REZERVOVANÉ – VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT V BYTOVOM DOME KAČICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 99.5 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký a priestranný byt v bytovom dome KAČICA na ul. Komen

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

289,000 € 2905 €/m²

BV REAL Na predaj garsónka s loggiou Žiar nad Hronom FM2188

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 23 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaná

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1739 €/m²

AB ESTATE VÁM PONÚKA NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT V HOTELI RESIDENCE DONOVALY

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Hľadáte investíciu, ktorá má štýl aj výnos? Alebo miesto, kde si oddýchnete kedykoľvek počas ro

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Donovaly

208,000 € 3782 €/m²

RÚBANISKO II -Nadštandardný 3-izbový byt(78 m2) s prvkami luxusu

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko II | 78 m²

HĽADÁTE BÝVANIE,KTORÉ VYČNIEVA Z DAVU ??? NA PREDAJ kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-iz

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj 3i byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 63 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj 3-izb. byt typu “NKS” v Banskej By

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,000 € 2508 €/m²

Na predaj dvojizbový byt s balkónom. + garáž

Reality Lučenec

2 izbový byt | Malinovského | 52 m²

O nehnuteľnosti Predstavujeme vám príležitosť na kúpu komfortného dvojizbového bytu s balkónom

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový bytu, Znížené cena!

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA! Zrekonštruovaný 3-izbový byt – Váš kľúčový domov! LEN u NÁS! Bývajte ihneď

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

182,500 € 2401 €/m²

AB ESTATE na prenájom 3-izbový byt v dobrej dostupnosti do centra BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 80 m²

AB ESTSTE vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s rozlohou 80m2 v Banskej Bystrici , nachádzajúc

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ AB ESTATE 2-izbový slnečný byt v pôvodnom stave na predaj SÁSOVÁ - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Strážovská | 63 m²

AB ESTATE Hľadáte byt, ktorý si môžete zrekonštruovať presne podľa vlastných predstáv? Alebo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

140,000 € 2222 €/m²

BV REAL na prenájom garsónka s odkupom aj na splátky FM2371

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom garsónka aj s

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

270 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rúbanisko I - 2 - izbový byt 46 m2, BALKÓN, čiastočná rekonštrukcia, KRÁSNY VÝHĽAD na okolie

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko I | 46 m²

NA PREDAJ útulný dvojizbový byt v pokojnej lokalite Rúbaniska I BYT: Rúbanisko I 2-izbový cel

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PREDAJ

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Reality Novohrad ponúkajú na predaj 3 izbový byt v Lučenci v širšom centre mesta. BYT: ul. J.

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,000 € 1171 €/m²

Apartmán v úpätí Nízkych Tatier- ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Horná Lehota

Apartmán | Nezadaná | 58.5 m²

Ponúkame na predaj krásny a slnečný 2+kk apartmán v srdci Nízkych Tatier, v obľúbenej lokalite

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

199,900 € 3417 €/m²

NOVOSTAVBA v centre mesta 2 izbový byt s parkovacím miestom

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Kubániho | 59 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka na prenájom nadštandardný 2 izbový byt s p

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

795 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BV REAL Na predaj garsónka Žiar nad Hronom FM2324

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 24 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garsónka v meste

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

30,000 € 1250 €/m²

BV REAL na predaj garsónka Žiar nad Hronom FM2372

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garsónka po komp

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1818 €/m²

BV REAL Na predaj apartmány okres Banská Štiavnica FM2043

Reality Počúvadlo

Apartmán | - | 69.66 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj apartmány v apar

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Počúvadlo

166,000 € 2383 €/m²

BV REAL Na predaj 2 izbový byt Žiar nad Hronom FM1714

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Dr. Jánskeho | 51 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt v m

Publikované: 04.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

61,000 € 1196 €/m²

Ponúkame na predaj 2,5-i byt, dispozične upravený na 3-izb.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko I. | 55 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt, ktorý bol dispozične upravený na 3-izbový. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

73,990 € 1345 €/m²

Reality Donovaly ponúkajú na predaj 2-izbový byt - bývanie v prírode

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 67.6 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v apartmánovom dome Kamzík - Donovaly, ktorý sa nachádza

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Donovaly

210,000 € 3107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-IZBOVÝ BYT , 74 M2 BANSKÁ BYSTRICA (REZERVOVANÉ)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 74.7 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, deti majú bezpečný prie

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2408 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT, 63 M2 (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

2 izbový byt | J.Kozáčeka | 62.65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokal

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

130,000 € 2075 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom priestranný , komplet zariadený , 4-izbový byt v priamom centre Banskej Bystrice s gárážovým státím 130m2

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Murgašova | 126 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový byt v centre Banskej Bystrice – Murgášova ulica (novo

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY MEZONET V SRDCI HISTORICKEJ BANSKEJ ŠTIAVNICE

Reality Banská Štiavnica

Mezonet | Andreja Kmeťa | 70 m²

Ponúkame na predaj výnimočný mezonetový apartmán, ktorý spája stáročnú históriu, špičkový dizaj

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie