: Komerčný Pozemok na Predaj Žilina - Mesto, ktoré neprestáva pre

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

Info v RK

Garáž na predaj v Centre Źiliny / Hollého ulica

Reality Žilina

Garáž | Hollého | 16.2 m²

Na predaj garáž v starom meste Hollého ulica v Žiline -. Garáž je momentálne bez elektriky. C

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na predaj Žilina

Info v RK

Posledný stavebný pozemok ( 917 m2), obec Lysica, okres Žilina

Reality Lysica

Pozemok pre rodinné domy | Lysica | 917 m²

Ponúkame Vám exkluzívne krásny, stavebný pozemky na predaj v obci Lysica, okres Žilina. Pozemo

Publikované: 05.08.2022 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Lysica

109,900 € 120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na prenájom - Administratívne priestory

Reality Púchov

Administratívny objekt | Royova | 0 m²

Prenájom Kancelárskych Priestorov vo Výhodnej Lokalite - Púchova Ponúkame na prenájom moderné

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Púchov

Info v RK

Komerčný priestor s pozemkom na prenájom v Strečne

Reality Strečno

Obchodné priestory | SNP | 900 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom budovu novostavby s jej komerčnými priestormi (prízemie a pos

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Strečno

8,100 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom na Mariánskom Námestí v centre Žiliny

Reality Žilina

Objekt pre obchod | Mariánske námestie | 20 m²

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, UL. 29 AUGUSTA, BRATISLAVA STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ul. 29 augusta | 77.3 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký slnečný zariadený 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v mestsk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Výnimočný pozemok s výhľadmi, obklopený lúkami a lesmi – len 10 minút od centra Žiliny-Zástranie.

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 537 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok určený na rekreačnú výstavbu v k. ú. Kotrčiná Lúčka, z prí

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

49,999 € 93 €/m²

Novinka
Novinka

Tichý 3i byt s loggiou v Petržalke: Bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Černyševského | 0 m²

🌟 EXKLUZÍVNE: Priestranný a mimoriadne tichý 3-izbový byt s loggiou v Petržalke – Ideálny na bý

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 €

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

NA PREDAJ: 2 izbový byt ESTÓNSKA - 52 m2.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Estónska | 52 m²

Na predaj slnečný, priestranný byt - mestská časť Podunajské Biskupice , Bratislava - voľný ihn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

183,000 € 3519 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba chaty Valčianska dolina 3D prehliadka

Reality Valča

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 176 m²

ASTORIA Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť novostavbu rekreačnej chaty v srdci prírody,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

309,000 € 1756 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

IBA U NÁS!Na predaj 4i novostavba v obci Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | 71 m²

🌲 Rodinný dom v objatí prírody: Moderné bývanie na okraji lesa a lúky 🦌 Hľadáte únik z mestské

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

144,990 € 2042 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Investičný pozemok na predaj v intraviláne obce Rohovce

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,530 m²

Investičný pozemok na predaj – intravilán obce Rohovce Ponúkame na predaj atraktívny investič

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

135 €/m2 135 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v malebnej obci Iža

Reality Iža

Rodinný dom | . | 0 m²

Ak hľadáte rodinný dom v pokojnej lokalite s potenciálom do budúcnosti, táto nehnuteľnosť určit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Iža

169,000 €

Novinka
Novinka

Moderní apartmány 500 m od pláže, s bazénem a soláriem, Lo Pagán

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Představujeme exkluzivní rezidenční soustavu sestávající z 17 pečlivě navržených jednotek, kter

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

178,000 € 3423 €/m²

Novinka
Novinka

Moderní byty 1 km od moře, s bazénem a terasami, Lo Pagán

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

V okouzlujícím městě Lo Pagán představujeme rezidenci s 28 pečlivě navrženými byty včetně příze

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

151,900 € 4219 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM 2izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 45 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na prenájom krásny, slnečný a mo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026