12873867 (JuR7jO8SwNp) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Dizajnový 3 izbový byt s parkingom | PANORÁMA | KOŠICE

Jelšová 34
Košice-Vyšné Opátske • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

367,800 € 4087 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
90 m²
Info
Invest & Real | Adrián Puškáš Vám ponúka na predaj priestranný dizajnový 3 izbový byt / pôvodne 4 izbový / v jednej z najvyhľadávanejších rezidenčných lokalít mesta Košice, v projekte Panoráma na Jelšovej ulici.

Byt sa nachádza na 3. poschodí z 5, v modernom bytovom dome s výťahom a vlastným video vrátnikom. Samotný byt disponuje úžitkovou plochou 91,74 m² a jeho výraznou pridanou hodnotou je veľkorysá loggia o výmere 30,08 m² s výhľadom do zelene.

Celková úžitková plocha bytu spolu s loggiou, pivničnou kobkou a kumbálom predstavuje 127 m².

Nehnuteľnosť je situovaná v uzavretom rezidenčnom komplexe, ktorý ponúka pokojné bývanie, súkromie, komfort, zeleň, detské ihrisko, výbornú dostupnosť do centra mesta.

Byt je vhodný pre kupujúceho, ktorý hľadá nadštandardné bývanie v tichej lokalite nad mestom, s nadštandardným interiérom na mieru, praktickou dispozíciou, veľkorysou loggiou a vlastným parkovaním.

DISPOZÍCIA BYTU

| vstupná chodba
| priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou
| kuchyňa na mieru s komplet spotrebičmi na mieru
| hlavná spálňa s luxusným šatníkom
| samostatná nepriechodná izba
| kúpeľňa so sprchovacím kútom
| samostatná toaleta
| rozsiahla loggia s výhľadom do zelene
| praktický kumbál priamo pri byte
| vzdušná pivnica v garážovom dome
| 2 súkromné parkovacie miesta - 1x vnútorný parking je započítaný v konečnej cene bytu
| možnosť dokúpenia 1x vonkajšie parkovacie státie

Byt disponuje veľmi dobre riešenou dispozíciou, ktorá prirodzene oddeľuje dennú a nočnú časť bývania.

PODROBNÝ OPIS BYTU

Dennú časť bytu tvorí priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou.

Kuchyňa je vyhotovená na mieru a prakticky doplnená o barový pult. Súčasťou kuchyne sú vstavané spotrebiče, konkrétne elektrická rúra, indukčná varná doska, umývačka riadu, mikrovlnná rúra a chladnička s mrazničkou.

Obývacia časť pôsobí vzdušne, komfortne a prirodzene prepája priestor na oddych, stolovanie a každodenné rodinné fungovanie. Príjemnú atmosféru bývania dotvára elektrický krb.

Z dennej časti je výstup na veľkorysú loggiu o výmere 30,08 m², ktorá ponúka výhľad do zelene a vytvára plnohodnotný exteriérový priestor priamo v byte. Loggia poskytuje dostatok miesta na sedenie, oddych, rannú kávu alebo pokojné večerné posedenie.

Nočná časť bytu pozostáva z dvoch samostatných nepriechodných izieb. Hlavná spálňa disponuje vlastným luxusným šatníkom, ktorý poskytuje nadštandardný úložný priestor a zvyšuje komfort každodenného bývania.

Druhá izba je využiteľná ako detská izba, pracovňa alebo hosťovská izba.

Kúpeľňa je priestranná a vybavená sprchovacím kútom. Toaleta je riešená samostatne, čo je veľmi praktické.

Veľkou výhodou bytu je aj kumbál nachádzajúci sa priamo pri vstupe do bytu a veľká pivnica v garážovom dome.

K bytu prislúcha vnútorné parkovacie miesto v prízemí garážového domu. K dispozícii je aj možnosť dokúpenia vonkajšieho parkovacieho miesta.

Byt sa predáva so zariadením podľa dohody.

LOKALITA

Panoráma patrí medzi vyhľadávané rezidenčné lokality v Košiciach. Nachádza sa nad mestom, v pokojnom prostredí s množstvom zelene, pričom si zároveň zachováva rýchlu dostupnosť do centra mesta.

Rezidenčný komplex na Jelšovej ulici ponúka uzavretý areál s rampou na elektrické ovládanie, čo zvyšuje komfort, súkromie a bezpečnosť bývania.

Priamo v areáli sa nachádza detské ihrisko a kaviareň, čo ocenia najmä rodiny s deťmi. V blízkosti je dostupná občianska vybavenosť, obchodné centrum, MHD a dobré dopravné napojenie na centrum Košíc aj ostatné časti mesta.

Lokalita je vhodná pre kupujúcich, ktorí hľadajú pokojné bývanie v kvalitnom rezidenčnom prostredí, no zároveň nechcú robiť kompromis v dostupnosti služieb a mesta.

FINANCOVANIE

V Invest & Real Vám s hypotékou odborne pomôžeme. Náš hypotekárny odborník preverí Vaše možnosti, porovná ponuky bánk a pripraví riešenie, ktoré Vás bezpečne prevedie celým procesom kúpy.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
90 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
3

Rok výstavby:
2021

Rok kolaudácie:
2021

Rok poslednej rekonštrukcie:
2021

Terás:
1

Plocha terasy v m2:
36 m²

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
225 €

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Adrián Puškáš

Invest & Real s.r.o.

Invest & Real realitná spoločnosť s. r. o.

Skladná 38 • 04001, Košice
Celá ponuka spoločnosti

367,800 € 4087 €/m²

Kontakt na predajcu

Adrián Puškáš

Invest & Real s.r.o.