Moderný 2-izbový byt v projekte Vila Ľadová – bývanie v centre s parkovaním a súkromím

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 40 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt situovaný v komornom rezidenčnom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 1-izbový byt na Záporošskej ulici , 40 m2, kúsok od železničnej stanici

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Záporožská | 40 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 1-izbový byt na Záporošskej ulici , 40 m2, k

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách, Bratislava (Rača) s parkovacím státím pred vchodom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 30 m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 4997 €/m²

M L Y N S K É N I V Y | 2i byt na prenájom v novostavbe Nuppu| BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 57 m²

YamiDomi_invest ponúka na prenájom príjemný, moderne zariadený, slnečný 2-izbový byt s veľkým b

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom: 2-izbový byt v novostavbe – Seberíniho, Bratislava Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe na ulici Seberíniho, kompletne zariaden

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 80 m²

Na prenájom: 2-izbový byt v novostavbe – Seberíniho, Bratislava Ponúkame na prenájom 2-izbový b

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom novostavby 1i bytu, 42 m2, parkovanie v garáži, pivnica, Bottova ul..

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 42 m²

Hľadáte priestor pre svoje nové bývanie? Chcete bývať v kompletne zariadenom, nepoužívanom a mo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

S garážovým státím 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.05 m²

Ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov (Nivy), na Ja

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5399 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu s garážovým státím na Bazovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 53 m²

Prenájom 2izbového bytu v novostavbe na Bazovej ulici v Ružinove, rozloha 53 m2 + loggia 5 m2,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,070 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Moderný 3-izbový mezonet v novostavbe rodinného domu

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Vratičova | 68 m²

Prvá realitná spoločnosť predáva časť dvojpodlažného rodinného domu v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

310,000 € 4559 €/m²

Moderný 2- izbový byt v novostavbe s balkónom a parkovaním na prenájom v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 61 m²

Moderný klimatizovaný 2- izbový byt na prenájom v Starom meste je situovaný na 1. poschodí v by

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

VÝBORNÁ PONUKA 2i bytu v novostavbe Koloseo!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nové Mesto | 48 m²

Moderný byt, ktorý ponúka kvalitné a praktické bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Brati

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,000 € 5292 €/m²

Na predaj exkluzívny 3-izbový byt s panoramatickou terasou, saunou a dizajnovým interiérom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 100 m²

Ak hľadáte prémiové bývanie s dôrazom na dizajn, komfort a súkromie, tento výnimočný byt na uli

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

599,000 € 5990 €/m²

Prenájom 1-izb. bytu -Petržalka-Slnečnice s garážovým státím

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 25 m²

N046-215 IVMAE V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom útulný a moderne zariadený 1-izbový b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Predaj, 1,5-izbový byt so záhradkou-Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 58.99 m²

N211-111-FRADE3 Link na virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/be095627-77a2-4fed-9328-6cd475

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

234,990 € 3984 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom: Výnimočný svojou dispozíciou aj lokalitou, elegantný 3-izbový byt s dvomi balkónmi a parkovaním – Ružinov - ideálna dopravná dostupnosť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 0 m²

Výnimočný svojou dispozíciou aj lokalitou, 3-izbový byt s dvomi balkónmi a parkovaním – Ružinov

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac

(F004-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

V exkluzívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite **Nové záhrady – Domové role** na okraji mes

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 €

(F003-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,000 €

Na prenájom - Elegantný 2 izbový byt s parkovacím státim

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 0 m²

F016-212-NIONa Hľadáte útulný a moderne zariadený 2 izbový byt v Bratislave, kde sa budete cít

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,290 €/mesiac

Na prenájom - 2 izbový byt, širšie centrum Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 0 m²

F015-212-NIONa V zastúpení klienta vám ponúkame na prenájom 2 izbový byt, na Račianskej ulici

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac

PRENÁJOM - úplne nový a kompletne zariadený 2izb. byt.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | . | 0 m²

F026-212-SIMI Prenájom: Dvojizbový byt v bytovej zóne Ovocné sady Bratislava-Ružinov, časť Tr

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac

✅3-izbový veľkometrážny byt v bytovom dome UNIVERSO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 113 m²

Ponúkame Vám priestranný 3-izbový byt (113 m²) s loggiou a potenciálom na 4-izbový v projekte

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

460,000 € 4071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkometrážny byt v UNIVERSO, Ružinov - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 113 m²

Ponúkame Vám momentálne 3-izbový byt (113 m²) s loggiou a po jednoduchej úprave 4-izbový v pr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

460,000 € 4071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – PRIESTRANNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT S TERASOU, PET FRIENDLY, ĎUMBIERSKA UL., NOVÉ MESTO, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 97 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 2-izb. byt s priestrannou terasou vo vyhľadávanej lokalite v Nov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

90 m2 - priestor vhodný na bývanie ( prípadne spojenie bývania s kanceláriou)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 90 m²

■ 90 m2 – samostatný celok v malom polyfunkčnom objekte ■ novostavba v tichom prostredí v Ružin

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23050)
Upresniť hľadanie