ARISE | Priestranný 2i. byt 70 m² s garážou.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianská | 61.25 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom priestranný, svetlý a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | Praktický 2-izbový byt v novostavbe Jarabinky - Ružinov, 62,9m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 51.28 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj praktický 2-izbový byt v obľúbenom projekte Jarabin

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 5361 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3,5 izbový byt v dvojdome, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Čsl.tankistov | 102.45 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 3,5 izbový dom ktorý je súčasťou dvojd

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

419,000 € 4090 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ | Novostavba 3 izbový mezonet s terasou 163,64 m2, Bratislava – m.č. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hurbanovo námestie | 163.64 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový mezonet s 2 terasami a

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,990 € 3055 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Ranná káva na terase s výhľadom, 3 izb. byt, ulica Tupého, Bratislava - Vinohrady, 104 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 104 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou na ulici Tupého v me

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 3702 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Skvelý 2 izb byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 60 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 2 izbový byt v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravke na

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 4415 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Skvelý 1 izb byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 42.06 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 1 izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravk

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,900 € 4872 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2kk byt v novostavbe PREMIERE, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 59.88 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2kk apartmán s priestrannou t

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Zariadený 3 izbový byt, Bory, BA, 74,05 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Tomislava P. Kolakoviča | 74.05 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3 izbový byt na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2 izbový štýlový byt - balkón, komunitná záhrada

Popis nehnuteľnosti : Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a svetlý 2

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

244,900 € 4014 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3i mezonet v štandarde v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 106.97 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

534,990 € 5001 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bosen / 4 izbový byt s terasou a krásnym výhľadom na les

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Eisnerova | 145.45 m²

Realitná kancelária Realicity vám ponúka krásny 4 izbový mezonetový byt s terasou a balkónom s

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

443,000 € 3299 €/m²

člen NARKS

Bosen | 2 izbový byt v Projekte Altum

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Vukovarská | 61.01 m²

Bosen Realicity Vám ponúka na predaj 2 izbový úplne nový byt v mestskej časti Devínska Nová Ves

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,900 € 3604 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom 2 izbový byt s parkovacím miestom v NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 52.4 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom moderný 2 izbový byt s terasou a garážovým parkovacím miesto

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Zariadený 2-izbový byt, City Park Ružinov, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 49.85 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt na Plynárenskej ulici v projekte City Park Ruži

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Štýlový 1,5 izbový byt, Ľadová ulica - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Ľadová | 41.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom moderný a klimatizovaný 1,5 izbový byt v srdci Bratislavy, s

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

610 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový byt s predzáhradkou, Bratislava, Staré Mesto, 150m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta 41a | 150 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 4 izbový byt s predzáhradkou a parkovací

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový 85m2 byt s terasou a záhradou, 177m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ota Holúska 2 | 85.18 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka výnimočnú nehnuteľnosť – na predaj 3-izbový byt s vlastným sú

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

364,000 € 4273 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN |Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, Ružinov – Trnávka, Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 80.08 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3995 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Zariadený 2.izb.byt v projekte Ovocné Sady, Ružinov, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Bosen Group ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou v úplne novom p

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 11 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Výnimočný 2.izb.byt so záhradkou, nový Downtown, Staré Mesto, 110m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 110.03 m²

Bosen Group ponúka na predaj výnimočný 2.izbový apartmán so záhradou v novom Downtowne, nachádz

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

484,900 € 4407 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Zariadený 2,5 izbový byt v Starom meste -Jelenia ulica, 54m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 53.55 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nebytový priestor 2,5 izbový na ulici Jelenia, Bra

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 4949 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3- izbový priestranný byt, Budatínska ulica - Petržalka, 84 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 84 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3- izbový byt v Petržalke s rýchlym prí

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

298,000 € 3548 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 3-izbový byt s loggiou a pivnicou v Ružinove pri OC Retro, 73m².

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 67 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt na Sedmokráskovej ulici v o

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie