PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený 3 izbový Byt o výmere 78 m2 v Žabokrekoch s Balk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 1718 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 88.46 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka exkluzívne na pred

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ. AstonReal ponúka na pred

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Štefana Moyzesa | 75.53 m²

-PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 77m2 (aj s pivnicou), ktorý sa na c

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované: 3 izbový TEHLOVÝ byt 83m2 s loggiou - Uľanka

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²

Astonreal Ponúka na predaj priestranný TEHLOVÝ byt o rozlohe 83m2 v prímestskej časti Uľanka.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

137,000 € 1651 €/m²

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 3+kk byt s rozlohou 76 m2 - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s možnosťou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Nezadaná | 60.5 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

3-izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

DELTA - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ MEZONET S KRBOM, LOGGIOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM – POPRAD, BLÍZKO CENTRA

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²

Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

3-IZBOVÝ BYT + GARÁŽ + ZÁHRADA 587 m² – JELŠAVA okres Revúca

Reality Jelšava

3 izbový byt | Teplická | 78 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v meste Jelšava, ktorá spája výhody bývania v byte s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Jelšava

47,900 € 614 €/m²

Predaj veľký 3 izbový byt 18km od Košíc, Bohdanovce.

Reality Bohdanovce

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Domov, kde sa spája pokoj prírody s blízkosťou mesta (Bohdanovce) Hľadáte miesto, kde po prác

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bohdanovce

154,990 € 2067 €/m²

VEĽKÝ 3i byt, výmera až 84m2, balkón, + 20m2 pivnica, tichá lok. plná zelene, Piešťany.

Reality Piešťany

3 izbový byt | Vodárenská | 86 m²

Predstavujeme Vám príjemný 3-izbový byt, ktorý spája veľkorysý priestor, pokojné bývanie a výbo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

207,000 € 2407 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predáme menší 3-izb. byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 62 m²

Na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Kramáre, ulica Na Revíne - Bratislava. Byt sa nachá

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4194 €/m²

Predaj, veľký trojizbový byt Senica Sotina, ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | S. Jurkoviča | 88.5 m²

Ponúkame na predaj veľký a priestranný trojizbový byt v meste Senica, ktorý zaujme najmä svojou

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Senica

148,000 € 1672 €/m²

Priestranný 3 izbový byt v lokalite rodinný domov neďaleko jazier so spoločným pozemkom len pre 4 byty

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Školská | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v lokalite rodinných domov neďaleko jazier Veľké a

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

269,900 € 3252 €/m²

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiráskova | 66.82 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v Trnave. Byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2619 €/m²

Predaj - Priestranný 3i byt s vlastným parkovaním – Tulská ul., Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 61 m²

Xemar (xemar8@xemar.sk, 0948 189 375) vám exkluzívne ponúka na predaj útulný a vkusne zrekonštr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

213,000 € 3492 €/m²

Priestranný štýlový 3izbový zrekonštruovaný byt

Reality Tekovské Lužany

3 izbový byt | 81 m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII V TEKOVSKÝCH LUŽANOCH – IDEÁLNE 1. POSCHODIE Ponúkam

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Tekovské Lužany

85,000 € 1049 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj - 3 izbový byt takmer v centre Levíc

Reality Levice

3 izbový byt | 74 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3 izbový (74 m2), priestranný byt s VIZUALIZÁCIOU modernej pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1324 €/m²

IBA U NÁS! 2,5-izbový byt, Ružinov, Komárnicka Ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 61 m²

Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4180 €/m²

IBA U NÁS! Výnimočný 3,5 izbový byt 83 m² na Sídlisku 3

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 83 m²

Hľadáte byt, kde sa nebudete musieť tlačiť? Kde majú deti blízko do školy a vy k prírode? Tento

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

191,900 € 2312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj! 3-izbový byt s garážou Považská Bystrica-centrum

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | . | 85 m²

✨ Na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici – TOP lokalita blízko centra ✨ Hľadáte ideálne b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

178,999 € 2106 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Čingovská | 74 m²

Vianema ponúka na predaj 3-izbový byt na vyhľadávanom a žiadanom sídlisku Košice nad Jazerom. T

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

199,999 € 2703 €/m²

HD REALITY, predaj, 3- izbový byt v Hriňovej

Reality Hriňová

3 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Trojizbový byt v srdci Hriňovej Trojizbový byt na predaj Hriňová – priestranný byt 3+1 v centr

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hriňová

129,000 € 1518 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Rodinné domy na predaj (23118)
Reality v Martine (756)
Upresniť hľadanie