BABONY TRE I 2-izb byt v City Park – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²

2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Ponúkame na predaj investične pozemkový komplex

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Komerčná zóna | Nezadaná | 12,953 m²

Ponúkame na predaj investične atraktívny pozemkový komplex v Bratislave – Devínska Nová Ves (ok

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Babony TRE I NA PREDAJ 4i rodinný dom s veľkým pozemkom v Galante

Reality Galanta

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu nachád

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Galanta

264,500 € 2645 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE I Predaj bytu v Semmeringu, Rakúsko – výborná investícia

Reality Semmering

3 izbový byt | Rakúsko | Semmering | Gläserstraße

Ponúkame na predaj byt o výmere 55 m² v obľúbenej horskej lokalite Semmering (Rakúsko). Začia

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Semmering

125,000 € 2273 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE Na prenájom 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto, lokalita Nová Doba. Byt sa nachádz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

635 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BABONY TRE Nadštandardný 4-izbový mezonet s veľkou terasou

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | solunska | 125 m²

Nadštandardný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v prémiovej lokalite Devín Ponúkame na prenáj

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devín

2,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Stavebný pozemok v Senci

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 854 m²

Stavebný pozemok v Senci – len 20 minút od Bratislavy Ponúkame na predaj rovinatý stavebný poz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senec

217,500 € 255 €/m²

Babony TRE | 4 izbový dvojpodlažný dom č. 2 v Kráľovej pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Kaštieľska | 166.02 m²

Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysnívaný domov v developerskom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

441,000 € 2656 €/m²

REZERVOVANÉ I Predaj nadštandardného 3 izb. bytu v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE ponúka na predaj štýlový a priestranný 3-izbový podkrovný byt s

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

279,000 € 2790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE I Rodinný dom a pozemok 8 500 m²

Reality Dolný Lopašov

Rodinný dom | 150 m²

Veľký stavebný pozemok cca 8 500 m² s domami a podnikateľským potenciálom Ponúkame na predaj r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolný Lopašov

1,495,000 € 9967 €/m²

BABONY TRE I ZAČIATOK PREDAJA v novom projekte Panónska v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Panónska cesta | 800 m²

ZAČIATOK PREDAJA v novom projekte Panónska v Bratislave Developerská spoločnosť R.E.M.D. oznam

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

4,800 €/m2 4800 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 44 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

198,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I Developerský projekt Barokový most

Reality Kráľová pri Senci

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,000 m²

POSLEDNÉ 3 DOMY V PREDAJI!! Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysn

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Prenájom Komfortné bývanie priamo v srdci mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Špitálska | 95 m²

Babony TRE I Prenájom Príjemné mezonetové bývanie priamo v srdci mesta – Špitálska ulica Výnim

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj 4-izbového bytu, Vyšehradská, Vyšehradská, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vyšehradská | 83.7 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v pokojnej, vyhľa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

294,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIVA: Typ A Luxusne zariadený štvorizbový byt v srdci Abu Dhabi

Reality Spojené Arabské Emiráty

4 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Typ A Luxusne zariadený štvorizbový byt v srdci Abu Dhabi Ponúkame Vám jedinečné bývanie v srd

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

400,000 € 5000 €/m²

Babony TRE I Na predaj 3 izbový byt Staré Mesto, Heydukova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Heydukova | 67 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² v jednej z najžiadanejších lokalít

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 5672 €/m²

Babony TRE I Na predaj rodinný dom s pozemkom – Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Malinovská | 135 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom v obci Nitrianske Pravno, n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

135,000 € 1000 €/m²

Exkluzívna garáž ( typu B) v projekte PARK3BA, Triblavina, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Garáž | Triblavinská | 102 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou prestížneho projektu PARK3BA v lokali

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

178,369 € 1749 €/m²

Babony TRE I Prenájom garsonky, Kúpeľná ul., Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Kúpeľná | 28 m²

Babony TRE Vám ponúka štýlové bývanie v srdci Starého Mesta – Úplne nová garzónka na Kúpeľnej u

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

630 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Babony TRE I Prenájom 3 izbový byt Staré Mesto, Heydukova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Heydukova | 67 m²

Babony TRE Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s výmerou 67 m² v jednej z najžiadanejších lokal

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Babony TRE | Ponúkame Vám lukratívne pozemky v Čunove - Bratislava

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Čunovo | 777 m²

Babony TRE | Vám ponúka na predaj lukratívne investičné pozemky v ČUŇOVE na okraji chránenej kr

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

BabonyTRE | Garážové parkovanie+veľká murovaná kobka 6 m² RAČA_RNDZ

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Eduarda Wenzla | 12 m²

Realitná kancelária BabonyTRE Vám ponúka na prenájom garážové parkovacie miesto spolu s priestr

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

130 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt s loggiou v projekte VIKTÓRIA, Košická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 70 m²