BOSEN | 4i byt s vysokým štandardom v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Na hriadkach | 96.3 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

384,990 € 3998 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bosen / 3 izbový byt s výhľadom na les v Projekte Byty Altum

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

Realitná kancelária Bosen Realicity vám ponúka krásny 3 izbový byt priamo na dosah prírody. BY

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

290,500 € 3263 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt EGYPT - Hurgada, rezort priamo na pláži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 71 m²

Nubia Aqua Beach rezort: Niekoľko faktov prečo by ste si mali vybrať nehnuteľnosť v tomto rezo

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

55,000 € 775 €/m²

NA PREDAJ I MILLHAUS I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 139.67 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

826,400 € 5917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I MILLHAUS I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 107.5 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný 4 izbový byt v štandarde v projekte MILLHAUS. S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

650,700 € 6053 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt 56,06 m², Kazanská, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 49.5 m²

Realitná kancelária Maxim Real vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte Ecohouse

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

199,000 € 4020 €/m²

1-izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad – Metropolis 35,12 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.17 m²

TUreality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis, ktorý spája moder

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 8274 €/m²

Rezidencia Mierova - kvalitné skolaudované byty v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 97.84 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierová Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

496,725 € 5077 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Mierova - skolaudované byty v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 94.37 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierova Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

466,125 € 4939 €/m²

Rezidencia Mierova - dostupné, skolaudované byty v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 69.07 m²

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,225 € 4882 €/m²

Rezidencia Mierova - dostupné, skolaudované byty priamo v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 94.6 m²

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5284 €/m²

Rezidencia Mierova - skolaudované byty , dostupné ihneď

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 69.32 m²

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

363,875 € 5249 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

Dvojizbový byt so záhradkou a parkovacím miestom v novostavbe

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 52 m²

Prenájom 2‑izbového bytu s predzáhradkou a parkovacím miestom – Eduarda Wenzla, projekt RNDZ, B

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

ALTO REAL ESTATE - FLORIAN RESIDENCE - Prémiové bývanie v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Školská | 56.03 m²

www. FR 4rent.sk The English version of the text is below. Prémiové mestské bývanie v projekte

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,240 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Školská | 53.49 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,190 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

ASSENZIO - PREDAJ - 1,5IZBOVÝ BYT 61m2- UZBECKÁ - PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48.6 m²

Assenzio ponúka na predaj moderný 1,5-izbový byt so záhradkou v Rezidenčnom projekte Oppidum, s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

227,000 € 4671 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Školská | 30.94 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

840 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - 3 izbový byt TOMÁŠIKOVA ULICA, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 78 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Tomášikove

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

322,000 € 4128 €/m²

Veľký 3-izbový apartmán na prenájom od 1.7. vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

Apartmán | Kopčianska | 88.5 m²

Slnečný 3-izbový apartmán sa nachádza v komplexe Vienna Gate na Kopčianskej ulici, začiatok Pet

Publikované: 13.04.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 3296 €/mesiac/m²

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ – VIENA GATE – PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 63.62 m²

Assenzio ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom polyfunkčnom komplexe

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj 2i bytu s parkovacím státím, ul. Svornosti

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Ulica Svornosti | 52.55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2i byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu na ulici Svornos

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

220,000 € 4186 €/m²

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj ponúkame úplne novú garsónku v projekte AGÁTY na Agátovej ulici, na rozhraní Dúbravky

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie