PRENÁJOM 2izb byt SKYPARK Bottova Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2 izbový byt s bazénom na streche NIVY Ružinov EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte ROZADOL v širšo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RIVERS l Nadštandardný mezonet v skvelej lokalite na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Páričkova | 204 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj unikátny 4 izbový mezonet vo výbornej lokalite.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa B

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Révová | 267 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Dnes ART ŠTÝL a zajtra ÚTULNÝ MINIMALIZMUS v byte v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Baštová | 118.4 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj očarujúci mezanín v srdci historického

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

535,000 € 4519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS l Moderný 2-izbový byt v ikonickej Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 57 m²

RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt v legendárnej Eurovea Tower,

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

610,000 € 10702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Révová | 268 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS | Luxusný byt na 27. poschodí v Sky parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 45 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom luxusný dvojizbový byt v najtrendovej

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | Moderný byt s fascinujúcim výhľadom v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.6 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný byt s dvomi spálňami v projekte

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | Eurovea RiverSide_Nadštandardný 2-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 52 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt v rezidenc

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný byt v projekte City Gate

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie SNP | 120 m²

Tento priestranný trojizbový byt sa nachádza v kvalitnej novostavbe City Gate v historickom cen

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | Butikovo zariadený ateliér na 32. poschodí Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 56.33 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a komfortný butikový ateliér na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7083 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | KLINGERKA_ 4-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Súkennícka | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom 4-izbový byt v rezidenčnej budov

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,700 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Eurovea RiverSide_3-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt v rezidenc

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,150 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Bývanie, ktoré inšpiruje – byt s panoramatickými výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 100.4 m²

Poďme spolu začať písať dejiny Vášho nového bývania.. Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE V

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | 4-izbový byt, kde sa každý deň začína výhľadom na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 107.41 m²

Vstúpte do priestoru, kde sa výhľady menia na zážitok a komfort sa stáva štandardom. Realitná

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný byt s krásnym panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

820,000 € 7523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný trojizbový byt v centre mesta (3D prehliadka)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 84 m²

Ponúkame na prenájom moderný trojizbový byt v rezidenčnom komplexe Dunajská - Inner City Reside

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | 4i byt 2-3.5 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II.ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²

Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5735 €/m²

RIVERS | 4i_ 2-0.9 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²

Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4730 €/m²

RIVERS | FIVE STAR RESIDENCE _ 3i byt na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Slobody | 124 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na prenájom elegantný a priestrann

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Exkluzívny 4-izbový byt s parkovaním v lukratívnej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 145 m²

Realitná kancelária Rivers Real Estate Vám ponúka na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezide

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte BORY NA HRÁDZI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

579,000 € 3476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reprezentatívny byt pod Slavínom s exkluzívnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 190.03 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj reprezentatívny, presvetlený štvorizbov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,030,000 € 5420 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie