XXL REALITY ponúka na prenájom 3izbový byt v tichej lokalite BRATISLAVA III-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 76 m²

Ponúkame Vám na prenájom väčší, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt, nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbový byt,balkón,pivnica,parkovanie, SLNEČNICE-POP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Labutia | 43 m²

SLNEČNICE | Labutia ulica | 2-izbový byt 43 m² | loggia | parkovanie | pivnica REB.sk ponúka n

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový 78 m2 + 30 m2 terasa,novostavba Koliba,zariadený

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na Zlatej nohe | 78 m²

b]KLIENT NEPLATÍ PROVÍZIU RK. Ponúkame na prenájom nadštandardný veľký 2 izbový byt s veľkou

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbového bytu s logiou, Novostavba- Bory, 77m2, Bratislava

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 70.12 m²

Predaj 3-izbového slnečného bytu v novostavbe – Bory, Bratislava REB.sk Ponúka na predaj pries

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4706 €/m²

REB.SK | Dizajnový 2-izbový byt na prenájom v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka ( Klingerka) | 49 m²

REB.SK | Dizajnový 2-izbový byt na prenájom v projekte Klingerka 2-izbový byt na prenájom v nov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novostavba 3 izbový byt, Palisády, 147 m2, výhľad, parkovanie, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 142 m²

KLIENT NEPLATÍ PROVÍZIU RK. Ponúkame na prenájom exkluzívny 3 - izbový byt v novostavbe na ul

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbový byt, 64m2,loggia, PANORAMA CITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 64 m²

PANORAMA CITY | Landererova ulica | 2-izbový dizajnový byt | 15. poschodie | parkovanie REB.sk

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izb. bytu v Guthause na Račianskej ul. Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Prenájom 2-izbového bytu v projekte Guthaus s lodžiou a garážovým státím. REB.sk ponúka na pre

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,150 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Krásny 1-izbový byt s parkovacím miestom v uzavretom dvore v NOVOSTAVBE, Bystrická ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 40 m²

Predaj slnečného 1-izbového bytu v novostavbe Devínske Lúky, ulica Bystrická, Devínska Nová Ves

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

149,000 € 3725 €/m²

MODERNÝ 1,5i byt, NOVOSTAVBA, LOGGIA, PARKING, BORY, Mateja Encingera, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Mateja Encingera | 37 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom pekný, slnečný, kompletne moderne zariadený

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, Nový 2-izb. byt v projekte JARABINKY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v projekte Jarab

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PREDAJ 2izbový byt Jarovce.

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Smaragdova | 47.05 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2izbový byt v projekte Nový Jantár. Mo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

3-IZBOVÝ BYT V SRDCI MESTA NA PRENÁJOM - REZIDENCIA HLBOKÁ 7

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 121 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (A.4

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,190 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt v projekte BLUMENTAL s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 62 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 6371 €/m²

Jedinečný 2-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlboká cesta | 85 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (B.2

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,530 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt v projekte TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 113 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj prémiový 3-izbový byt v projekte Tri ve

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,000 € 5796 €/m²

Jedinečný 3-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 138 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (B.5

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

HĽADÁME: 3i byt v projekte BLUMENTAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 70 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners hľadá pre konkrétnu klientku 3-izbový byt v projekte Blu

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 7143 €/m²

Veľkolepý 3-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (A.5

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,190 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Jedinečný 4-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 118 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 4-izbový byt (A.6

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,090 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

ZWIRN III, 2-izb. byt na Košickej ul. NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 53.58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

393,400 € 7342 €/m²

Jedinečný 5-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (B.6

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,090 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

NA PREDAJ, 1-izb. byt v novostavbe ČEREŠNE

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Maríny Paulínyovej | 33.87 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe Čerešne Livin

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5757 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie