GRAVITAS | 1-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.77 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

2-izb. byt – Downtown Yards, Blok E

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.53 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt (vo výstavbe) – Downtown Yards v najlepšie situovanom bloku E, n

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,900 € 6901 €/m²

PANORAMATICKÝ 2-IZBOVÝ BYT S EXTRA PRACOVŇOU A PARKOVANÍM – SLNEČNICE (ZÓNA MESTO)

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 61.59 m²

Kuchárek reality s.r.o. ponúka na predaj moderný, slnečný 2-izbový byt v obľúbenej rezidenčnej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,500 € 4635 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOWNTOWN Luxusne zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj na mieru nádherne zariadený presvetlený 2 izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

337,000 € 6127 €/m²

Rača Centrum - Veľký 2 izbový byt s garážou / Novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na premájom zariadený 2 izbový byt v novostavbe v centrálnej čas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRÉMIOVO ZARIADENÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A TERASOU V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 148.1 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

899,000 € 6070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM NA KAMZÍK

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový byt situovaný v modernom rezidenčnom proje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 82.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom projek

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 3987 €/m²

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT V DOWNTOWNE V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE VHODNÝ AJ NA INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 51 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5863 €/m²

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V PROJEKTE SKY PARK S KRÁSNYM ZÁPADNÝM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 7574 €/m²

Na prenájom svetly 2-izbový byt v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 57 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na prenájom svetlý 2-izbový byt v projekte Klingerka, v blíz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝM STROPOM V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 41 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 6317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V BRATISLAVSKOM DOWNTOWNE S PARKOVACÍM MIESTOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 53 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na prenájom dizajnový 2-izbový apartmán v komornom projekte Apollo Resi

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE SKY PARK S VÝHĽADOM NA SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 8058 €/m²

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU A PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO A HRADNÝ KOPEC

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 117.12 m²

Prémiový 4-izbový byt s terasou a panoramatickým výhľadom na mesto a hradný kopec Ponúkame Vám

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ – SVETLÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNÝM BALKÓNOM V PROJEKTE SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 80 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

325,000 € 4063 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ APARTMÁN NA 20. POSCHODÍ S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM A TERASOU S JACUZZI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šancová | 178.93 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom pro

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

995,000 € 5561 €/m²

MODERNÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Šancová | 82.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj moderný kancelársky priestor o výmere 44,95 m2 v nadštandardn

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,000 € 3866 €/m²

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 102.17 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka veľkorysý 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

LUXUSNÝ 5-IZBOVÝ PENTHOUSE S TERASOU A VYSOKÝMI STROPMI V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 225 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový penthouse s terasou, vysokými s

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

2-IZBOVÝ PENTHOUSE S TERASOU V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 35 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 2-izbový byt s terasou na 4. poschodí v preve

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

184,500 € 5271 €/m²

LUXUSNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU A VÝHĽADOM DO PARKU V IKONICKOM PROJEKTE GAUDI

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Bazová | 255 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

990,000 € 3882 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMI PARKINGAMI V PROJEKTE METROPOLIS NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na prenájom prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metr

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

2-IZBOVÝ PENTHOUSE S VEĽKOU TERASOU 160 m2 V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 59 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

271,830 € 4607 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie