4-izbový byt s výhľadom na mesto v projekte Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 113 m²

4-izbový byt s rozlohou 113,59 m2 s 2 loggiami spolu s rozlohou 13,30 m2 sa nachádza na 21. pos

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,350 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Top
Top

3–5 izbový mezonet v Krasňanoch, ktorý rastie s rodinou | 3 svetové strany | električka pred domom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4518 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

BEZRUČOVA RESIDENCE| 2-izbový byt s garážou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bezručova | 82 m²

Novinka v ponuke YAMI •DOMI na prenájom 2-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Bezručov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

3-izbový byt so záhradou a parkovaním, Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hrušková | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave – Rača, ktorý ponúka ideálnu kombiná

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

999 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

OCCAM | Prémiové bývanie v Zuckermandli - 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Top
Top

Pekný svetlý 2 izbový byt s klimatizáciou na dlhodobý prenájom v Petržalke - Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 38.26 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom so súhlasom majiteľa dvojizbový byt v Slnečniciach, ulica Zuzany

Publikované: 03.05.2023 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

730 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Krásny 4-izbový byt v projekte Bory Na hrádzi - dve kúpeľne, garáž, pivnica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 99 m²

Predstavte si ráno, keď vás zobudí prirodzené svetlo, otvoríte balkón a namiesto ruchu mesta vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

389,000 € 3929 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower- 32.poschodie PREDAJ 2izb BYT NOVOSTAVBA BRATISLAVA CENTRUM STÁRÉ MESTO EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

Exkluzívne na predaj: Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower NL REAL vám prináša vý

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,900 € 9373 €/m²

člen NARKS
Top
Top

3 izb. - Adresa, ktorá definuje kvalitu - ŠUSTEKOVÁ ul. - aktuálne jedna z najžiadanejších lokalít

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 72.9 m²

Šustekova 49: Adresa, ktorá definuje kvalitu. Objavte poctivé bývanie na začiatku Petržalky a p

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4111 €/m²

člen NARKS
Top
Top

PREDAJ| 4izbový byt pri jazere SEEPARK KITSEE so záhradou alebo terasou a priamym prístupom na pláž

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Viedenská cesta | 118 m²

Ponúkame na predaj posledné tri 4izbové byty v jedinečnom prostredí jazera SEEPARK v prvej líni

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

100PRO | Vzdušný a presvetlený 3-izbový byt na Bajkalskej – projekt Platan

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²

Ponúkame na predaj vkusne zariadený 3-izbový byt v modernom bytovom dome na Bajkalskej ulici 5

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4260 €/m²

Top
Top

DOHODA MOŽNÁ! LUNA REALITY Predaj skolaudovaný, TERASA, BAZÉN, PARKOVANIE, KOBKA 2 – izbový apartmán

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 84 m²

LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,500 € 3173 €/m²

Top
Top

AZ. NA PREDAJ | 2-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU 49 m², PARKINGOM A KOBKOU V CENE | RUŽINOV – ŠTEDRÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v atraktívnej novostavbe Rezidencia Šted

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,915 € 5298 €/m²

Top
Top

NOVÝ BYT 73 m2! TOP lokalita EUROVEA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 73 m²

!PRVÉ PRENAJÍMANIE! Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt v prestí

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Lucron ponúka krásny 4 izbový byt v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 108 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

589,990 € 5463 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 112 m²

Na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica Ponúkame

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

2+1, Ulica Závodu Matador, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 51 m²

Prenájom 2+1 bytu – moderný, plne vybavený, parkovanie Ponúkam na prenájom moderný byt 2+1 v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

4+kk, Jána Langoša - Lamač, Bory Mall, Bratislava

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Jána Langoša | 90 m²

PRENÁJOM – priestranný 4-izbový byt (4+kk), 90 m², balkón 20 m², parkovanie, novostavba Ponúka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

1,300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

TOPNovinka: NOVOSTAVBA HROZNOVÝ SAD – VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM V RAČI ZA SKVELÚ CENU voľný od 1.júna!

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kadnárova | 45 m²

Ponúkame na prenájom byt voľný od 1.júna kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej novostav

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3963 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU LODŽIOU | BYT 804 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,990 € 4082 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie