OCCAM | 2i byt v Eurovea s výhľadom na Dunaj na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Occam New Home ponúka na prenájom krásny slnečný 2 izbový byt v luxusnom prostredí na nábreží D

Publikované: 04.01.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,250 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencii Weinhauer na Jozefskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 81 m²

Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny 2-izbový byt s balkónom v komornej rezidencii W

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

494,000 € 6099 €/m²

Veľkorysý 3-izbový byt v Rači – svetlo, priestor a pokoj prírody na dosah

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 78.88 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej časti Rače, k

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

334,900 € 4246 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM nadštandardného 3i bytu s terasou vo Villa Rustica, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Martina Granca | 78.91 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na prenájom moderný, nadštandardne z

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 3i moderný, úplne nový byt v Ružinove, Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta 70B | 71.26 m²

NA PRENÁJOM | NOVÝ, ZATIAĽ NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A PARKOVANÍM – GREEN ATRIUM,

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ dizajnového, útulného 3i bytu - Trnavská cesta, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 64.27 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, elegantný dizajn a výbornú adresu? Realitná kancelária LI

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,900 € 4822 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 4i dizajnový byt s priestorom na bývanie aj home office, BAIII

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Trnavská cesta | 125.67 m²

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,000 € 4098 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom exkluzívny 3-izbový byt 95 m² + terasa 46 m² v prestížnej lokalite Slavín, ulica Na Štyridsiatku – Bratislava (Staré Mesto) + parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Na Štyridsiatku | 95.39 m²

Prenájom exkluzívny 3-izbový byt 95 m² + terasa 46 m² v prestížnej lokalite Slavín, ulica Na Št

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

IBA 1/2 PROVÍZIA ! Krásny, priestranný 2-izb. byt v projekte Petržalka City na Rusovskej ceste v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 46.37 m²

IBA 1/2 PROVÍZIA ! Krásny priestranný 2-izb. byt v projekte Petržalka City na Rusovskej ceste

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom exkluzívny 3 izbový byt 115 m² + terasa 59 m² v prestížnej lokalite Slavín, ulica Na Štyridsiatku– Bratislava, Staré Mesto + parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Na Štyridsiatku | 115 m²

Prenájom exkluzívny 3-izbový byt 115 m² + terasa 59 m² v prestížnej lokalite – Bratislava (Star

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

2izb NOVÝ RUŽINOV KOMPLET ZARIADENÝ s PARKOVANÍM S VEĽKOU TESOU 29M2 VILLA SOFIA TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na výslní | 84 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – Štýlový 2-izbový rohový byt s veľkou terasou (29 m²) a garážou | VILL

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ krásny zariadený útulný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 26 m²

Ponúkam na predaj útulný zariadený 1-izbový byt s balkónom v Bratislave -miesta časť Rača. Byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

153,000 € 5885 €/m²

REZERVOVANÉ: 2-izbový byt | parkovanie | začiatok Petržalky (Lužná ulica)

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lužná | 49 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou a balkónom na začiatku

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj priestranný 2 izbový byt s lodžiou v tichej štvrti

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 74 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Trnávke v blízkosti OC

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Exkluzívny 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova 5A, 811 09 Staré Mesto, Bratislava | 53.14 m²

Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 7414 €/m²

Štýlový a svetlý 2-izbový byt v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová, 851 07 Bratislava | 53 m²

Resido Concept Vám ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Tento

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Nadštandardný byt v Slnečniciach s parkovaním

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Labutia | 55 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom nadčasový 2i byt v obľúbenom projekte POP v Slnečniciach na La

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

4 izb byt: 278 m2 v novostavbe LIVANA- Prestige, uzatvárateľná dvojgaráž!

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 278.2 m²

Novostavba Livana v Záhorskej Bystrici vám ponúka atraktívne byty vybavené užitočnými smart tec

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

4 izb strešný byt s terasou: 248,80 m2 v novostavbe LIVANA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 248.8 m²

Novostavba Livana v Záhorskej Bystrici vám ponúka atraktívne 4 izb. byty s terasami. Praktická

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Štýlový 3-izbový mezonet s terasou a loggiami s výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rusovská cesta | 68.5 m²

Základné informácie 3-izbový mezonetový byt novostavba – kolaudácia 2020 (projekt Petržalka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 6130 €/m²

Prémiový mestský apartmán v projekte BLOKK na prestížnej Vysokej ulici v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Vysoká | 43 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 1-izbový byt vedený na LV ako apartmán, situovaný v prestížnom dev

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,900 € 5812 €/m²

Novostavba 2-izbový byt v bytovom dome Diamant Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 55.33 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory nachádzajúcej sa na križovatke ulí

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

180,416 € 3261 €/m²

LUXUSNÝ DVOJIZBOVÝ APARTMÁN V RIVER PARKU – BÝVANIE NA NAJLEPŠEJ ADRESE PRI DUNAJI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 63 m²

V exkluzívnom projekte River Park ponúkame na predaj elegantný dvojizbový apartmán, ktorý spája

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,000 € 6429 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderné bývanie obklopené zeleňou v Rači s garážovým státím

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj moderný a nadštandardný trojizbový byt nachádzajúci sa v mests

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

385,000 € 4992 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23059)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie