BOSEN | REZERVOVANÉ Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 4 izbový byt, 82m2, Medveďovej, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Medveďovej | 81.95 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcií,

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,500 € 3899 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový byt v Bratislave v projkete Slnečnice zóna mesto, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 107.48 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

473,000 € 4401 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Bosen / 4 izbový byt s terasou a krásnym výhľadom na les

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Eisnerova | 145.45 m²

Realitná kancelária Realicity vám ponúka krásny 4 izbový mezonetový byt s terasou a balkónom s

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

443,000 € 3299 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - BOSEN | Praktický 4 izbový byt 81 m2, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Rajecká | 81.74 m²

REZERVOVANÉ - Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4- izbový byt na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

214,990 € 2630 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prémiový 4-izbový byt 134 m², zimná terasa, 2× garáž, Vajnorská – oproti OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj výnimočný 4-izbový veľkometrážny byt s dvomi garážovými státia

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

569,000 € 4246 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | 4i byt s vysokým štandardom v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Na hriadkach | 96.3 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

384,990 € 3998 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový mezonet s pozemkom, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Záhumenská | 140 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový mezonet nachádzajúci sa v dvojdome v Záhorskej Bystri

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

434,900 € 3106 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ I MILLHAUS I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 139.67 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

826,400 € 5917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I MILLHAUS I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 107.5 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný 4 izbový byt v štandarde v projekte MILLHAUS. S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

650,700 € 6053 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Mierova - kvalitné skolaudované byty v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 97.84 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierová Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

496,725 € 5077 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Mierova - skolaudované byty v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 94.37 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierova Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

466,125 € 4939 €/m²

Rezidencia Mierova - dostupné, skolaudované byty priamo v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 94.6 m²

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5284 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

Staviame pre Vás 108m2 štvorizbový byt s 250m2 záhradou v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Horská | 108 m²

Bývajte v byte s výhodami rodinného domu. Krásny štvorizbový byt s dokonalou dispozíciou môže b

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 5000 €/m²

Arvin & Benet | Priestranný penthouse s nádhernými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 245 m²

Arvin&Benet ponúka na predaj 5i penthouse na Kramároch, ktorý má unikátnu kombináciu benefitov.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

759,000 € 3098 €/m²

Útulný 4i byt 81 m2 Drobného BA4 Kúpou voľný

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Drobného | 81 m²

Hľadáte útulné bývanie pre väčšiu rodinu, širokú ponuku služieb, vzdelania, zeleň a dostupnú MH

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3457 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte RNDZ – 7. podlažie, 169 m² celkovej plochy

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 169 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v modernom projekte RND

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ KRÁSNY 4 IZBOVÝ BYT BRATISLAVA STARÉ MESTO GRÖSSLINGOVA UL. 105 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 105 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť vlastniť priestranný a elegantný 4-izbový byt v jednej

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,500 € 5329 €/m²

VEĽKÝ 4 IZ.BYT BRATISLAVA III NOVÉ MESTO VAJNORSKÁ UL. PARKING 134 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

PREDAJ: 4-izbový byt s loggiou, Vajnorská ul., Nové Mesto 134 m² | 3. poschodie | vrátane pivni

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 3694 €/m²

Veľký 4-izbový byt 110 m² v centre Bratislavy | Staré Mesto | Banskobystrická ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Banskobystrická | 110 m²

Exkluzívny 4-izbový byt v srdci Starého Mesta – Banskobystrická ulica Ponúkame Vám na predaj pr

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

575,000 € 5227 €/m²

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA STARÉ MESTO UL. PALISÁDY 100 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 100 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Staré Mesto Pre

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

606,000 € 6060 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 102 m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m² Cena: 434.000 EUR Lokalita: Drotárska ce

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

434,000 € 4255 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 115 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m² Cena: 550 000 € + garážové státie 30 000 € L

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4783 €/m²

VYSOKÉ STROPY, VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 113.2 m²

VYSOKÉ STROPY, VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3401 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie