REZERVOVANÉ. 2 izbový byt novostavba Rozeta BA-II. Klincova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Klincová | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe Rozeta BA-II. Klincova ul. Výborná l

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderný 2- izbový byt v novostavbe s balkónom a parkovaním na prenájom v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 61 m²

Moderný klimatizovaný 2- izbový byt na prenájom v Starom meste je situovaný na 1. poschodí v by

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Luxusný 2- izbový byt v novostavbe s terasou na prenájom v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šafranová | 65 m²

Luxusný 2- izbový byt na prenájom v Starom meste je situovaný na 1. nadzemnom podlaží v novosta

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Luxusný 4- izbový byt v novostavbe s terasou na prenájom v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kráľovské údolie | 155 m²

Luxusný slnečný 4-izbový byt v novostavbe v mestskej vile na Hradnom kopci na prenájom v Starom

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Exkluzívny 4i byt v novostavbe s terasou a parkovaním na prenájom v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Ota Holúska | 110 m²

Exkluzívny úplne nový a doteraz neobývaný 4-izbový byt na prenájom v Záhorskej Bystrici je situ

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PRENÁJOM 2 izb byt 60 m2 - LOGGIA a KLIMATIZÁCIA – zariadený – FIALOVÁ ulica – Slnečnice - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 50 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PRENÁJOM kompletne zariadený 2-izbový byt LOGGIOU a KLI

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

699 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PRENÁJOM 2 izb byt 45 m2 – novostavba - KLIMATIZÁCIA – zariadený - LOGGIA - BAJKALSKÁ ulica – Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 45 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PRENÁJOM v novostavbe ku 1.6.2026 kompletne zariadený 2-i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Posledný 2-izbový byt s predzáhradkou 135 m² a parkovaním v tichej časti Bratislavy – iba 8 bytov v dome !

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Železničná | 52 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s predzáhradkou a vlastným parkovacím státím v novostav

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,900 € 4710 €/m²

NA PRENÁJOM 1 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V PROJEKTE RÍNOK RAČA, ULICA FRANTIŠKA KUBU, BRATISLAVA - M.Č. RAČA

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Ulica Františka Kubu | 41 m²

Spoločnosť Dostupný Domov a Realitná kancelária TrueReal, s. r. o. Vám ponúkajú krásne 1 – izbo

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť – 1-izbový apartmán v projekte NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná 36 | 28.22 m²

Papcun Reality ponúka exkluzívne na predaj zariadený 1-izbový apartmán v obľúbenej novostavbe N

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

185,000 € 6556 €/m²

ESTATERS | 2-izbový byt v lokalite Nové Mesto, na Varšavskej ulici na prenájom!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Varšavská | 53 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s loggiou a pivnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

960 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Atraktívny 2. izbový byt s dvomi balkónmi, pivnicou a garážovým parkovacím miestom. TUPÉHO ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 78.48 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt s dvomi balkónmi, garážovým parkovacím miestom a piv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4065 €/m²

REZERVOVANÉ: klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe s veľkou loggiou – Slnečnice, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Béžová | 32.68 m²

R E Z E R V O V A N É Predstavujeme vám štýlový a prakticky riešený 1-izbový byt v obľúbenom p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

172,000 € 5263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ – krásny 3i byt s príjemnou atmosférou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Košická | 62.52 m²

Košická ulica je v mestskej časti Ružinov aj v mestskej časti Staré mesto a tvorí hranicu medzi

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

412,000 € 6590 €/m²

Blue Dune Home - Skypark - Architektom navrhnutý 3i Byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 82.68 m²

Exkluzívne- Realitná kancelária Blue Dune Home ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt situovan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 8406 €/m²

Zariadený 1-izbový byt v novostavbe – Agátova, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agatova | 40 m²

Ponúkame na prenájom, kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe – Agátova, Dúbravka Slneč

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

680 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ - 2i byt ZWIRN, bývajte podľa seba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 52.29 m²

PREDAJ – priestranného, krásneho 2– izbového bytu s príjemnou atmosférou. Ide o NOVOSTAVBU v p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,000 € 6387 €/m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 8333 €/m²

Klimatizovaný 3izb byt, dvojgaráž v cene , pekný výhlad

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 80.09 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj klimatizovaný, 3 izbový byt v Novom Meste na Tomášikove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 4807 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prvý prenájom! Luxusný 5-izbový dom so súkromným vstupom

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Brezová | 115 m²

Prenájom 5-izbového rodinného domu so záhradou – novostavba, Brezová ulica, Bratislava – Vrakuň

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj štýlový 2-izbový byt v novostavbe – Malokrasňanská ulica, Rača, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Malokrasňanská | 52.43 m²

Ponúkame na predaj krásny a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe v obľúbenej a pokojnej

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,000 € 4558 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HĽADÁME 2-IZBOVÝ BYT: SLNEČNICE | JAROVCE | PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 40 m²

Aktuálne zastupujem klientku, ktorá hľadá svoje nové bývanie v obľúbených lokalitách južnej čas

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 6750 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na Záhradníckej ulici – Bratislava II – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 92 m²

Ponúkame na predaj kvalitný 3-izbový byt v zánovnej novostavbe z roku 2007, nachádzajúcej sa na

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 3967 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v projekte Tehelné pole - Bajkalská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 67 m²

Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj priestranný 2 - izbový apartmán v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4463 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie