HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 47.76 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova Real

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,000 € 6051 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, svetlý, úplne nový 3-izbový zariadený byt v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69.34 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na prenájom krásny úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metro

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt v Bezručova Residence s možnosťou garážového státia na nabíjanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bezručova | 60.87 m²

HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt v Bezručova Residence s možnosťou garážového státia na nabíja

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

910 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

627,000 € 4543 €/m²

Top
Top

4-izbový penthouse s 150 m² terasou a 2 garážami | Záhorská Bystrica (súkromná inzercia)

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 275 m²

Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

Luxusný 2-izbový klimatizovaný byt s výhľadom do prírody , balkón, parkovacie miesto v garáži–Vlárska ul., BA-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 55 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, moderne riešený 2-izbový byt v prestížnej a tichej lokalite na Vl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Veľký rodinný 3-izbový byt | 91 m² | 2 balkóny | garážové státie | RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

345,000 € 3791 €/m²

Top
Top

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou 16 m² | parkovacie státie | Bratislava – Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 46.21 m²

Ponúkame na predaj slnečný a moderne riešený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným par

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

209,000 € 4523 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Úplne nové a elegantné 2 izbové byty na prenájom Bratislava Nivy / Downtown

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Votrubova | 60 m²

Realitná kancelária BONDREALITY ponúka na prenájom úplne nové, elegantné 2 izbové byty v novost

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

mezonetový 3 izb. byt v novostavbe Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Top
Top

Exkluzívne 3.i. byt v novostavbe Kopčanka 78,56m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78.56 m²

3-izbový byt v novostavbe Kopčianka (2023) | výhľad na Bratislavský hrad | loggia | 72 m² Rea

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

359,900 € 4581 €/m²

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

LUKRATÍVNY 4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU A BAZÉNOM NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Matúšova | 102.72 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM V PROJEKTE TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,999 € 4615 €/m²

Top
Top

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A VÝHĽADOM V NOVOSTAVBE NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4851 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie