2 izbový byt | Námestie mieru 4805/3 | 36 m²
Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša
700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Istrijská | 35 m²
Toto príjemné a praktické bývanie v pokojnej časti Devínskej Novej Vsi (Stará Devínska) ponúka
160,000 € 4571 €/m²
Administratívny objekt | Gorkého | 219.65 m²
[b]Prenajmeme samostatné zrekonštruované kancelárie s balkónmi a výhľadom na Hviezdoslavovo nám
1,950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 125 m²
Spoločnosť AVENUE ponúka na PRENÁJOM nový a ešte neobývaný 3-izbový byt v exkluzívnej novostavb
2,950 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Vajanského nábrežie | 134 m²
[b]Realitná kancelária AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM priestranný a kompletne nadštandard
1,950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²
[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ murované a vykurované skladové haly 970 m2 s e
1,700,000 € 1504 €/m²
Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²
[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM murované a vykurované skladové haly 970 m2 s
5,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Martina Granca | 154.02 m²
Realitná kancelária AVENUE RE, s.r.o. ponúka na predaj lukratívne obchodné priestory v úspešnom
284,937 € 1850 €/m²
Záhrada | 2,577 m²
[b]Na predaj oplotený rovinatý pozemok /2.577 m2/ v katastri mestskej časti Čuňovo nachádzajúci
145 €/m2 145 €/m2
Skladový objekt | 1,024 m²
[b]Na predaj uzavretý obchodno - skladový areál v priemyselnej lokalite obce Bernolákovo s výbo
Cena dohodou
2 izbový byt | Dominika Tatarku | 61.93 m²
Na predaj, štýlovo zariadený byt vo vysokom štandarde na mieru, pod dohľadom architekta, s výhľ
270,000 € 4360 €/m²
Rodinný dom | Mudroňova | 207 m²
[b]Na predaj, slnečná trojpodlažná rodinná vila v exkluzívnej lokalite na Mudroňovej ulici, Sta
1,950,000 € 9420 €/m²
5 a viac izbový byt | Kozia | 139 m²
Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. exkluzívne ponúka na prenájom veľkometrážny 5-izbový byt v štýlovo
2,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hlboká | 162 m²
Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom luxusné byty situované v majestátnej a elegantn
2,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Skladový objekt | 880 m²
Na prenájom kvalitné skladové priestory v kompletne zrekonštruovanej zateplenej, vykurovanej vý
7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Poľná | 7,500 m²
[b]Na prenájom vnútorné skladovacie plochy od 200 m2 do 7.500 m2 a priľahlé vonkajšie betónové
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | Lúčky | 227.1 m²
[b]Realitná kancelária AVENUE RE, s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na PRENÁJOM luxusný štýlový chalet p
Cena dohodou
3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²
Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka
359,773 € 5597 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,169 m²
Na predaj, skvela investičná príležitosť, pozemky pre rodinné domy v obci Kalinkovo, len 20 min
499,000 € 157 €/m²
Skladový objekt | Stará Vajnorská | 200 m²
Na prenájom skladové a obchodné priestory, showroom v budove v stráženom uzavretom areály na ul
1,900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stará Klenová | 734 m²
SPOLOČNOSŤ AVENUE RE (by TEAM LEXXUS) PONÚKA NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK V PRESTÍŽNEJ A VYHĽ
430,000 € 586 €/m²
Administratívny objekt | Račianska | 201 m²
[b]Na prenájom nebytové - kancelárske priestory /201 m2/ na 2. poschodí v novostavbe polyfunkčn
2,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Laurinská | 53.12 m²
[b]Realitná spol. AVENUE RE ponúka na PRENÁJOM prenájom obchodné priestory 52 m2 v samom centr
3,200 €/mesiac 60 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 106.35 m²
Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 1 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR
564,753 € 5310 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.