RODINNÝ DOM S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM PRI HORSKOM PARKU, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0451

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Haydnova | 150 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT S TERASOU, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0473

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt na Skalnej ulici v bratis

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

11-IZB. VILA ANDRÁSSY, BREZNO - PODBREZOVÁ, ID: 0246

Reality Podbrezová

Rodinný dom | 800 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj výnimočnú historickú vilu, ktorú nechal vybudov

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Podbrezová

Info v RK

člen NARKS

3 IZB. MEZONET V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 152 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj trojizbový mezonet v novostavbe Tomach

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

637,000 € 4191 €/m²

člen NARKS

VEĽKORYSÁ VILA POD SLAVÍNOM, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0267

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Havlíčkova | 720 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty exkluzívne ponúka na predaj veľkolepú 4 podlažnú vilu situovanú

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 15.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

2 IZB. BYT V DIPLOMAT PARKU, BRATISLAVA I – STARÉ MESTO, ID: 0330

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mudroňova | 97 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom 2 izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí p

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

LUKRATÍVNY POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0295

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 1,077 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj exkluzívny pozemok s vydaným právoplatným stave

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

MODERNÁ 6 IZB. VILA NA MATÚŠOVEJ, BRATISLAVA I – STARÉ MESTO, ID: 0279

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 262 m²

SLOVAKIA SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY ponúka na prenájom modernú 6-izbovú vilu s bazénom v pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

SMART 8 IZB. VILA S BAZÉNOM, PEZINOK, ID: 0455

Reality Pezinok

Rodinný dom | Bottova | 500 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty exkluzívne ponúka na predaj modernú 8-izbovú trojpodlaž

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pezinok

Info v RK

člen NARKS

2-IZB. BYT NA DROTÁRSKEJ CESTE, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0457

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s terasou situ

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

434,000 € 7000 €/m²

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: 3-IZB. BYT NA LAURINSKEJ, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0463

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Laurinská | 130 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom elegantný 3-izbový byt situovaný na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: REPREZENTATÍVNA 9 IZB. VILA S VEĽKORYSÝM POZEMKOM, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0431

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pražská | 650 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú vilu s noblesným

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: DIZAJNOVÝ 4 IZB. PENTHOUSE: AMBER LOFT, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0442

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 170 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonet Amber Loft

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,000 € 9935 €/m²

člen NARKS

4 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA MALÉ KARPATY, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0447

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 105.22 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt (3-0.5) v rezidenčnom pro

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

497,696 € 4730 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM NA AMBROVEJ, BA III – NOVÉ MESTO, ID: 0437

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ambrova | 245 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom v radovej zás

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

885,000 € 3612 €/m²

člen NARKS

Predaj 3 izbový byt, 2x balkón, Vikárska ul., pôvodný stav

Reality Nitra

3 izbový byt | Vikárska | 72 m²

Hľadáte byt s potenciálom v jednej z najžiadanejších lokalít v Nitre? Realitná kancelária Pavl

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predaj rodinný dom širšie centrum Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom na Brane

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

165,000 € 1500 €/m²

Prenájom veľkometrážny 2 izbový byt, staromestské bývanie, 78m2

Reality Nitra

2 izbový byt | Štefánikova trieda | 78 m²

REZERVOVANÉ!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký kompletn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izbový byt, loggia, zariadený, Čermáň

Reality Nitra

1 izbový byt | Hlboká | 37 m²

onúkame Vám na prenájom 1 izbový byt s veľkou presklenou loggiou v Nitre, časť Čermáň na ulici

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

570 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt 82 m2, Braneckého ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Braneckého | 82 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v administratí

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

530 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj veľký 2izb.apartmán Donovaly, 89m2 + 2 parkov.miesta

Reality Donovaly

2 izbový byt | 89 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

162,500 € 1826 €/m²

Predaj 2 izbový byt, balkón, úplne centrum mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | Braneckého | 56 m²

EXKLUZÍVNE. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v úplno

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,990 € 3125 €/m²

Prenájom veľký 3 izbový byt, balkón, Klokočina

Reality Nitra

3 izbový byt | Petzwalova | 80 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký 3 izbový byt s balkónom

Publikované: 24.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

780 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj 9,2á stavebný pozemok, Jelenec, krásne prostredie pri lese, elektrina

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Nový Gýmeš | 921 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ POZEMOK!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

99,000 € 107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8543)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Upresniť hľadanie