HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rustaveliho | 78.8 m²

HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači Realitná kancelária HERRYS ponúka na pren

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 3 izbový byt v Panorama City v Starom Meste s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 84.71 m²

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 3 izbový byt v Panorama City v Starom Meste s parkovaním Re

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top
Top

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Starohájska | 44 m²

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 5227 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt s výhľadom do vnútrobloku v novostavbe Viktória s internetom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 47.76 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova Real

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,000 € 6051 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, svetlý, úplne nový 3-izbový zariadený byt v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69.34 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na prenájom krásny úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metro

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt v Bezručova Residence s možnosťou garážového státia na nabíjanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bezručova | 60.87 m²

HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt v Bezručova Residence s možnosťou garážového státia na nabíja

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

910 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

Tichý 3-izbový byt s terasou a parkovaním v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mikulášska ulica | 95 m²

Na prenájom ponúkame štýlovo zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí novostavby v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj 2-izbového bytu s loggiou, pivnicou a parkovaním – projekt Zelené Záluhy

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Zelené Záluhy | 53.25 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Zelené Záluhy, ktorý sa nachádza na 2. poschodí by

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

295,000 € 5540 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Luxusný 4-izbový byt v projekte SKY PARK na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čulenova | 114 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Top
Top

PREDAJ - Zuzany Chalupovej 2 i byt s terasou

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt na ulici Zuzany Chalupovej v obľúbenom projekte Slnečnice. Ten

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

226,000 € 3767 €/m²

Top
Top

Exkluzívny kompletne zariadený 4-izbový byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

2i byt v novostavbe na prenájom - 51 m2, Hraničná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51.5 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe bytového domu v projekte NUPPU na Hraničnej ulic

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie