Byt A12 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt C12 – 4 izbový byt so súkromnou terasou a dokonalými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 129.25 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

UNIQ Majakovského – 3i exkluzívny byt v srdci prírody

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 100.59 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s hrdosťou predstavuje UNIQ Majakovského, exkluzívny 3-izbový byt na

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.08 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,999 € 3634 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 81.95 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 3905 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Predstavujeme vám projekt VILA SUCHÁ, výnimočný rezidenčný koncept, ktorý dokonale spája výhody

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,990 € 4571 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

THE GRANARY MASTERPIECE: Industriálny Loft s Privátnou Vežou & 113 m² Terasou

Reality Bratislava-Jarovce

Loft | Smaragdová | 160 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE v exkluzívnom zastúpení predstavuje zberateľský kus na realitnej mape

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

Info v RK

Reality Bratislava-Jarovce

Loft | Smaragdová | 160 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

399,000 € 2494 €/m²

Byt B18 – vlajková loď bývania s panoramatickou terasou, samostatnou kuchyňou a výhľadmi na hrad a Downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 142 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5393 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.51 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

549,999 € 4151 €/m²

HAUSBERG 4 izbový byt s veľkou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 156.41 m²

ZENITH Luxury Real Estate prenajíma nadštandardný 4 izbový byt výnimočnom bytovom dome HAUSBE

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,600 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 91.66 m²

ZENITH Luxury Real Estate prenajíma nadštandardný 2 izbový byt výnimočnom bytovom dome HAUSBERG

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

HAUSBERG 4 izbový byt s veľkou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 185.06 m²

ZENITH Luxury Real Estate prenajíma nadštandardný 4 izbový byt výnimočnom bytovom dome HAUSBERG

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 4643 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Bývanie povýšené na umenie. Nekompromisný štandard a mestská oáza na Záhradníckej

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 106 m²

Táto nehnuteľnosť, situovaná na 5. poschodí vyhľadávanej adresy Záhradnícka 62, s celkovou ploc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

475,000 € 4481 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

UNIQ Majakovského – 4i exkluzívny byt v srdci prírody

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 148.64 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s hrdosťou predstavuje UNIQ Majakovského, exkluzívny 4-izbový byt na

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NOVANTA: 62m² s privátnou terasou v uzavretom areáli

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Urpínska | 62 m²

Nekompromisný štandard, absolútne súkromie a dokonalá synergia mesta s prírodou. ZENITH Luxury

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

699 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DROTÁRSKA 15 I Veľký 5-izbový byt s dvomi balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 113 m²

Nový prémiový projekt DROTÁRSKA vám ponúka doslova a do písmena NENAHRADITEĽNÉ bývanie. Na brat

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

616,970 € 5460 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový byt s predzáhradkou pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 47 m²

ZENITH LUXURY prenajíma 2 izbový byt 1.05 s predzáhradkou , ktorý ponúka dokonalú kombináciu mo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový byt s terasou pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 57 m²

Zenith Luxury s hrdosťou predstavuje 2 izbový byt s terasou č. 504 na prenájom , ktorý ponúka d

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 147.38 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočný bytový dom HAUSBERG ,ktorý je víťazom v kategór

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

646,840 € 4389 €/m²

UNIQ Majakovského – 4i exkluzívny byt v srdci prírody

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 197.3 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,250 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Symbióza svetovej architektúry a privátneho minimalizmu: Rezidencia v srdci SKY PARK-u

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 90 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s úctou uvádza do ponuky nehnuteľnosť, ktorá je manifestom sofistikov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,000 € 6211 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23050)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie