VÝNIMOČNÝ 196 m2 APARTMÁN SNOV V PARKU SNOW DONOVALY

Reality Donovaly

Apartmán | ZA HOTELOM ENCIÁN | 196 m²

Rich REALITY ponúka LUXUS , ktorý dýcha prírodou. Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nerobí kompromi

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

968,000 € 4939 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 3 izb. byt - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 65 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

144,900 € 2229 €/m²

Byt 48m2, novostavba, zariadený, Zvolen - Rezidencia Hron

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 48 m²

Prenájom 1-izbového bytu Zvolen | Rezidencia Hron, 48 m², novostavba, zariadený, en

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ! 4 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou a s parkovaním

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Pieninská | 120 m²

Spoločnosť Solídne bývanie Vám vo výhradom zastúpení majiteľa predstavuje lukratívny priestrann

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Krásny zariadený byt v novostavbe GEMINI I - Kasárne Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Štvrť Kasárne | 51 m²

Nové Bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt v novovybudovanej štv

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

173,970 € 3411 €/m²

Tehlový 4-izbový byt Podkonice | byt, balkón, garáž, dielňa

Reality Podkonice

4 izbový byt | - | 82 m²

Tehlový 4-izbový byt Podkonice | 82 m², balkón, garáž a priestor, spolu až 137m2. Len 15 km o

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podkonice

124,998 € 1524 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: 2i apartmán 41 m2+balkón; Mistríky-Donovaly; 142.500 €

Reality Donovaly

2 izbový byt | Mistríky | 44 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový apartmán (v liste vlastníctva evidovaný

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

142,500 € 3239 €/m²

NOVOSTAVBA - predaj - 2 izb. byt, Bzovík - Krupina

Reality Bzovík

2 izbový byt | - | 55.65 m²

MODERNÉ BÝVANIE, KTORÉ SI ZAMILUJETE – 2 IZBOVÝ BYT V BZOVÍKU Hľadáte bývanie, kde sa spája po

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bzovík

111,300 € 2000 €/m²

NOVOSTAVBA - predaj - 3 izb. byt, Bzovík - Krupina

Reality Bzovík

3 izbový byt | - | 75.06 m²

MODERNÉ BÝVANIE, KTORÉ SI ZAMILUJETE – 3 IZBOVÝ BYT V BZOVÍKU Hľadáte bývanie, kde sa spája po

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bzovík

150,120 € 2000 €/m²

Prenajmem väčší dvojizbový byt v novostavbe

Reality Zvolen

2 izbový byt | Smreková | 64 m²

Na sídlisku Podborová - ul. Smreková ponúkam k dlhodobému prenájmu zariadený dvojizbový byt s p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Hľadám 3-izbový byt v Radvani

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kalinčiakova | 1 m²

Hľadám 3-izbový byt na kúpu v Radvani, najlepšie Kalinčiakova ulica. Preferujem byt po rekonštr

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

1 € 1 €/m²

Priestranný 3-izbový byt (70 m²) v rodinnom dome so záhradou

Reality Dolná Lehota

3 izbový byt | Dolná Lehota | 70 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený a zariadený 3-izbový byt priamo v rodinnom dome v Doln

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dolná Lehota

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom aj loggiou v pôvodnom stave vo Valaskej

Reality Valaská

2 izbový byt | Švermova | 50 m²

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v tichej lokalite obce Valaská. Byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Valaská

75,000 € 1500 €/m²

SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PRÉMIOVOU KUCHYŇOU A PARKOVANÍM

Reality Brezno

3 izbový byt | Kasárne | 66 m²

Hľadáte moderné bývanie v novostavbe, ktoré je presvetlené, prakticky riešené a pripravené k ok

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

146,900 € 2226 €/m²

DONOVALY – bytový dom VARŠTAT – luxusné bývanie, rekreácia a investícia v jednom

Reality Donovaly

Apartmán | 49 m²

Dovoľte si bývať inak – projekt bytového domu Varštat na Donovaloch spája komfort mestského býv

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

!NAJNIŽŠIA CENA NA TRHU! Apartmán v Mýte pod Ďumbierom na predaj

1.realitná a aukčná spoločnosť Vám ponúka k predaju nadštandardné, 3-5 izbové investičné apartm

Publikované: 15.05.2020 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

189,000 € 3259 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový apartmán s krbom, terasou a garážovým státím – Tále, Nízke Tatry

Reality Bystrá

Apartmán | Tále | 73 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový apartmán nachádzajúci sa v uzavretom areáli apartmánových d

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

275,000 € 3767 €/m²

Predám 2 izbový byt - novostavba vo výstavbe

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Havranské | 58.6 m²

Postúpim novostavbu 2 izbového bytu v projekte Havranské s krásnym výhľadom v tichej mestskej č

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

194,900 € 3326 €/m²

Slnečný byt s krásnym výhľadom a vlastným parkovaním Sásová

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Krivánska | 83.85 m²

Ponúkam na predaj svetlý 4 izbový byt v príjemnej časti sídliska Sásová na ulici Krivánska. By

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2564 €/m²

POZOR! Posledný 2 izbový byt v novostavbe v centre s výhľadom na Krížnu

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 71.3 m²

Jedna z možností bývania v tomto výnimočnom projekte je aj tento 2 izbový byt s príjemnou atmos

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

295,314 € 3828 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ! 3 izbový byt v novostavbe v centre

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 80.8 m²

Byt s dostatkom zelene? Nemožné? Náš 3 izbový byt s predzáhradkou Vám ponúkne nielen dostatok p

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

365,520 € 3901 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME! na predaj veľký 2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Bakossova | 64.9 m²

Predám priestranný 2 izbový byt v centre na Bakossovej ulici na 1.poschodí bez výťahu. Byt po

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 3621 €/m²

Novostavba Bakossova veľký kompletne zariadený 2‑izbový byt v centre

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 72.37 m²

Ponúkam na predaj luxusne zariadený 2‑izbový byt v novostavbe priamo v srdci Banskej Bystrice.

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

315,000 € 4353 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE! Príjemný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Fullu | 55 m²

Ponúkam na predaj svetlý 2 izbový byt v príjemnej lokalite neďaleko krásnej Zvolenskej priehrad

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,990 € 2727 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie