NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

NA PREDAJ, 1-izb. byt v novostavbe ČEREŠNE

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Maríny Paulínyovej | 33.87 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe Čerešne Livin

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5757 €/m²

NA PREDAJ 3-izb. byt v novostavbe RETRO, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v proj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

413,000 € 5163 €/m²

REZERVOVANÉ│Tri Veže, 2-i byt, 53 m2 - KOMPLETNE ZARIADENÝ, pripravený na okamžité bývanie alebo investičný prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 53 m²

***REZERVOVANÉ*** EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, 2-i byt v obľúbenom projekte TRI VEŽE s investi

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 4905 €/m²

Slnečný 2i byt s loggiou, garáž, pivnica, zariadený, Stromová-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 59 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom 2-izbový byt v staršej novostavbe s klimatizáciou a loggiou v p

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

MODERNÝ 3i byt, NOVOSTAVBA, TERASA, BALKÓN, PARKING, Staré Grunty, Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 89 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný, kompletne moderne zar

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

MODERNÝ 1,5i byt, NOVOSTAVBA, TERASA, Slnečnice, ulica Zuzany Chalupovej

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, úplne nový, slnečný 1,5i – izbový byt orientovaný na východnú s

Publikované: 09.07.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestranný 2i byt, 2 x loggia, garážové státie, novostavba, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 86.06 m²

Na predaj ponúkame priestranný a zariadený 2-izbový byt s dvoma loggiami a garážovým parkovacím

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 2788 €/m²

Priestranný 3i byt, loggia, parking, projekt Boria, Drieňová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105.3 m²

Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s loggiou, balkónikom, pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Pekný 2-izb. byt v novostavbe – Zadunajská cesta – Petržalka, s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47.5 m²

GRAFT ponúka 2 izb. byt v Novostavbe – Zadunajská cesta , Petržalka / BA V. – komplet zariadený

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

640 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt v Novostavbe BORY - Mateja Encingera

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Mateja Encingera | 47 m²

GRAFT ponúka 2 izb. byt v Novostavbe Bory Home , ul. Mateja Encingera, Lamač / BA IV. - komplet

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

779 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 2 bytové jednotky v Novostavbe - Vajnory - Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Hospodárska | 91.54 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 2 bytové jednotky v tichej lokalite Vajnory Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

369,000 € 4031 €/m²

Ponúkame na prenájom 2-izb. byt s parkovaním v novostavbe Ovocné Sady – Ivanská cesta – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

GRAFT ponúka 2 izb byt s parkovacím miestom v Novostavbe OVOCNÉ SADY – Ivanská cesta , Ružinov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 3-izb. byt v Novostavbe - Fialová ul. - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 58.42 m²

GRAFT ponúka 3 izb. byt s parkovacím miestom - Novostavba Slnečnice VILLADOMY , Fialová ul. Pet

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Agátová ul. NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 27 m²

Na prenájom 1-izb. byt Agátová ul. - Dúbravka NOVOSTAVBA / BA IV. 27 m2 + balkón, 1/6, komplet

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. byt v Novostavbe - Mierová ulica -Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 63 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v novostavbe na Mierovej ulici v Ružinove. - mod

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

V ponuke 2-izb. byt v Novostavbe na ulici Gustáva Mallého – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Údernícka | 43.6 m²

GRAFT ponúka v Novostavbe 2 izb. byt – ul. Gustáva Mallého , Petržalka / BA V. – kompletne zar

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj 1-byt v novostavbe AGÁTY - Agátová ul. – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj 1- byt v novostavbe AGÁTY - Agátová ul. – Dúbravka v OV, 25 m2, 1/4, priestranná l

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Na predaj 3-izb. byt BORY BÝVANIE s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Na predaj 3-izb. byt BORY BÝVANIE s parkovacím miestom - Novostavba ul. H. Ponickej , Lamač / B

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4286 €/m²

Prenájom 1-izbového bytu - Novostavba AGÁTY - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 25 m²

GRAFT ponúka 1-izbový v novostavbe AGÁTY - ul. Agátová , Dúbravka / BA IV. - komplet zariaden

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Byt s loggiou, klimatizáciou a parkovaním, bytový dom VIKTÓRIA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.2 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o rozlohe 54,20 m² + loggia 3 m², nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

665 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izb. byt s veľkou terasou - Podunajská ul.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Podunajská | 57 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2-izb. byt s terasou v mestskej časti Vrakuňa, na Podunajskej ul..

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Dom bez starostí: Penthouse na Kolibe, ktorý vám vráti slobodu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vtáčnikom | 247 m²

Mnoho rodín stále verí, že skutočný priestor a súkromie nájdu len v rodinnom dome. No s ním pri

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,350,000 € 5466 €/m²

NOVINKA: Nadštandardný 3-izbový byt s bazénom v novostavbe AGÁTY, 83 M2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, priestranný 3-izbový byt s terasou v dokončenom a skolaudovanom pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 3969 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie