NIDAL: PREDAJ - Priestranný, slnečný 2-izbový byt v Rači

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 56.16 m²

Základné informácie Predstavte si pokojné bývanie, praktickú dispozíciu a zároveň všetko potre

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

251,000 € 4469 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnosť

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Svetlý a dobre riešený 3i byt na začiatku Petržalky v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 71.73 m²

TARGETreal ponúka na predaj praktický byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 4391 €/m²

Top
Top

Herrys | Na prenájom krásny 2-izb. apartmán, parking, Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 89 m²

Herrys | Na prenájom krásny 2-izb. apartmán, parking, Vienna Gate Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HERRYS - Na prenájom priestranný 2-izbový byt v super lokalite, Jégeho alej | S parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.15 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 2-izbový byt v super lokalite, Jégeho alej | S parkovaním Rea

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj príjemný 1-izbový byt so spacím kútom na Peknej ceste obklopený zeleňou a mestským komfortom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 28.54 m²

HERRYS - Na predaj príjemný 1-izbový byt so spacím kútom na Peknej ceste obklopený zeleňou a me

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

169,000 € 5922 €/m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 2-izbový byt s terasou | BA-Nové mesto | S Parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 58.51 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 2-izbový byt s terasou | BA-Nové mesto | S Parkovaním Realitn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - na prenájom nový 4 izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Beskydská | 90.37 m²

HERRYS - na prenájom nový 4 izbový byt v Starom meste Realitná kancelária HERRYS ponúka na pre

Publikované: 29.07.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom lukratívny 2-izbový byt v projekte PANORAMA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 54 m²

HERRYS - Na prenájom lukratívny 2-izbový byt v projekte PANORAMA Realitná kancelária HERRYS po

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom luxusný 3-izbový byt s terasou a výhľadom na Dunaj v projekte River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 114.73 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom jedinečný 5-izbový byt s veľkou terasou v srdci downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Bottova | 153.84 m²

HERRYS - Na prenájom jedinečný 5-izbový byt s veľkou terasou v srdci downtownu Realitná kancel

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,000 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 6 izbový byt s krbom v blízkosti centra

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Námestie Martina Benku | 240 m²

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 6 izbový byt s krbom v blízkosti centra Realitná kancelária

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 1,5 izbového bytu v projekte Nový Ružinov v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

Ponúkame na prenájo štýlový a svetlý 1,5-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Nový Ružin

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na prenájom úplne nový prémiový 2 izbový byt s terasou na Drotárskej ceste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 56 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka na prenájom úplne nový doteraz neobývaný prémiový 2 izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

SKY PARK veža 1 I Na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt s lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 52 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 7019 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v projekte MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 76 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na prenájom veľký 2 izbový byt v obľúbenom proj

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 3946 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj nadštandardný 5 izbový byt s terasou na Starých Gruntoch

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Staré Grunty | 254 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN exkluzívne ponúka nadštandardný 5-izbový byt o rozlohe 204 m² s p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

900,000 € 3543 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na prenájom 3 izbový byt s terasou v projekte Blumental Rezidencia

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 100.5 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom veľkometrážny 3 izbový byt s teraso

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

MIKELSSEN - Na predaj exkluzívny 4 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 121 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj priestranný a elegantný 4-izbový byt

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

735,000 € 6074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 2 izbový byt s nádherným výhľadom v novostavbe PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 51 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj útulný 2 izbový byt v projekte PREMIÉ

Publikované: 30.04.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 6078 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 4 izbový byt o veľkosti 156 m2 v projekte PARKVILLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 156 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr

Publikované: 02.07.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

770,000 € 4936 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadštandardný 3-izbový byt oproti British International School. Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

Nadštandardný 3-izbový byt | Dom Rustica | Bratislava – Dúbravka Ponúkame na prenájom priestran

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2i byt, nábytok na mieru, Z balkón, parkovanie - Račianska 64/C, 831 02 Bratislava - GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 53 m²

Vybavenie nehnuteľnosti -nábytok na mieru 10min od centra 2x televízor balkón bezbariérový chla

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

920 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie