Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Karola Kuzmányho | 54 m²

ID:315 GE-MAX Reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta Michalovce, ktorý prešie

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

107,900 € 1998 €/m²

Na predaj zariadený 3-izbový byt s loggiou – Sídlisko Pod Sokolejom

Reality Humenné

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

ID:340 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Sídlisko Po

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

124,900 € 1864 €/m²

3-izbový byt pri Chorvátskom ramene – pokoj, zeleň a dostupnosť mesta

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Hálova | 71 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Hallovej ulici v obľúbenej a vyh

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

PREDAJ 3 izbový priestranný, slnečný, dvojpodlažný byt Vajnorská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 129 m²

[i]Zenith reality Vám exkluzívne ponúka na predaj [/i] slnečný dvojpodlažný byt s veľkou teraso

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

TARGETreal | Svetlý 3i byt s výhľadom na zeleň v TOP lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Babuškova | 78.34 m²

TARGETreal ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej časti Ružinova

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3574 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so záhradou a garážou na Sadovej ulici v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Predstavte si miesto, kde majú deti priestor na hranie, vy pokoj na oddych a celé mesto na dosa

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

TARGETreal | REZERVOVANE - NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI – Radvaň

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v Banskej Bystrici o výmere 72 m², ktorý p

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2431 €/m²

TARGETreal | Priestranný byt so spoločnou záhradou v blízkosti Kukorelliho parku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvačalova | 64 m²

TARGETreal ponúka na predaj slnečný byt vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene na Kvačalovej uli

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4062 €/m²

3-izbový byt v tichej lokalite

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Piešťanoch na ulici Sadová. Byt je po čiastočnej rekonš

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

172,000 € 2646 €/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj 3 izbový byt vo Vrútkach

Reality Vrútky

3 izbový byt | - | 68 m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s úžasnými výhľadmi vo Vrútkach Ponúkame na predaj 3-izbový

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vrútky

134,000 € 1971 €/m²

3-izbový tehlový byt s vlastným kúrením, 2 komínmi a dvorom – Košice, Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencúrova | 72.8 m²

Realitná kancelária FINIX REAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v tehlovom bytovom dom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

257,000 € 3530 €/m²

3 izbový byt na predaj vo Vrútkach

Reality Vrútky

3 izbový byt | - | 85 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Vrútky. Byt s

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vrútky

159,000 € 1871 €/m²

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Piešťanoch na ulici Mateja Bela Byt sa nachádza na 7. po

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

150,000 € 2206 €/m²

BEDES | priestranný 3 izb.byt, samostat. kúrenie,balkón,dvor

Reality Nováky

3 izbový byt | Baníkov 69 | 100 m²

Svetlo, priestor a pokoj – tri veci, ktoré robia z bytu skutočný domov. Tento 3-izbový byt v me

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nováky

115,900 € 1159 €/m²

Predaj - vynikajúco riešený 3-izbový byt so štyrmi lodžiami

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Heyrovského | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Lamači na ul. Heyrovského, nachádzajúci sa na 6.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

255,000 € 3355 €/m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 3izbový byt, 62m2 + 2x loggia, Sidl II, Čsl. armády, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Čsl. armády | 62 m²

Exkluzivne ponúkam na predaj 3 - izbový panelový byt v osobnom vlastníctve, v obľúbenej lokalit

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

182,000 € 2935 €/m²

Exkluzívne na predaj veľkometrážny byt v Martine na Severe.

Reality Martin

3 izbový byt | - | 83 m²

Exkluzívne na predaj – priestranný 3-izbový byt s balkónom, Martin – Sever Ponúkame na predaj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 1807 €/m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou v tichej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova 8 | 77.55 m²

Ponúkame tento priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Ružová dolina. Byt ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 3674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70 m²

EXKLUZÍVNE ZNÍŽENÁ CENA – PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY NA PREDAJ

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

243,000 € 3471 €/m²

Veľký svetlý 3i byt, možný prerobiť na plnohodnotný 4 izb.!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri kríži | 72 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj veľký svetlený 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,500 € 3465 €/m²

Zaujímavý 3-izbový byt v ikonickom „Palušáku“

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 66 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má dušu, skvelú adresu a investičný potenciál, ktorý neklesá? Ponú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v na Ľubovnianskej ulci. Byt je po čiastočnej rekonštrukc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 3800 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ 3-izbový byt, 64 m2 s loggiou, Prievidza, sídlisko Zapotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | - | 64 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

128,000 € 2000 €/m²

Štýlový 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 v srdci Ružinova na Rumančekovej ulici *** SKVELÁ INVESTÍCIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 69.5 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=aVsPfyZScbD Ponúkame na predaj atraktí

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 4022 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23120)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (756)
Upresniť hľadanie