2 izbový mezonetový v NOVOSTAVBE s vlastnou samostatnou záhradou v pokojnom spoločnom dvore

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbové mezonetové byty v novostavbe (2024) s vlastnou samostatnou záhrado

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4262 €/m²

Kúpime 2-izb. byt v novostavbe v BA I, II, III

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Pre môjho zazmluvneného klienta hľadám 2-izbový byt s týmito požiadavkami: – lokalita: Staré Me

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

300,000 € 6000 €/m²

Prenájom 1-izb. bytu v Novostavbe - Adrusovova ul. - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Andrusovova | 30 m²

GRAFT ponúka na prenájom v 1 – izb. byt v kvalitnej cca 20 ročnej stavbe – Andrusovova ul. Petr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zariadený, slnečný 3 i. byt v BA-Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova 3/A | 85 m²

Prenájom komfortného, slnečného a klimatizovaného 3 izbového v Bratislave, Leškova ulica.. Byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Neibrs | 4 - izbový priestranný byt na najvyššom poschodí v projekte Slnečnice – Viladomy.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Fialová | 136.64 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj jedinečný 4 - izbový priestranný byt na najvyššom p

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

537,900 € 3937 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 106280 | Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 105721 | Slnečný dizajnový 1izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 39 m²

Slnečný dizajnový 1izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži je súčasťou novos

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113437 | Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 36 m²

Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy predstavuje atraktívne sp

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 113076 | Exkluzívny prenájom štýlového trojizbového bytu vo výškovej novostavbe Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 79 m²

Exkluzívny prenájom štýlového trojizbového bytu vo výškovej novostavbe Klingerka, situovanej v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113208 | Dizajnovo zariadený 4-izbový byt na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Banskobystrická | 130 m²

Dizajnovo zariadený 4-izbový byt na prenájom disponuje veľkorysou loggiou a balkónmi s výhľadmi

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 107227 | Dizajnový 2-izbový byt v jedinečnom nízkoenergetickom bytovom dome

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 41.53 m²

Dizajnový 2-izbový byt v jedinečnom nízkoenergetickom bytovom dome, ktorý získal prestížne ocen

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

249,900 € 6017 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 105387 | Slnečný dizajnový 2i byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 75 m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži je súčasťou novostavby n

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 105719 | Slnečný dizajnový 2izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 69 m²

Slnečný dizajnový 2izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži je súčasťou novos

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 102471 | 5-izbový byt vo viladome s parkovaním, terasou a zdieľanou záhradou I Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 174 m²

Ponúkame dlhodobý prenájom moderného 5-izbového bytu na 2.NP v novostavbe viladomu situovaného

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 34028 | 3-izbový byt vo viladome s parkovaním, terasou a zdieľanou záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 134 m²

Ponúkame dlhodobý prenájom moderného 3-izbového bytu na 1. nadzemnom podlaží v novostavbe vilad

Publikované: 08.11.2019 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 107228 | Dizajnový loft s veľkorysou terasou a svetlou výškou dvoch podlaží

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 47.62 m²

Dizajnový loft s veľkorysou terasou a svetlou výškou dvoch podlaží sa nachádza na 4. poschodí v

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 109936 | Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 84.8 m²

Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park v centre Bratislavy

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | PRENAJATÉ | 109621 | Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 67.58 m²

Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad v rezidencii Eurovea Tower. Tent

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113049 | Slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 53 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerk

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111892 | Výnimočný 4-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej lokalite Záhorskej Bystrice

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Ota Holúska | 133 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112375 | Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK v centre bratisla

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 7580 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109158 | Výnimočný 3-izbový byt s 2 balkónmi, pivnicou a veľkorysou výmerou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 107.36 m²

Výnimočný 3-izbový byt s 2 balkónmi, pivnicou a veľkorysou výmerou je situovaný na 14. poschodí

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

2,400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109744 | Výnimočný 5-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej lokalite Záhorskej Bystrice

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | Ota Holúska | 133 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej l

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

680,000 € 5113 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23052)
Upresniť hľadanie