GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A1

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 4535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Arvin & Benet | Moderný byt v projekte ZWIRN s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 62.12 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe ZWIRN, situovan

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v Bratislave – projekt Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3859 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS - veža B

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5170 €/m²

Top
Top

BLVCK - Reklama na ticho. A svetlo

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 68.18 m²

Status quo je nuda. Skutočné centrum začína tu. Podkrovný byt na Obchodnej, kde strešné okná n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 4105 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 4994 €/m²

Top
Top

OCCAM | ZWIRN – Elegantný 2i byt na vyššom podlaží / balkón / parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 59.36 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom moderný byt, ktorý spája čistý dizajn, funkčnú dis

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

TOPNovinka! Moderný 2-izbový byt v novostavbe v Rači - ideálne bývanie! Voľný od 1.6.2026

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 60 m²

Ponúkam od 1.6.2026 na prenájom útulný a moderný 2-izbový byt v novostavbe na Rustavelihio ulic

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

1-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE GREEN ATRIUM – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 20 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, doposiaľ neobývaný 1-izbový apartmán v modernom projekte Green

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

460 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izbový byt vo vysokom štandarde novostavba Green Atrium, Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 52.3 m²

Ponúkame na predaj moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt nachádzajúci sa na 7. nadzemno

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,654 € 6456 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

543,202 € 5718 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A7.A s nadštandardom v Green Atrium!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 6023 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt B2.F v projekte Green Atrium s chladením a kúrením v strope!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62.67 m²

Objavte svoj nový domov v jednom z najžiadanejších bratislavských projektov, Green Atrium! Pred

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,785 € 5725 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT B2.G V PROJEKTE GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

555,564 € 5302 €/m²

Top
Top

4-izbový byt v Green Atrium, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²

Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

497,427 € 6316 €/m²

Top
Top

Svetlý 3-izbový byt s parkovaním v tichom areáli – ideálny pre rodinu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 67.03 m²

Hľadáte bývanie, kde máte pokoj, zeleň a zároveň všetko po ruke? Svetlý 3-izbový byt s balkóno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PRENÁJOM - nadštandardný 2 izbový byt, Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt vo vyhľadávanej a modernej časti na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Lucron ponúka exkluzívne 1,5 izbový byt na prenájom vo VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²

Byt sa prenajíma kompletne zariadený nadštandardným nábytkom na mieru. Súčasťou bytu sú vonkaj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Slnečný a príjemný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenom projekte Fuxova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 45 m²

Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 6222 €/m²

Top
Top

EDEN PARK pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²

Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 4847 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie