2 izbový byt | Mlynčeky | 42.7 m²
Realitná kancelária Adas- reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbové byt
119,000 € 2319 €/m²
3 izbový byt | Mlynčeky | 58.7 m²
Realitná kancelária Adas- reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-i
109,000 € 1857 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 90 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj menší dom v obci Hranovnica, vhodný po reko
135,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | SNP | 600 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj hospodársky rodinný dom v meste Spišská Stará Ves, ulica SNP.
159,000 € 275 €/m²
Rodinný dom | Župčany | 200 m²
Predaj: Novostavba 5-izbového rodinného domu – Župčany (8 km od Prešova) Ponúkame na predaj pri
260,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Nová | 0 m²
Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne podpivničený 6 izbový rodinný dom vo
410,000 €
2 izbový byt | Okružná | 67 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj štýlový a kom
Info v RK
2 izbový byt | Futbalová | 68 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa, ponúka na pr
Info v RK
3 izbový byt | Okružná | 71.83 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám exkluzívne ponúka na predaj pr
168,000 € 2339 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,818 m²
DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci
22,000 € 12 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta 2izbový byt s balkónom v Poprade.
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 689 m²
DETLA PROPERTY - Exkluzívny stavebný pozemok so stavebným povolením na dvojdom – Stará Lesná,
195,000 € 283 €/m²
2 izbový byt | Okružná | 44 m²
Delta Property Vám exluzívne ponúka na prenájom - 2 izbový byt s balkónom v Poprade v tesnej bl
480 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²
Realitná kancelária Adas reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný dom
185,000 € 860 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod lesom | 836 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám prináša jedinečnú príležitosť
Info v RK
Rodinný dom | Veterná | 191.65 m²
Realitná kancelária Adas –reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj dvojgeneračn
330,000 € 1722 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²
DELTA ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 78 m2, nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Doln
199,000 € 2551 €/m²
Priestor pre sklad | Slavkovská | 250 m²
DELTA PROPERTY – VÁŠ LOKÁLNY EXPERT NA NEHNUTEĽNOSTI Vám ponúka na prenájom rozľahlé skladové a
Info v RK
Iný rekreačný objekt | Tatranská | 280 m²
Delta Property ponúka na predaj zabehnutý apartmánový dom vo Veľkom Slavkove, na hlavnom ťahu
368,000 € 1314 €/m²
3 izbový byt | Zvolen | 86 m²
Delta Property ponúka na predaj novostavby bytov v modernom projekte ARBORA- 3izb. byt s rozloh
229,050 € 2663 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²
DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj trojpodlažnú drevenicu na krňanských lazoch v časti Neklen.
88,900 € 766 €/m²
Rodinný dom | Lesná | 270 m²
Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj podpivničený rodinný, dom v Podskalke na vyh
Cena dohodou
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Železničná | 1,991 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám z poverenia majiteľa ponúka na
140,000 € 70 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, so súhlasom majiteľov Vám ponúka do dlhodobého prenájmu útu
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.