4 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA DUNAJ VO VYDRICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0474

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Floriánska | 107 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt s lodžiou s výhľadom na D

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

SLNEČNÝ 4 IZB. BYT V EUROVEA RIVERSIDE S VÝHĽADOM NA DUNAJ, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0329

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 195 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt s terasami situ

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

4 IZB. BYT V KOMORNOM PROJEKTE, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0282

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 106 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj jedinečný 4 izbový byt s balkónmi situovaný na

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 15.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

564,753 € 5328 €/m²

člen NARKS

4-IZB. BYT V POKOJNOM PROSTREDÍ KOLIBY, BA III - KOLIBA, ID: 0434

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 103 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt situovaný v pokojnej čast

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

člen NARKS

4-IZB. BYT S TERASAMI V RIVER PARKU, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0476

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 200 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s dvoma terasam

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT S TERASOU, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0473

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt na Skalnej ulici v bratis

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

4 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA MALÉ KARPATY, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0447

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 105.22 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt (3-0.5) v rezidenčnom pro

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

497,696 € 4730 €/m²

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: DIZAJNOVÝ 4 IZB. PENTHOUSE: AMBER LOFT, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0442

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 170 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonet Amber Loft

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,000 € 9935 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - Priestranný 4 izbový byt na Vyšehradskej ulici v Petržalke s možnosťou výmeny za menší byt s doplatkom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 83 m²

Broker Consulting a.s. exkluzívne ponúka na predaj veľký, presvetlený 4-izbový byt so zasklenou

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

4-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj priestranný, svetlý a skvele dispozične riešený 4

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4-izbový byt s loggiou, 2x parkovanie, novostavba Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 113.26 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový byt s premyslenou dispozíciou v novostavbe Sputnik – Ružino

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,000 € 4229 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4-izbový byt v prestížnej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 90 m²

✅Spoločnosť Broker Consulting, a.s. exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt nachád

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 4389 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4-izbový byt s veľkou lodžiou v obľúbenej časti Dúbravky – ul. Ľuda Zúbka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 74 m²

✅ Broker Consulting ponúka v zastúpení majiteľa na predaj svetlý a prakticky riešený 4-izbový b

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

252,000 € 3405 €/m²

člen NARKS

Výnimočná adresa, výnimočný priestor, výnimočný životný štýl

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Prestížny 4-izbový byt o výmere 120 m² s priestrannou 40 m² terasou ponúka výnimočné bývanie v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Moderný loft, Námestí 1. mája, 115m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vysoká | 115 m²

RK BrokerConsulting ponuka na predaj jedinečný loft s rozlohou 115 m², ktorý sa nachádza na nám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

EXKLUZÍVNE Predaj 4 izbový nebytový priestor s potenciálom preklasifikovania na byt, Bratislava - Nové Mesto, LEGIODOMY, Cena: 259.990€

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 98 m²

Realitná kancelária MGM ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový nebytový priestor o výmere cca 98

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝNIMOČNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A UNIKÁTNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radlinského | 165.99 m²

Blumental - 2. fáza | Staré Mesto Niektoré byty sú „dobré. Iné sú miesto, kde chcete žiť. Ten

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

895,000 € 5392 €/m²

4i byt s balkónom, unikátna poloha, predaj, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 154.05 m²

Na predaj ponúkame 4 izb. byt s unikátnou polohou v historickom centre mesta v tesnej blízkosti

Publikované: 29.06.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Exkluzívne bývanie v srdci Starého Mesta – 4-izbový byt v projekte RIEČNA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Riečna | 95.37 m²

Na predaj: Exkluzívny 4 - izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava Lokalita: Rieč

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

839,256 € 8800 €/m²

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 97.54 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ 4 izbový byt v štandarde v projekte Záhradnícka 91. Skolaud

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,500 € 5121 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 159.78 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

744,800 € 4661 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 4-izbový byt, Gessayova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Gessayova | 93 m²

4-izbový byt, Gessayova, Petržalka 1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 4-izbový byt • Stav: kompletn

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

287,000 € 3086 €/m²

Exkluzívna ponuka - 4-izbový byt v novostavbe v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 128.27 m²

Vitajte v tomto skrytom klenote uprostred rušného centra Bratislavy. Tento moderný 4-izbový byt

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 6931 €/m²

Rezervované - EXKLUZÍVNE na predaj – krásny 4-izbový byt vo vyhľadávanej časti Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Milana Marečka | 78.11 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám exkluzívne ponúka 4-izbový byt vo vyhľadávanej časti Devíns

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 3188 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie