VALEN | Luxusný 4i byt v ocenenom projekte Koliba Minergo

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na Varte | 114.67 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt s predzáhradkou v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.68 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 43.5 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Dizajnový 1,5 izbový byt v projekte ZWIRN, BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Košická | 36 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na prenájom kompletné zariadený a architektom navrhnutý 1,5 iz

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Štýlový byt s veľkým balkónom, parkovaním a murovanou pivnicou pri jazere Kuchajda

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 49 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj štýlový 1i byt, ktorý zaujme kompletným zariadením

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,100 € 4471 €/m²

VALEN | Luxusný 4 izbový byt v projekte EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 124.6 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na prenájom kompletné zariadený luxusný 4 izbový byt na Pribin

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,700 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.75 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Arvin & Benet | Moderný veľkometrážny byt | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 107 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 3i apartmán s pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

404,000 € 3776 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.65 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 81.08 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Arvin & Benet | Nadčasové bývanie s unikátnou dispozíciou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 145.86 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s terasou v uzavretom rezidenčnom areáli na Tupého ulici,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

602,000 € 4127 €/m²

Arvin & Benet | Exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou a výhľadmi snov v slepej uličke

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sklenárska | 287 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou, výhľadm

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Arvin & Benet | Unikátny penthouse s veľkou terasou s krásnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Slávičie údolie | 116 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný 2i byt s terasou a parkingom v neuveriteľne tichej a zel

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3440 €/m²

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 49.2 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Jedinečný 4-izbový byt v projekte Cubicon s parkingom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 91.53 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj výborne dispozične riešený 4-izbový byt v obľúbenom

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2-izb. bytu s balkónom a zariadením v ZWIRN3 BA Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici, Mlynské Nivy — jedna z najštýlovej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj moderného 2 izbového bytu v novostavbe ZWIRN3 + balkón + komplet zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 60 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,084 € 6368 €/m²

Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 55 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Svätoplukovej ulici — srdce Mlynských Nív, jedna z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme 3–4 izbový byt v Rači alebo Krasňanoch (80 m²+, do 450 000 €)

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Hľadáme pre klientku 3- až 4-izbový byt v Bratislave — Rača alebo Krasňany. Požiadavky: minimá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

450,000 € 5625 €/m²

OCCAM | Výnimočný 2i byt s výhľadom na hrad na 21. poschodí v Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 50 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

OCCAM | Mestský život bez kompromisov – 3i byt v projekte Prístavná na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 100.5 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

353,658 € 3519 €/m²

Rezervovaný - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Ship House v Ružinove s balkónom, garážovým státím a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68.08 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bratis

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANE - Estetický 2-izbový byt v novostavbe EINPARK s 2 balkónmi a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 68.1 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj kompletne a štýlovo zariadený, 2-izbový byt v novostavbe E

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,000 € 4684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Hľadám 2i byt v Eurovea Tower s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 0 m²

Hľadám 2i byt v Eurovea Tower s výhľadom na Dunaj v cene do 550.000 eur. Vopred ďakujem za pon

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie