Na predaj krásny, moderný rodinný dom s bazénom vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | 360.47 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný, multifunkčný dom, ktorý je ideálny či už na luxusné dvoj

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM - komplet kvalitne zariadený, klíma, 3izb. byt s parkovacím miestom a pivnicou. IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 78 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Ružinov, Ovocné sady. Štýlo

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,340 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom s veľkou záhradou v obci Radava v okrese Nové Zámky

Reality Radava

Rodinný dom | Nezadaná | 148 m²

Na predaj rodinný dom v obci Radava v okrese Nové zámky, neďaleko známeho kúpeľného miesta Podh

Publikované: 03.04.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Radava

76,500 € 132 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok_parkovacie státie /12,5m2/ Dolný Hričov

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Školská | 12.5 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj parkovacie miesto o výmere 12,5m2 na Školskej ulici v Dolnom

Publikované: 26.10.2021 Aktualizované: 18.01.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

7,900 € 632 €/m²

Investičný pozemok 1 691 m² v Zákopčí – ideálne na stavbu domu alebo chaty

Reality Zákopčie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,691 m²

Hľadáte pozemok v krásnej prírode Kysúc s reálnym potenciálom do budúcna? Slnečný pozemok v obc

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Zákopčie

85,000 € 50 €/m²

Rodinný dom s obrovským pozemkom 2 176m² - ideálny na prestavbu podľa seba

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Hľadáte dom v srdci Liptova, ktorý si môžete prispôsobiť presne podľa vlastných predstáv? Tento

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Bobrovec

227,000 € 1846 €/m²

Na predaj budova s pozemkom - širšie centrum mesta Martin

Reality Martin

Polyfunkčný objekt | Jána Šimka | 700 m²

Na predaj budova strediska odborného výcviku v širšom centre mesta Martin v zastavanom území me

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Martin

350,000 € 500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný stavebný pozemok v Žiline – Trnové, Slnečnicová ulica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 550 m²

Ponúkam na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok o výmere 522 m² + 28 m² podiel v prístupo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

121,000 € 220 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bieloruská | 44 m²

Na predaj 2-izbový byt – Podunajské Biskupice Ponúkame na predaj prakticky riešený 2-izbový by

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

184,900 € 4202 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: NA PREDAJ zariadený 1-izbový byt v novostavbe s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 1,5- izbový byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 7056 €/m²

PREDAJ: Garážové státie v projekte SKY PARK – 1. Veža

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 13 m²

Ponúkame na predaj garážové státie č. 2.066, nachádzajúce sa v -2. podzemnom podlaží bytového k

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

36,500 € 2808 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. byt s balkónom "č.403" /53m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 53 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt o celkovej rozlohe 53

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

208,900 € 3866 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.301" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Žilina

152,900 € 3918 €/m²

Na predaj bývalý areál školy - Mošovce

Reality Mošovce

Polyfunkčný objekt | Na Drienok | 8,568 m²

Na predaj bývalý školský areál Spojenej školy v Mošovciach v zastavanom území obce. Budovy škol

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Objekty na predaj Mošovce

2,600,000 € 303 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj kancelárií Zátišie parkovanie bezproblémové, blízko VIvo

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 392 m²

V zastupení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu jedno podlažnú budovu o celkovej úžitko

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

700,000 € 1786 €/m²

Stavebný pozemok - Kotrčiná Lúčka (1226 m2)

Reality Kotrčiná Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | Kotrčiná Lúčka | 1,226 m²

Ponúkame na predaj južne orientovaný stavebný pozemok nachádzajúci sa na začiatku obce Kotrč

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

99,900 € 81 €/m²

*NA PREDAJ* Pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v Pezinku

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 445 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame pozemok o výmere 445 m2 ktorý je

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok /247 m2/ - Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Rekreačný pozemok | 247 m²

Na predaj slnečný pozemok na výstavbu chaty – Horný Vadičov, 247 m² Ponúkame vám exkluzívne na

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Horný Vadičov

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Obec Paňa (okres Nitra)

Reality Paňa

Rodinný dom | 159 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Paňa. Dom sa nachádza v tichej lokalite s dobrou

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Paňa

109,000 € 686 €/m²

Stavebný pozemok o rozlohe 2 176 m² s rodinným domom v cene

Reality Bobrovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,176 m²

Predstavte si, že sa každý deň zobúdzate s panorámou Nízkych a Západných Tatier priamo pred oča

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Pozemky na predaj Bobrovec

227,000 € 104 €/m²

Výhľadový stavebný pozemok na výstavbu rekreačnej chaty, Turie, 1424 m²

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,424 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť získať výhľadovo stavebný pozemok s výmerou 1424 m² situovan

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

61.5 €/m2 62 €/m2

Prenájom skladovacieho, dielenského a admin. areálu - Martin

Reality Martin

Skladový objekt | Ulica E. T. Böhma | 2,080 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom rozsiahly priemyselný areál vhodný na skladovanie, výrobu a

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Martin

10,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KOLAUDUJEME_2 izb. byt s kuchynskou linkou "č.6" /48m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 48 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_6/ Ako exkluzívny predajca Vám ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Žilina

198,900 € 4144 €/m²

1-izbový byt s priestrannou loggiou v novostavbe Euroterrace

Reality Žilina

1 izbový byt | Obchodná | 35.5 m²

Ponúkame vám exkluzívne na prenájom moderný a príjemne presvetlený 1-izbový byt v prestížnom po

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Upresniť hľadanie