Kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt na Cabanovej ul. v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 93 m²

Kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt na Cabanovej ul. v Dúbravke. Priestor s vlastným vstupom,

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

359,000 € 4075 €/m²

DOBRÁ LOKALITA! 4-izb. byt s loggiou na Nejedlého ul. v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 79.39 m²

DOBRÁ LOKALITA! 4-izb. byt s loggiou na Nejedlého ul. v Dúbravke. Byt aj pozemok v osobnom vlas

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 2960 €/m²

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

4-izb. jedinečný byt v III.Vežiach s terasou a parkovaním, 2x kúpeľňa

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bajkalská | 117 m²

Ponúkame na predaj krásny 4 - izbový, vynikajúco riešený byt v III. Vežiach, (Bajkalská ul.) s

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 4231 €/m²

Podkrovný 3,5i byt v centre mesta s jedinečnou atmosférou, BA I.- Staré Mesto, 102 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 102 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jedinečný podkrovný 3,5i byt v úplnom centre mest

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 3921 €/m²

Moderný 4 izbový penthouse v novostavbe s veľkou terasou a výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná 42C | 172.91 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 4 izbový penthouse v technologicky vyspelej novos

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

Veľký 4i byt s výbornou polohou a občianskou vybavenosťou, BA V., Ľubovnianska ul., 93 m2

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ľubovnianska | 93 m²

Spoločnosť GALMNA ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký 4izbový byt vo výbornej lokalite Petržalky

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

REZERVOVANÉ: 4-izbový byt vo výbornej lokalite - neďaleko Železnej studničky

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 69 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3768 €/m²

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 140m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

Ponúkame na predaj výnimočný veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na prestížn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

692,000 € 4943 €/m²

4 izbový byt , Geologická ul. Bratislava - zachovalý pôvodný stav

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Geologická | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v tichej lokalite Bratislavy, Geolo

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena na vyžiadanie

Predaj 4-izbového bytu v top lokalite Petržalky – Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 92 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej a zelenej časti Petržalky – Námesti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,900 € 3477 €/m²

Arvin & Benet | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom v neuveriteľn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 3788 €/m²

For Sale by Owner: Luxury 4-Room Designer Maisonette in the Historic Centre of Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

We offer for sale a unique 4-room maisonette located in the very heart of Bratislava's historic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

4 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt 82 m2, na predaj vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 82 m²

TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4 izbový byt s úžitkovou plochou 82 m2. Byt sa nachádz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

279,980 € 3414 €/m²

Exkluzívny veľkometrážný 4i penthouse s terasami, výhľadom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 303 m²

Na predaj ponúkame jedinečný byt, akých v Bratislave nie je veľa. Byt sa nachádza v slepej a ti

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

850,000 € 2805 €/m²

Hľadáme 3-4 izbový byt v okolí Ružinovskej ul. v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružinovská | 78 m²

Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 3 alebo 4-izbový byt v okolí Ružinovskej ulice (Ostredk

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIAMO OD MAJITEĽA: Na predaj luxusný 4-izbový dizajnový mezonet v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet situovaný priamo v srdci historického centra Brat

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 4i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Polianky | 100.34 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 4 izbový BYT so juhovýchodnou orientáciou T152

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

463,141 € 4616 €/m²

WINEHILLS - 4i. byt s nadštandardnou rozlohou + 3x terasa

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 157 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka rozlohou nadštandardný 4 izbový slnečný a svetlý byt na 3.p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

899,000 € 5726 €/m²

PINK reality Luxusný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom – Bratislava, Koliba (projekt Roličky)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 197 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v prestížnej lokalit

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Rodinný 4-izbový byt s bioklimatickou pergolou a 2x garážou Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Žltá | 92.41 m²

Objavte komfortné rodinné bývanie v modernom 4-izbovom byte s 2 kúpeľňami v obľúbenej časti bra

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

465,000 € 5032 €/m²

Krásny 4 izb. byt s ideálnou dispozíciou v projekte Danubius Two-NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 99.38 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 99,38 m

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Výborný 4 izb. byt s ideálnou dispozíciou v projekte Na Lúke, Dúbravka-NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Saratovská | 107.7 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 107,7 m

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt so záhradou v prestížnej časti Starého Mesta na Javorinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s veľkou súkromnou záhradou na Javorinskej ulici v pr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

525,000 € 4861 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie