2izb. byt 27/28 posch., garážové státie, pivnica - ulica Závodu Matador, BRATISLAVA-PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 46 m²

Bývajte hlavou v oblakoch... 2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA RAKÚSKO – MATADORKA, B

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 5326 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4994 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PRENÁJOM úplne nový 3i apartmán v projekte Metropolis, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.75 m²

NA PRENÁJOM ÚPLNE NOVÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V PROJEKTE METROPOLIS Realitná kancelária LIVIANTE, s

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ 2i bytu v luxusnom projekte Downtown Yards, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.28 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka PREDAJ / postúpenie práv a záväzkov k 2-izbovému bytu v pre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

385,000 € 6965 €/m²

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 4-izbový byt s terasou a nadčasovým minimalistickým interiérom v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | 84.93 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový byt B.1 v rodinnom dome s troma

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

586,912 € 6911 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | PREDAJ 2i byt SKY Park veža 2 | Bratislava downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 45.9 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj dizajnový a útulný pôvodne 2-izbový byt orientovaný na východnú s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 7843 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Lucron ponúka exkluzívne 1,5 izbový byt na prenájom vo VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²

Byt sa prenajíma kompletne zariadený nadštandardným nábytkom na mieru. Súčasťou bytu sú vonkaj

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj 1 izbový apartmán s predzáhradkou, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 32 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán s južnou orientáciou a predzáhradkou. Apartmán má výmeru i

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

202,584 € 6331 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 1 izbový byt, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 39 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

213,541 € 5475 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,000 € 6664 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj výnimočného 3.izbového bytu na LUX poschodí – EUROVEA TOWER, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 112.41 m²

Základné informácie Ak hľadáte výnimočný byt v najprestížnejšej rezidenčnej budove na Slovensk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 7917 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

OCCAM | Priestranný 4i byt s balkónom, parkovaním, pivnicou a priamym vstupom do Cubiconu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²

Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 4076 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | EXKLUZÍVNY PRENÁJOM | ŠTÝLOVÝ BYT VO VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 47.4 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na prenájom nový, doposiaľ neobývaný 2-izbový byt v prestížnej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NIDAL - PREDAJ dizajnový 3-izbový byt s terasou a predzáhradkou v štýle japonského minimalizmu v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | 83.56 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt v rodinnom dome s troma byto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

499,000 € 5972 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Lucron ponúka jedinečný mezonet v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 172.26 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

789,750 € 4585 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Priestranný trojizbový byt v novostavbe Agáty (B-04-02), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

492,879 € 5951 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! 2-izbový apartmán (D-01-03) s terasou v projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,962 € 5403 €/m²

Top
Top

Skolaudovaný 3-izbový byt (A-01-05) v novostavbe Agáty, k dispozícii ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 75.92 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (A-

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

361,701 € 4764 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 4-izbový byt (A-04-02) s balkónom aj terasou, dostupný ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 87.83 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 4-izbový byt (A-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

587,552 € 6690 €/m²

Top
Top

4-izbový skolaudovaný byt v novostavbe s nadštandardnou výmerou (A-03-03)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 106.01 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

523,674 € 4940 €/m²

Top
Top

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 4i BYTU_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Polianky | 103.05 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový BYT so severovýchodnou orientáciou P27 - výmera interiéru je 103,05

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

471,539 € 4576 €/m²

Top
Top

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.09 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 6239 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie