NA PREDAJ: 3-izbový byt s terasou a balkónom v pokojných Hubiciach

Reality Hubice

3 izbový byt | 70.78 m²

vlastné kúrenie| terasa aj balkón| prvé poschodie| Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája poko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hubice

177,000 € 2501 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ: 3i byt so záhradou a garážou v obci Brodské

Reality Brodské

3 izbový byt | Martina Čulena | 66.47 m²

byt | záhrada | garáž | Záhorie | Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na pred

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Brodské

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový tehlový byt - blízko centra - Pavlovičovo Námestie

Reality Prešov

3 izbový byt | 74 m²

EXLUZÍVNE Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt o výmere 74 m², ( + 2x lodžia a 1

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2500 €/m²

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA

Reality Šaľa

3 izbový byt | Bottova | 63.32 m²

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Šaľa

114,990 € 1816 €/m²

Priestranný 3-izbový byt na začiatku Petržalky | 69 m2 | 2x klimatizácia | loggia | čiast. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 69 m²

ALMOND Reality – Bunček vám ponúka príležitosť vlastniť 3-izbový byt v obľúbenej lokalite v Pet

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,900 € 3593 €/m²

REZERVOVANÝ 3-izbový byt s GARÁŽOU na predaj na Mlynskej ulici v Šuranoch

Reality Šurany

3 izbový byt | Mlynská | 77 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt s garážou vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Šurany

154,990 € 2013 €/m²

3 izbový svetlý byt 80,8 m2, 3 balkóny, špajza v byte Trnava A.Kubinu

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 80.87 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 80,87 m2 s 3 balkónmi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,999 € 2473 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt, ktorý má všetko, čo rodiny hľadajú | Brančská – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Brančská | 70 m²

Sú byty, ktoré si len pozriete. A potom sú byty, pri ktorých si okamžite poviete: „Tu by sa nám

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3714 €/m²

Máte dosť stiesnených bytov? Tento vám dá priestor dýchať - 3 izby, loggia, 78 m² - Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 78.57 m²

Hľadáte priestranný byt, ktorý ponúka dostatok miesta pre rodinu aj pohodlné bývanie? Tento 3-i

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Pezinok

219,900 € 2799 €/m²

BRANDreal - 3 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Staničná | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Staničnej ulici v kúpeľnom meste Piešťany v panelovej by

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Piešťany

145,000 € 2231 €/m²

PRIPRAVUJEME! 3 izbový byt, Prešov, Prostejovská, 7. posch./12., 72 m2

Reality Prešov

3 izbový byt | 72 m²

Tureality PRIPRAVUJE na predaj priestranný, slnečný, 3 izbový byt s lodžiou, na sídl. III v Pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

189,990 € 2639 €/m²

Na predaj: Podkrovný 3-izbový byt s balkónom v historickom centre Košíc – Kováčska ulica

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 92.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný a štýlový 3-izbový byt o výmere 92,6 m², ktorý sa nachádza na 3.

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,000 € 3121 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izb.byt v Seredi na Cukrovarskej ul., 75,78 m2, čiastočná rekonštrukcia, 2x balkón

Reality Sereď

3 izbový byt | Cukrovarská | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izb. byt na Cukrovarskej ul. v Seredi, o výmere 75,78 m2, situovaný na

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 18.06.2025
Byty na predaj Sereď

138,000 € 1816 €/m²

3 izb. byt s balkónom v centre mesta Sereď na predaj

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom na ulici D. Štúra v Seredi v zateplenom bytovom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Sereď

133,000 € 1847 €/m²

Zvolen, mesto – priestranný 3-izbový byt, 90 m2 - predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbový byt v širšom centre mesta Zvolen

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 27.03.2023
Byty na predaj Zvolen

150,000 € 1875 €/m²

Zvolen, Sekier – priestranný 3-izbový byt 90 m2 + 4 miesta na parkovanie, altánok – predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. Bazovského | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s prístreškom na parkova

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,000 € 1840 €/m²

REZERVOVANÉ - Ban. Bystrica, Radvaň – priestranný 3-izbový byt so 4 loggiami, výmera 76,3 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova | 76 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný trojizbový byt so štyrmi loggiami

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2303 €/m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame Vám na predaj 3. izb. byt, 70,40 m2, ul. Mostná, Handlová

Reality Handlová

3 izbový byt | Mostná | 70.4 m²

City Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt o rozlohe

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Handlová

84,000 € 1193 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izb byt s loggiou, Okružná, 70m2

Reality Handlová

3 izbový byt | Okružná | 70 m²

Hľadáte útulný byt, do ktorého sa stačí nasťahovať ? Prípadne vhodnú investičnú nehnuteľnosť na

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Handlová

84,999 € 1214 €/m²

3-izbový byt typ U – Karpatská, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Karpatská | 72.64 m²

Hľadáte bývanie s krásnym výhľadom a dostatkom svetla? Tento 3-izbový byt typu U na ulici Karpa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

182,000 € 2506 €/m²

Predaj 3izbový byt v Sásovej, Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 74 m²

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Realitná spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2500 €/m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS | Veľkometrážny 3-izbový byt s garážou a záhradou / Samoty / Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Brigádnická | 88 m²

Sú lokality, ktoré si svoju hodnotu nebudujú trendmi, ale časom. Samoty patria presne medzi ne.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Mimoriadne priestranný 3-izbový byt s výmerou 80 m²

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nám. priateľstva | 80 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj mimoriadne priestranný, svetlý a veľmi pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,900 € 1724 €/m²

TEHLOVÝ 3-izb. byt pri radnici (69 m²) krásne parkety + balkón / Staré mesto - Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Čsl. armády | 69 m²

Polohovo skvelý byt, len pár metrov od Hlavnej ulice, je ideálny pre toho kto kto chce bývať pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23120)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (756)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie