Na predaj 3i byt v skvelej lokalite Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Hrobákova | 72 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt s dostatkom úložného

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3-izbový byt na Kramároch za cenu, ktorá dáva zmysel | loggia, výhľad a Koliba za rohom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4481 €/m²

PREDAJ - 3 izbový byt so šatníkom a zasklennou loggiou, Bratislava - Petržalka, Prokofievová ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Prokofievova | 67 m²

Realitná kancelária Arkádia ponúka na predaj 3 izbový byt v Bratislave, na ulici Prokofievová.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

252,000 € 3761 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 94 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Predaj 3i bytu na Banskobystrickej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Banskobystrická | 107 m²

Ponúkame na predaj jedinečný priestranný 3 - izbový , tehlový byt s výnimočnou atmosférou pria

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

436,000 € 4075 €/m²

REZERVOVANÉ KOMPLETNE PRECÍZNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB.BYT, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71.09 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť získať dokonalý domov pr

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,990 € 4079 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ | Priestranný 4-izbový byt (pôvodne 3-izbový) | Dúbravka, lodžia, skvelá dispozícia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 71.66 m²

Hľadáte byt s potenciálom, kde za cenu 3-izbového získate plnohodnotné 4 izby? Máme pre vás zau

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

247,000 € 3447 €/m²

Dokončené - Byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) s výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 115 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Viac informácií na www.jelsova.s

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 66 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pr

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3229 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Arvin & Benet | Jedinečný mezonet pri Štrkovci s krbom a slnečnou terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 126.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 3i byt na Teslovej ulici v Ružinove, situovaný na najv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3065 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,RUŽINOV,67m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave o výmere 67m2, k bytu prináleží aj piv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,999 € 3358 €/m²

AZ. AZ ponúka 2.5-izbový byt s 2 balkónmi v tehlovom dome – Vazovova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený byt s upravenou dispozíciou, nachádzajúci sa v atraktívnej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4969 €/m²

3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 73 m²

3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov Ponúkame na predaj **3-i

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,000 € 3137 €/m²

PRÉMIOVÝ 3i BYT - VILADOMY - 24m2 TERASA - GARÁŽ - NADŠTANDARD + KLÍMA V KAŽDEJ IZBE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Vilado

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 3698 €/m²

Priestranný 3‑izbový byt 103 m² – moderné bývanie pri downtowne. Ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt o veľkosti 103 m² v novom projekte Prístavná 1 v Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt, Hubeného Krasňany, úžitková 81,31m2, balkón 4m2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hubeného | 81.31 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v štvorpodlažnom bytovom tehlovom dome s vnútroblokom na Hube

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

319,000 € 3923 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt vo Vienna Gate | 14. poschodie | Svetlý byt s okamžitým investičným výnosom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopcianska 8 | 69.1 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Vienna Gate, nachádzajúci sa na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

290,000 € 4197 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AG REALITYI REZERVOVANÝ 3izb. byt kompl. rekonštruovaný začiatok Petržalky - Gessayova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 68 m²

AG reality & finance, s.r.o / REZERVOVANÝ elegantný a priestranný 3 izbový byt v jednej z najo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

267,800 € 3938 €/m²

3-izb. byt v projekte NIDO 1

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 105 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://riesimebyvanie.sk/property/3-izb-byt-ba-nove-mesto-11/ Bývanie v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,900 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

AZ. PANORAMA CITY: Luxusný 3 izbový byt na 30. poschodí s dychberúcim výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 103 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje moderný mestský životný štýl a zároveň je bezpečnou invest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5816 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Na predaj 3i byt s loggiou v ikonickej KLINGERKE / podzemné parkovanie + pivničná kobka v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený a kompletne zariadený 3-izbový byt v srdci bratislavského „d

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,990 € 5814 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NANDU - predaj 3i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.39 m²

NANDU ponúka na predaj 3-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

410,000 € 5438 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Tichý, veľkorysý 3i byt s dvoma loggiami a bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 69.75 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý 3i byt pri lese s výhľadom do zelene. Or

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3713 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie