TOP ponuka: 2-izbový byt v štandarde v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 4035 €/m²

Top
Top

Bývanie, ktoré dáva zmysel – 3-izbový byt PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 63.61 m²

Nové bývanie pre moderný mestský život – v Rači, s nadhľadom a pokojom Predstavujeme vám PREDME

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3820 €/m²

Top
Top

Domov, ktorý dáva zmysel – Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²

Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3307 €/m²

Top
Top

PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Na Krčoch | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 4845 €/m²

Top
Top

Prenájom nadštandardného 2 izbového bytu s parkovaním na Tomašikovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici v Ružinov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj: Priestranný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom – Koliba, ulica Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 123 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3-izbový byt situovaný v jednej z najvyhľadávanejších rezidenčných

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4870 €/m²

Top
Top

Dvojizbový byt s výhľadom na hrad-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.36 m²

Ponúkame 2 izbový byt v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Byt o výmere 50,36 m2 je umiestnený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 32.17 m²

HEUHAUS – Perla mestského bývania Vám ponúka na predaj jedinečné byty a apartmány na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 33.31 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 47.97 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Jedinečný 1 izbový byt-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 41.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Byt o výmere 4

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s nadštandardným vybavením-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 53.75 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 53,75 m2 je

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s terasou-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58.56 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza na Námestí 1. mája v Starom meste v projekte HEUHAUS – Perle me

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výnimočný 4-izbový byt s predzáhradkou v Rači – dokonalé spojenie mesta a prírody

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 144 m²

Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

539,000 € 3743 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Veľkorysý 4-izbový byt v modernej NOVOSTAVBE s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 120 m²

Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

519,000 € 4325 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Luxusný 4 izbový byt na Kolibe - Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 114.2 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 4 - izbový veľko

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4816 €/m²

Top
Top

Moderný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Ligurčeková | 50 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj útulný moderný 2i mezonet s predzáhradkou v 8 roč

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

Útulný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Mezonet | Ligurčeková | 50 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie s výhľadom, nová cena 299.000,-€

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 56.16 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Fialovej uli

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

324,000 € 5769 €/m²

Top
Top

PREDAJ, priestranný 3 izbový byt s krásnym výhľadom s dvomi balkónmi na Matejkovej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 106.73 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený, priestranný a slnečný 3 izbový byt s krásnym výhľadom na Mate

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

418,000 € 3916 €/m²

Top
Top

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Malý trh | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Malý Trh. Byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 6340 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izb. byt, Švabinského ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,900 € 5997 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie