ORTUS – Štýlový 2-izbový byt s terasou v novostavbe v projekte Viladomy Jurská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 60.04 m²

Adresa: Jurská 17, Bratislava – Ružinov Nájom: 1.150 Eur nájom vrátane parkovacieho státia + 2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,150 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ | BE.LIVE COMPANY | NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT | ZARIADENÝ NA MIERU | BALKÓN | KOBKA V CENE | TEHELNÉ POLE - BAJKALSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 42 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, funkčnosť a zároveň výborný investičný potenciál? Tento byt v p

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,900 € 5426 €/m²

PRENAJATÉ- BE.LIVE COMPANY- NA PRENÁJOM- 2-IZBOVÝ BYT- TERASA- GARÁŽOVÉ STÁTIE- RAČA- EDUARDA WENZLA- RENDEZ

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 64.95 m²

Hľadáte bývanie, kde máte pokoj, súkromie a zároveň všetko poruke? Tento 2-izbový byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BOSEN | 3-izbový priestranný mezonet v projekte Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Mezonet | Na Hriadkach | 104 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezidenčnom projekte Vil

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

479,990 € 4615 €/m²

člen NARKS

BOSEN |2 izbový, zariadený byt s predzáhradkou Vila Sandberg

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

279,990 € 3651 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4-izbový neobyčajný byt v projekte Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Na Hriadkach | 99 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

424,990 € 4293 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3- izbový byt v rezidenčnom projekte- Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

349,990 € 3977 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový atypický byt s priznaným krovom-Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

379,990 € 4318 €/m²

člen NARKS

ORTUS – Dizajnový 4-izbový byt s terasou a možnosťou dvoch samostatných pracovní v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská | 81.02 m²

Adresa: Bajkalská 49, Bratislava – Ružinov Nájom: 1.350 Eur nájom vrátane garážového státia +

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Moderný a štýlovo zariadený 1,5-izbový byt s prakticky riešenou dispozíciou, situovaný v pokojnej lokalite - Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Pod gaštanmi | 37 m²

Directreal Doma - 1,5-izbový byt | Novostavba | Zariadený | Avion | Vlastná záhrada + parkovac

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 3919 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom - Zuckermandel — pod hradom, pri Dunaji

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 100 m²

Directreal Doma - Sú ľudia, ktorí hľadajú byt. A sú ľudia, ktorí hľadajú adresu. Táto ponuka j

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom luxusného 2 izbového bytu v EUROVEA TOWER 32 poschodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Na prenájom luxusný 2 izbový byt s krásnym výhľadom a parkovaním v EUROVEA TOWER, Pribinova uli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,450 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S VÝHĽADOM NA HRAD V SRDCI BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.8 m²

Lokalita v projekte Metropolis Bratislava patrí medzi to najlepšie, čo centrum Bratislavy ponúk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7937 €/m²

1-izbový byt v Slnečniciach s nízkymi nákladmi

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fialová | 25.15 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 1-izbový byt s balkónom v ob

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 6561 €/m²

3 izb. BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY- 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 68.4 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4382 €/m²

člen NARKS

Vzdušný krásny dvojizbový byt v obľúbenej lokalite - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 60 m²

ROYALTY´S ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt určený pre náročného klienta. Očarí šikovnou d

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

830 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

ASTER predaj: 2i apartmán Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 46.87 m²

ASTER Reality ponúka na predaj: 2 a 3 izbové byty a apartmány (nebytový priestor) vo Vajnoroch

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,400 € 3508 €/m²

ASTER predaj: 3i byt Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 70 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

271,475 € 3878 €/m²

ASTER predaj: 2i byt Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 47.5 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

171,000 € 3600 €/m²

NENECHAJTE SI ÚJSŤ - PROJEKT NOBELOVA - PRIESTRANNÝ 2 - IZBOVÝ BYT S LOGGIOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 57.68 m²

Grand Real Vám ponúka na predaj veľkorysý 2 - izbový byt spolu s loggiou a pivničnou kobkou na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4109 €/m²

Prenájom nového 1,5-izbový byt v projekte METROPOLIS, Bratislava – Downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 45 m²

COLLDEEDs, s.r.o. – ponúka na prenájom nový 1,5-izbový byt v projekte METROPOLIS, Bratislava –

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

920 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izbového bytu s garážou – Šustekova ulica, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu s garážou – Šustekova ulica, začiatok Petržalky Ponúkam

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Popis nehnuteľnosti AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

NIDAL: PREDAJ - Exkluzívny 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Staré Mesto – Klingerka, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 99.5 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ikonickej rezidenčnej veži K

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

605,000 € 6080 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie