VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.75 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Arvin & Benet | Exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou a výhľadmi snov v slepej uličke

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sklenárska | 287 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou, výhľadm

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

VALEN | Jedinečný 4-izbový byt v projekte Cubicon s parkingom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 91.53 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj výborne dispozične riešený 4-izbový byt v obľúbenom

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Jedinečný 4i byt s veľkou terasou a výhľadom na Draždiak

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Antolská | 145 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj kompletné zariadený, priestranný 4i mezonet na Anto

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

699,000 € 4821 €/m²

REZERVOVANE - Praktický 4- izbový byt s lodžiou a dvomi pivnicami na predaj na ulici Haanova v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Haanova | 84.6 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj vzdušný a praktický 4- izbový byt, ktorý je čiastočne zaria

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

298,000 € 3522 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ prémiového 4iz bytu so zimnou záhradou, Komárnická ul, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Komárnická | 133.03 m²

Realitná kancelária LIVIANTE s.r.o. ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izbový byt, ktorý vzniká kompl

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

590,000 € 4435 €/m²

PREDAJ 4i dizajnový byt s priestorom na bývanie aj home office, BAIII

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Trnavská cesta | 125.67 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, elegantný dizajn a výbornú adresu? Realitná kancelária LI

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,000 € 4098 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BAKOS GROUP | Priestranný 4-izbový byt s obľúbenou dispozíciou na Jiráskovej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Jiráskova | 88 m²

BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt. Pred

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,900 € 3522 €/m²

4 izb byt: 278 m2 v novostavbe LIVANA- Prestige, uzatvárateľná dvojgaráž!

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 278.2 m²

Novostavba Livana v Záhorskej Bystrici vám ponúka atraktívne byty vybavené užitočnými smart tec

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

4 izbový strešný byt- PENTHOUSE v projekte SÝKORKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 132.57 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

664,440 € 5012 €/m²

4 - izbový byt v projekte Sýkorky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 96.56 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

385,000 € 3987 €/m²

Prémiový 4 - izbový byt v projekte Sýkorky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 106.11 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

409,000 € 3854 €/m²

4 izb strešný byt s terasou: 248,80 m2 v novostavbe LIVANA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 248.8 m²

Novostavba Livana v Záhorskej Bystrici vám ponúka atraktívne 4 izb. byty s terasami. Praktická

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Veľký 3,5-izbový byt pri parku na Kmeťovom námestí, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kmeťovo námestie | 107.62 m²

Predaj: Veľký 3,5-izbový byt s balkónom a loggiou na Kmeťovom námestí v centre Bratislavy, Star

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 3995 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou loggiou v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75.56 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj tento slnečný a dispozične výborne riešený 4-izbový byt, ktorý

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 3307 €/m²

REZERVOVANÝ- BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- 4- IZBOVÝ – TOPOLČIANSKA- PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Topoľčianska | 67 m²

REZERVOVANÝ- Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s veľmi zaujímavou a praktickou dispo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

234,900 € 3506 €/m²

BOSEN | 4-izbový neobyčajný byt v projekte Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Na Hriadkach | 99 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezidenčnom projekte Vil

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

424,990 € 4293 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|4-izbový byt s výbornou dispozíciou vo Vrakuni, Bebravská ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Bebravská | 81.8 m²

Directreal Smile - Hľadáte poctivý 4-izbový byt s výbornou dispozíciou, kde má každá miestnosť

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,000 € 2922 €/m²

4 iz. byt s dvoma samostatnými bytovými jednotkami

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.3 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 3952 €/m²

NIDAL: PREDAJ - Exkluzívny 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Staré Mesto – Klingerka, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 99.5 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ikonickej rezidenčnej veži K

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

605,000 € 6080 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový byt s predzáhradkou, Koliba - Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 99.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v tichej lokalite s predzáhradkou a t

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

540,000 € 5443 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

ARISE / REZERVOVANÝ 4 izbový byt na predaj.

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Poľnohospodárska | 81 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,000 € 2765 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 5-i. byt s terasou a výhľadom na Dunaj | Staré mesto – Radvanská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radvanská | 166 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zariadený 5-izbový byt , situovaný v

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

900,000 € 5422 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4-izbový byt Staré Mesto - terasa, parkovanie, 3 spálne, 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 102 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový byt v jednej z najpokojnejších častí Brati

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4892 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie