DELTA – Rodinný dom s 2 vstupmi v obci Šumiac, investičný potenciál

Reality Šumiac

Rodinný dom | Jána Švermu | 150 m²

Nehnuteľnosti v tejto lokalite sa častejšie prenajímajú, než predávajú. Dom s dvoma samostatným

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šumiac

94,000 € 627 €/m²

DELTA - Rodinný dom s potenciálom rozšírenia, zimnou terasou a garážou – Iliašovce

Reality Iliašovce

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Hľadáte útulný rodinný dom s potenciálom rozšírenia? Tento dom v obci Iliašovce ponúka zimnú te

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Iliašovce

159,000 € 2446 €/m²

Zariadený 2 izb. apartmán 45 m2 Donovaly predaj

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový apartmán s rozlohou 45 m2. Nachádza sa na prízemí dvoj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

109,000 € 2422 €/m²

Delta-Novostavba 3 izb. byt 78,13 m2 s parkovacím miestom centrum Zvolen predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 78.13 m²

DeltaProperty ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 78,13 m2, z toho je priestranný balkón s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3315 €/m²

DELTA – Rodinný dom / chalupa s veľkým pozemkom v podtatranskej obci Nižná Šuňava

Reality Šuňava

Rodinný dom | SNP | 50 m²

Dom s veľkým pozemkom pod Tatrami za cenu 1-izbového bytu? Presne tak. Táto nehnuteľnosť v Nižn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šuňava

Info v RK

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom zariadený slnečný 2,5-izbový byt so zaskleným balkónom na sídlisku Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Slovenského odboja | 52 m²

-- Ponúkame na prenájom zariadený slnečný 2,5-izbový byt so zaskleným balkónom na sídlisku Zápa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Poprad

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DELTA - Slnečný 1-izbový byt s balkónom na prenájom Poprad - Juh

Reality Poprad

1 izbový byt | Letná | 37 m²

Útulné bývanie s balkónom v Poprade? Presne tento 1-izbový byt na Juhu 3 si zamilujete. REALIT

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DELTA - Na predaj slnečný stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry – Mlynica (Medzi Vodami)

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 769 m²

Realitná kancelária DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám ponúka na predaj rovinatý stav

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

129,500 € 168 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ!!! - RODINNÝ DOM VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Zakladateľov | 590 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť vo Vysokých Tatrách. Rodinná vila sa n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

DELTA - Štýlový, zariadený 3-izbový byt s balkónom a samostatným vchodom v blízkosti Tatier

Reality Veľký Slavkov

3 izbový byt | Tatranská | 70 m²

Hľadáte investičný 3-izbový byt pri Tatrách s vlastným vchodom a balkónom? Táto ponuka vo Veľko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

189,900 € 2713 €/m²

Novinka
Novinka

DELTA PROPERTY - Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu zariadenia na šport a rekreáciu

Reality Veľká Lomnica

Iný stavebný pozemok | Veľlká Lomnica | 12,788 m²

DELTA PROPERTY - realitná kancelária z poverenia majiteľa vám ponúka na predaj pozemok, ktorý

Publikované: 28.08.2020 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

60 €/m2 60 €/m2

Delta- Komerčné priestory-ambulancie lekárne škôlka IT centrum -novostavba Zvolen predaj

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Zvolen | 800 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytové priestory spolu s rozlohou 800 m2, ktoré sa nachádzajú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Zvolen

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj chaty s veľkým pozemkom v Hranovnici na Dubine

Reality Hranovnica

Záhradná chatka | Dubina | 624 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj chatu s veľkým pozemkom pri Poprade, v obci Hranovnica na D

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 29.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Hranovnica

59,900 € 96 €/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruované 1-izbové a 2-izbové byty v pokojnej časti Liptovského Mikuláša na ulici Revolučná.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ondrašovská | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruované 1-izbové a 2-izbové byty v pokojnej časti Liptovs

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový rodinný dom po rekonštrukcii, Smolnícka Huta

Reality Smolnícka Huta

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

REZERVOVANÝ Exkluzívne Delta Property ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový rod

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Domy na predaj Smolnícka Huta

140,000 € 933 €/m²

Ponúkame na predaj rozostavanú stavbu bungalovu v obci Markušovce.

Reality Markušovce

Rodinný dom | Markušovce | 60 m²

Ponúkame na predaj hrubú stavbu bungalovu v obci Markušovce. Bungalov je postavený na oplotenom

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Markušovce

98,000 € 1633 €/m²

Delta-Rodinný dom s pozemkom 258 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Podlavická cesta | 140 m²

DeltaProperty ponúka na predaj murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica,

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

229,000 € 1636 €/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený Apartmán v Poprade –Veľkej.

Reality Poprad

2 izbový byt | Richarda Bekessa | 91.66 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený Apartmán v Poprade –Veľkej. Apartmán sa nachádza v bud

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 02.11.2025
Byty na predaj Poprad

660 € 7 €/m²

Delta-Pozemok s projektom aj so stavebným povolením 514 m2 Sliač predaj

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

Delta Property ponúka na predaj rovinatý pozemok s rozlohou 514 m2. Nachádza sa len 4 km od mes

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

160,000 € 311 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Pozemok v Ľubici, ulica Bernolákova

Reality Ľubica

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákova | 384 m²

EXKLUZÍVNE -DELTA PROPERTY - realitná kancelária z poverenia majiteľa ponúka na predaj pozemok

Publikované: 01.04.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Ľubica

39,900 € 104 €/m²

DELTA - NA PREDAJ POZEMOK - obec Osturňa - 2159m2

Reality Osturňa

Záhrada | Osturňa | 2,159 m²

DELTAPROPERTY ponúka na predaj pozemok v obci Osturňa. - rozloha poz

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 09.09.2024
Pozemky na predaj Osturňa

58,000 € 27 €/m²

DELTA - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ MEZONET S KRBOM, LOGGIOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM – POPRAD, BLÍZKO CENTRA

Reality Poprad

Mezonet | Hviezdoslavova | 94 m²

Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

PREDANÉ 2izbový byt, Poprad, Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 52 m²

PREDANÉ - Delta Property Vám exluzívne ponúka na predaj- 2 izbový byt s balkónom na Západe v Po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

DELTA - ŠTÝLOVÉ KANCELÁRSKO-OBCHODNÉ PRIESTORY NA NÁMESTÍ V POPRADE

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Svätého Egídia | 40 m²

Realitná kancelária DELTA PROPERTY – váš miestny špecialista vám ponúka na prenájom reprezentat

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

380 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23056)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)