Exkluzívny byt na predaj: 132 m², terasa, sauna, Petržalka – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lokalite Slnečnice mesto,

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3636 €/m²

2 izbový byt, ul. Agátová, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 46 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový priestor o výmere 46 m², ktorý sa nachádza na prízemí novostavby na

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 3413 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s veľkou terasou a výnimočnými výhľadmi v projekte Pod vŕškami

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ostriežová | 83.74 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Záhorská Bystrica, Otriežová uli

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

399,000 € 4765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zariadený 3i byt v modernej novostavbe na Miletičovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt (80 m2 + velká loggia) v modernej novostavbe

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 3i byt na predaj - Fialová ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 4307 €/m²

Byt na prenájom - ul. Hraničná 32, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 73.5 m²

Ponúkame na prenájom moderný a vkusne zariadený 3i byt s balkónom a možnosťou prenájmu až dvoch

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izbový byt na prenájom - ul. Bosákova, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, priestranný 2-izbový byt s rozlohou 47,96 m2, s k

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Skvelý 3izbovy byt s výhľadom na Karpaty na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 81 m²

Ponúkame Vám dispozične skvelý 3izbovy byt s upokojujúcim výhľadom na Karpaty, vo vnútornom krí

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5556 €/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom - ul. Bajkalská, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 62 m2

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tupého ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v modernej novostavbe na vyhľadávanej Tupého ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 5426 €/m²

štýlový 2,5-izbový apartmán v projekte NUPPU, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 59 m²

Ponúkame Vám štýlový a elegantne zariadený 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a dostatk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5593 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná garsónka s loggiou v Petržalke TOP

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 25 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovanú garsónku s loggiou na Vilovej ulici v Bra

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

159,900 € 6396 €/m²

Na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v projekte Bazova TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Bazova, s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 7800 €/m²

Na dlhodobý prenájom veľký a slnečný 2-izbový byt TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 63 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom veľký a slnečný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou v nov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izbový klimatizovaný byt v projekte Slnečnice, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 31 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový klimatizovaný byt v projekte Slnečnice v Petržalke. Byt sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na prenájom slnečný a moderne zariadený 2-izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lužná | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný a moderne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite na Lužne

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

4i byt ul. Frantiska Kubu, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Františka Kubu | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 4-izbový byt na 5.poschodí v  projekte Rínok Rača na ulici Fra

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt s rohovým balkónom, Exnárova ulica a garáž 18 m² na Súmračnej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na Exnárovej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 4400 €/m²

Svetlý 2-izbový byt s parkovaním v uzavretom areáli

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Železničná | 54 m²

Ponúkame na predaj novostavbu – veľmi svetlý 2-izbový byt v modernom bytovom dome z roku 2020,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,000 € 4426 €/m²

Novostavba 1-izbový byt s balkónom – Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

1 izbový byt | Kunovská | 32 m²

Ponúkame na prenájom príjemný, svetlý a kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Kunovs

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 59 m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE EXKLUZÍV

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4407 €/m²

DIRECTREAL|Atraktívny byt v Rezidencii Draždiak s terasou s výhľadom na jazero, klimatizáciou a parkovaním k prenájmu VÝHRADNE OD 1.6.-30.9.2026

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Antolská | 73 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom atraktívny byt v petržalskej novostavbe Rezidencia Dra

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

XXL REALITY ponúka na prenájom 3izbový byt v tichej lokalite BRATISLAVA III-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 76 m²

Ponúkame Vám na prenájom väčší, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt, nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbový byt,balkón,pivnica,parkovanie, SLNEČNICE-POP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Labutia | 43 m²

SLNEČNICE | Labutia ulica | 2-izbový byt 43 m² | loggia | parkovanie | pivnica REB.sk ponúka n

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie