PREDANÉ Unikátne bývanie na Kramároch: 4 izbový mezonet s predzáhradkou a garážou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ambrova | 139 m²

Objavte vlastný kúsok raja na pomedzí mesta a prírody! Predstavte si život, kde máte pulzujúce

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 24.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 2877 €/m²

Rezidencia pod Bratislavským hradom | súkromná terasa | garáž | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244.8 m²

Len niekoľko bytov v historickom centre Bratislavy ponúka kombináciu skutočného súkromia, veľke

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,150,000 € 4698 €/m²

4-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU – NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 149 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán o výmere 127 m² + 2 loggie s výmerou 10,77 m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

730,000 € 4899 €/m²

Na predaj krásny priestranný 4,5 i byt s dušou historie v centre mesta na pešej zóne v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Strakova | 147.15 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 4,5 izbový byt o výmere podlahovej plochy 147,15 m2 v lokalite Br

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4417 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Novo-zrekonštruovaný 4-izbový byt na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vranovská | 85 m²

Predáme 4-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa na naj

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

310,000 € 3647 €/m²

Predaj 4-izbového bytu v Ružinove – Martinčekova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej adrese v Ružinove – Martinčeko

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3643 €/m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. parašutistov | 75 m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste Hľadáte priestranný

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3333 €/m²

Znížená cena! - AMEXA EXKLUZÍVNE - Predaj veľkometrážneho 4i bytu s terasou, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Zelinárska | 139.2 m²

AMEXA REAL ponúka EXKLUZÍVNE predaj priestranného, veľkometrážneho, svetlého 4-izbového bytu s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

578,000 € 4199 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kríková ul. 4 izb. kompletne prerobený byt s klimatizáciou na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kríková | 82.71 m²

BA II - Vrakuňa, ponúkame na predaj 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s celkovou výmerou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

270,000 € 3264 €/m²

4-izbový byt s garážou a veľkou pivnicou na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianske mýto | 151.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s celkovou výmerou 151,7 m² (v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

560,000 € 3691 €/m²

Pri Mlynoch 4-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jarabinková | 92.55 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Impereal ponúka - Predaj 4-izbový byt s loggiou v tichej lokalite Bratislava II. – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Estónska | 74.6 m²

Impereal s.r.o. Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v tichej lokalite Bratislava II. – Podunajské

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

245,900 € 3296 €/m²

REZERVOVANÉ !!! Priestranný 4 izbový byt v zateplenom bytovom dome na Vyšehradskej ulici v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vyšehradská | 83.42 m²

REZERVOVANÉ !!!! Apartim sro predá veľký, priestranný 4 izbový byt v zateplenom bytovom dome na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

Predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný 3.izbový apartmán o výmere 101m2 na 21. poschodí

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Kopčianska | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný 3. izbový apartmán o výmer

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

420,000 € 4158 €/m²

4i byt v štandarde na predaj, kompletná rekonštrukcia, Staré Mesto, Gunduličova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

V kompletne zrekonštruovanej tehlovej budove na Gunduličovej ulici v Starom Meste v Bratislave

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

Veľkometrážne 4-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prievozská | 136 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk Projekt ALVY

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

570,720 € 4196 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 4-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA A LOKALITA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 4-izbový (pôvodne

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

ASSENZIO PROPERTY PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT VYNIKAJÚCA LOKALITA ULICA KRÍŽNA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 88 m²

ASSENZIO PROPERTY ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt v úžasnej časti Starého Mesta .By

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 4544 €/m²

Hľadáme pre klientku 4i byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 70 m²

Pre našu vernú klientku hľadáme 4i byt v Petržalke. Môže byť aj pôvodný stav. Rekonštrukcia výh

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Skvelý 4-izbový byt s loggiou, ideálny pre rodinu alebo investíciu!, BA - Kramáre, 101 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 101 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite na Kramároch. Tento by

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

383,999 € 4109 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZB. BYT V TEHLOVOM BYTOVOM DOME, ŽABOTOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Žabotova | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 - izbový mezonetový byt v tehlovom bytovom d

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 2812 €/m²

VALEN | Luxusný 4i byt v ocenenom projekte Koliba Minergo

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na Varte | 114.67 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.76 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Vzdušný 4,5 izbový byt s vysokými stropmi v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie 1. mája 16A | 101.34 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj pekný staromestský 4,5-izbový byt s vysokými stropmi

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Upresniť hľadanie