3 izbový byt | Žižkova | 89.94 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na prenájom krásny svetlý, štýlovo zariadený 3-izbový byt s b
1,700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Banšelova | 72 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového bytu na Banšelovej ulici. Byt má
225,000 € 3125 €/m²
3 izbový byt | Landererova | 94.51 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na predaj krásny, presvetlený byt s loggiou a panoramatickým
530,000 € 5608 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 66.84 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardný 2-izbový byt v ikonickom projekte
Cena dohodou
2 izbový byt | Ivanská cesta | 44.9 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový a plne zariadený 2-izbový byt v žiadanej lokalite Ov
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 67.03 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj moderne zariadený a klimatizovaný 3-izbový byt na 5. poschodí
320,000 € 4774 €/m²
2 izbový byt | Fialová | 62.01 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom úplne nový a krásne moderne zariadený 2-izbový byt v lokalit
670 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 73.3 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič
345,000 € 4707 €/m²
3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka moderný 3-izbový byt v jedinečnom projekte ALTUM v
297,000 € 3720 €/m²
2 izbový byt | 41.78 m²
Popis nehnuteľnosti : Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a svetlý 2
219,900 € 5263 €/m²
3 izbový byt | Na hriadkach | 69.95 m²
Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi
279,990 € 4003 €/m²
3 izbový byt | Na hriadkach | 78.03 m²
474,990 € 6087 €/m²
3 izbový byt | Na hriadkach | 110.5 m²
494,990 € 4480 €/m²
1 izbový byt | Agátová | 42.06 m²
Bosen Group ponúka na predaj praktický 1. izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbrav
209,900 € 4990 €/m²
1 izbový byt | Búdková | 37.61 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1,5-izbový byt v novostavbe - Búdková u
320,000 € 8508 €/m²
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39.21 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v proj
590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jarabinková | 71.06 m²
REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, kompletne zariadený 2-izb
299,800 € 4219 €/m²
2 izbový byt | Šancová | 59.88 m²
REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2kk apartmán s pri
279,990 € 4676 €/m²
2 izbový byt | Na Piesku | 50.57 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný zariadený 2-izbový byt so záhradkou a krytý
239,900 € 4744 €/m²
3 izbový byt | Nám 1. Mája | 82 m²
LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom | Projekt interiéru v cene | Kesselbauer – B
439,000 € 5354 €/m²
2 izbový byt | Tupého | 49 m²
Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej loka
750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Fialová | 60 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom úplne nový a vkusne zariadený 2-izbový byt v lokalite Slnečn
670 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²
310,500 € 3889 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 42.06 m²
Bosen Group ponúka na predaj praktický 1 izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravk
204,900 € 4872 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.