SVOBODA & WILLIAMS I 100951 l 4-izbový byt Horský park, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 118 m²

Prenájom klimatizovaného strešného 4-izbového bytu elegantnej rezidencie s wellness a privátnou

Publikované: 10.07.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 32056 | Moderné bývanie v trojizbovom klimatizovanom byte

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mudroňova | 197 m²

Príjemné moderné bývanie v trojizbovom klimatizovanom byte situovanom na 2. poschodí rezidenčné

Publikované: 20.04.2019 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112822 | Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 155 m²

Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto je umiestnený v novos

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,070,000 € 6903 €/m²

Novostavba s parkovaním 1 izbový byt, Hrachová ulica, BA II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hrachová | 48 m²

PONUKA BYTU: Ponúkame na prenájom zariadený, priestranný 1 izbový byt v časti Ružinov, BA II, n

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

465 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt so státím, Koprivnická ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 55 m²

Novostavba - Koprivnica, parkovacie státie v suteréne domu, balkón. POPIS BYTU: Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom a parkovaním, Opletalova ulica, Bratislava IV. DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Opletalova | 66 m²

Novostavba, parkovacie státie, lodžia, klimatizácia, kobka. POPIS BYTU: Ponúkame priestranný 2

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Štýlový 2 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou 39 m² na Kramároch – Ďumbierska ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2 izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej loka

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Vyšehradská ulica, Bratislava V. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vyšehradská | 61 m²

Ponúkame na prenájom útulný a vkusne zariadený 2 izbový byt v novostavbe na Vyšehradskej ulici

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Tomášikova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 61 m²

Ponúkame na prenájom moderný a štýlovo zariadený 2 izbový byt v obľúbenej bratislavskej mestske

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A SKVELOU LOKALITOU – OTA HOLÚSKA, BA IV. ZÁHORSKÁ BYSTRICA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 69.4 m²

Hľadáte priestranné bývanie v pokojnej a zároveň výborne dostupnej časti Bratislavy? Máme pre v

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

219,000 € 3156 €/m²

Prenájom veľký 2 izbový byt, Mliekarenská ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mliekárenská | 89 m²

POPIS BYTU: Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom moderný veľký 2 izbový byt v n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt, Vienna Gate, Kopčianska ulica, Bratislava V. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 66 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt v novostavbe polyfunkčného bytového komplex

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Zariadený 1izb. byt s 2 park. miestami - novostavba

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | 28 m²

Ponúkame na prenájom 1-izb. byt s priestrannou lodžiou v novostavbe nízkopodlažného bytového do

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

650 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

MODERNÝ 2i byt, NOVOSTAVBA, TERASA, KLÍMA, PARKING, Zuzany Chalupovej, Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 58.78 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka Vám na prenájom moderný, slnečný 2i – izbový byt orient

Publikované: 10.12.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

610 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Prenájom priestranného 2-izb.bytu so samostatnou garážou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2.izbový byt s garážovým státím - so samostatnou garážou, dob

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

GRAVITAS | 4-izbový byt (apartmán) v Starom Meste na Čajakovej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čajakova | 89.05 m²

Ponúkame na predaj posledný 4-izbový byt (apartmán) v štvorpodlažnom objekte v ucelenej mestsk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,080 € 4380 €/m²

5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

MODERNÝ 2i (50m2) s veľkou loggiou - SLNEČNICE MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 50 m²

B10 Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2 izbový byt v obľúbenom a žiadanom projekte Slnečni

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

264,990 € 5300 €/m²

BAKOŠOVA - 2x garážové státie, terasa, lodžia, krásny výhľad

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Bakošova | 90 m²

Ak hľadáte nový, slnečný byt v dobrej lokalite s výbornou dispozíciou, tento byt si vás získa h

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

299,000 € 3322 €/m²

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA MIERU V NADČASOVEJ NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 83 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento architektom navrhnutý 3izbový byt v technologicky vyspelej novos

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6024 €/m²

ŠPECIÁLNY 3IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bratislava-Nové Mesto | 117 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento úžasný 3 izbový byt s terasou na začiatku Koliby, ul. Pod Stráža

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

438,800 € 3750 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

PRENÁJOM - PRÍJEMNÝ 1-IZBOVÝ BYT SLNEČNICE ul.Zuzany Chalupovej

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 27 m²

B10 Vám ponúka na prenájom 1 izbový byt v obľúbenej lokalite Petržalka - Slnečnice, na ulici Zu

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

BRATISLAVA NA DLANI - BYT S TERASOU, NA NAJVYŠŠOM POSCHODÍ v komornom projekte POD VINICAMI

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 154 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento jedinečný 3 izbový byt s terasou, na najvyššom poschodí s výhľad

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

650,000 € 4221 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Rodinné domy na predaj (23052)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie